Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Eli, piwko mniam!!!! Dzieki :D Ja tez musze w koncu kupic ten parowar! I dla nas tez bedzie zdrowiej. Wczoraj mnie zwazyli w szpitalu - 73 kilo!!!!!! no to te 10-13 trzeba jakos zrzucic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
EDYTKO---ja też robi.ę Niuni zwykła kaszkę ryzową i dodaje jakiegoś naturalnego soczku, z reguły malinowego . No i mój głodomorek je uwielbia. Tak samo jak kisielki gotowane przeze mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- Witam popołudniowo! Gratuluje przede wszystkim nam wszystkim- Mam, które dzielnie uzupełniają relację z własnego życia i dzielą się poradami, newsami z pozostałymi. 1000 wpisów to wielka rzecz. Widać, nie zmęczyłyśmy się jeszcze sobą i oby tak pozostało! Dla dzieci świętujących dzisiaj – duży buziak. Majeczko 🌻 dla Ciebie. Malinowa- współczuje tych waszych „przejść” z tesciami. 3maj się dzielnie!! Ja jak widze biedne dzieciaczki to serce mi peka i mysle o adopcji bardzo powaznie. Chcialabym cos dobrego w tym swiecie dla innych zrobic. A już jak slysze o pedofilach, to jestem za kara smierci. Jestem Chrzescijanka wierzaca i praktykujaca, ale noz mi się w kieszeni otwiera na wszelkie formy molestowania, maltretowania i niekochania dzieci. Luckylady- musze przyznac, ze jestes bardzo dojrzala i madra kobieta, mimo wieku J przyznam ze nie znam ani jednej kobiety w Twoim wieku, która tak madrze mowi. Eli- nie, no Ty to masz super. Cyce pelne, dziecko wszechjedzace i podwyzka!!! GRATULUJE CI KOCHANA z calego serca. Mi taka motywacja tez by się przyznala, bo coraz czesciej mysle o zalozeniu wlasnej firmy, boje się tylko tego, ze nie podolam z poczatkiem rozwoju firmy a opieka nad dzieckiem.. Chyba lekki tchorz jestem! Albo może pisane mi jest wygrac LOTTO ;) hihi Szwedzia- a probowalas dawac malutkiej kleik ryzowy, albo kukurydziany do posilkow? Daje to wieksza kalorycznosc, smak i w ogole. Albo może sprobuj tez zmienic butelke? Moja nie chciala Aventa, i jadla mniej jak miala Aventa a nuka wcina jak glodomor. Albo może mleczko jej nie smakuje? Chodzi o smak... Może sprobuj dac coreczce kaszke do picia Nestle- mleczno ryzowo-kukurydziana. Jest baaaardzo smaczna, i dzieci chetnie ja jedza. A jest plynna konsystencja. Kaszka jest sycaca i slodka. Nie zaszkodzi Ci sprobowac. Wracam do mojej bezmotywacyjnej pracy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej co u grzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak własnie dzień sie kończy i noc zaczyna..... Dzieci już spią,męza nia ma,cisza i spokój. Dziewczyny - ja juz chyba wypróbowałam wszystkiego co tylko mozna; było bebiko bebilon teraz jedziemy na nanie.Kaszki owocowe do picia też jej nie wchodza choć ja uwazam ze sa naprawdę dobre. Butelki i smoczki rózniste przerobiłam.Przerobiłam nawet kubek z dziubkiem. Muszę odpuscić!!!!!!!! Dzisiaj kupiłam SINLAC nestlle i rano wypróbuje.Ponoc jest on dobry,słodki i dzieci go lubia.Wskazany u dzieci które malo przybieraja bo jest bardzo kaloryczny.ZOBACZYMY....... Zaraz was poczytam dokładnie bo tylko tak przeleciałam wzrokiem ale juz sie zabieram za czytanie Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie moim problemem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia :-) Przyjrzałam się twojej córeczce. Hi hi w stosunku do mojego Gabrysia dałabym jej 9 miesiecy. Bunt mleczny... coz... zdarza sie. Przez kilka dni jak mniej lyknie nic sie nie stanie. Nie denerwuj sie! Mi tez zdarza sie wkurzyc jak ukladam do snu po raz 10 :-) Maja24 Wszystkiego the best dla Kamilka 👄 Elinova, moje gratulacje! Taka szczęściara, właściwie to nie szczęściara, wiem, że sprawiedliwie należy ci się taka nagroda w postaci podwyżki :-) Młody śpi, ja pracuję, dziś pewnie znowu do 5:00 🌼 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckylady - tak tak na zdjeciach to jej nic nie brakuje ale wazy 6500 - wazyłam ja 28 grudnia.I powiem ci ze waga tez mnie nie przeraza .Ola jest zdrowa i to jest najważniejsze.Ale karmienie jej mlekiem wychodzi mi juz bokiem. Muszę sie wyluzowac i jutro zaczac kolejny moze lepszy dzień......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to teraz ma z pewnoscia 7 :-) Widze ze jest juz mobilna :-) hi hi Moje bobo pełza do regału i robi porządek w nurkowych dokumentach tatusia. Fascynuje się kablami (hi hi a tatuś to inż. specjalista od wysokich napięć - nieźle co) ale dzięki kojcowi już nie wściubia w nie nosa. Ostatnio miło się budzę. Rano, o 4 przekładam synka do naszego łóżka, o 6:00 przez sen czuję na nosie lub dłoni miękką, delikatnie chwytającą łapkę. Wtedy, nadal przez sen, w ciemności poranka otwieram oczy i widzę 10 cm przed sobą wielką ciekawską główkę. A gdy powiem: \"hej...\", maluszek uśmiecha się. Jakie to wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucklady moje dziecko też jest zafascynowane wszelkiego rodzaju kablami hihi elektryk czy co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedziu, sliczna ta twoja Olusia!!! na prawde piekna i na bardzo zdrowa i szczesliwa wyglada! U nas troszke placzu przed zasnieciem bylo (oby zeby) ale teraz cicho to ja tez skorzystam 😴 Dobranoc 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe U nas to normalnie kabelmaniak ;) Ja część pochowałam za regałem, a co na wierzchu to poprzyklejałam do podłogi, ufff.... A mój Synuś szanowny dzisiaj sam wdrapał się na nasze łózko... ZGROZA!!!! Teraz to już w ogóle nie będzie można go samego zostawić... Lucky> ja też sobie urządzałam takie miłe poranki do czasu, gdy młody nie był taki rozwiercony jak teraz. Teraz to bym miała powyrywane włosy, podgryziony albo ośliniony nos i Mateusza spadającego z łóżka ;) Takie to życie pełne niespodzianek... o poranku ;) Spokojnej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ hej z nocy :-P mam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :-D-jaka ulga :-) wczoraj już nie wpadłam bo :O dałam mu kaszkę na noc i chyba Mały przesadził z jedzeniem-ja też bo mu dałam-zjadł za duzo i zwrócił mi to 😭.Może dla niego taki posiłek był za cięzki-sama nie wiem:O.Nawet nie wiecie co ja przechodziłam wczoraj.Spać nie mogłam ciągl;e Małego pilnowałam.Było mi go tak żal.Potem bałam się mu podać pierś na nocne karmienie bpo bałam się,że może to jakiś wiirus i,że znów bedzie wymiotować itp :O.Na szczęscie to tylko przejedznie.Nie dam mu już kaszki na noc.Pierś i spać.A nocne karmienie-cóz przywykłam do tego więc co mi tam .Mogę nadal karmić co dwie godziny byle Mały był zdrowy :-). amber ja daję łyżeczką kaszkę i początek łyżeczki daję do musu-tylko troszeczkę. GRATULACJE NA NOWE ZĄBKI NASZYCH DZIECI- bo w sumie wszystkie są nasze :-)-tak moje jest Wasze jak i Wasze moje.Już myślę o Was jak o członkach rodziny :-) WSZYSTKIE NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW !!! szwedzia śliczne zdjęcia.Ola pięknie raczkuje.Nie przejmuj się tym ,że Ola tak malo je.Może stres jaki przechodzisz na nią przchodzi?Ponoć dzieci to czują.Będzie dobrze!!!! luckylady Alinko :-).Przyznaję rację słowom Qassandry.Piękne słowa, dobrze ujęte i aż miło to czytać.Nic dodać nic ująć!!!!Tylko zostań z nami :-).Filmik super :-) elinova ile kosztuje parowar?? gratulacje na podwyżkę :-) gaga życzymy zdrówka :-) mada😘 malinka😘 Qassandra\' jutro my wygramy w lotka-kulmulacja ;-P 😘 mama E😘 maja24😘 ANUŚKA-26gdzie sie podziewasz???😘 biedroneczka😘 grzywcia😘-gdzie sie podziewasz?????? mama Anulki😘 Emcia😘 kala😘 tojaedyta😘 GABI26😘-odezwij się tu kiedyś!!!! kinia25😘gdzie siedzisz????????????? magdab no Ciebie to tu wieki nie było-co u MArtusi???????😘 czarna-😘 brygida-26 :-P dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jaka mila niespodzianka, widze ze nie tylko ja nie spie :-) Maja :-) hi hi kable na topie, zwłaszcza te wiszące... Mama E :-) Brygidko jak dobrze, ze sie odezwalas, bo ja juz tesknilam za toba! Tym przekarmianiem nie ma sensu sie przejmowac, nigdy sie nie dowiesz czy za duzo, czy za malo... to juz wkalkulowane w interes :-) Hi hi ja przekarmialam Gabrysia przez pierwsze 4 miesiace, bo doslownie wzielam sobie do serca \"karmienie na zadanie\" i nie bylo karmienia bez ulewania. Lekarz pozniej stwierdzil, ze z milosci do ssania, maly doprowadzil do \"hiperlaktacji\" i wypijal duzo wiecej niz bylo mu to potrzebne. A przybieral ok 1100 na miesiac :-) i ciagle ulewal.... A z ta grypa tez nigdy nic nie wiadomo. Najlepiej by byla jak najdalej od naszych bobasków :-) Amberek znowu nie mozesz spac :-) Malinowa... hi hi rano maly niedowidzi i chwyta niepewnie, ale w dzien... kochana... zaden naszyjnik sie nie uchowa, zadna aplikacja na koszulce, wlosy również na topie + zasysanie skóry w bliższym kontakcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas nadal choroba niby nie postępuje ale jednak jadę dzisiaj do lekarza. Boję się bo teraz panuje jakaś plaga na zapalenie płuc więc wolę sprawdzić może będę spokojniejsza. Całą noc źle spałam bo myślałam jak pomóc małemu żeby tak nie chorował no i oczywiście nic nie wymyśliłam może pni doktor coś poradzi. Oby to tylko było przeziębienie.... Mały w nocy spał dobrze obudził się dopiero o 5 ale już nie zasnął w dzień spał tylko póltorej godzinki Pytałam wczoraj dentysty co z zębami adka powiedział że takie wybryki natury się zdarzają i żeby poczekać 2 miesiące na jedynki jak się nie pojawią to mamy się do niego zgłosić czyżby pierwsza wizyta u dentysty:) uciekam do pracy bo jak zwykle mama zaległości pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️ gaga--- zdrówka dla Adrianka---sobowtórka Wiktorii :-D 😘...będzie dobrze...mam nadzieję, że to tylko lekkie przeziębienie i szybko minie :-) szwedzia---Olka rzeczywiście nie wyglada na maleńkiego niejadka...no i już raczkuje...widzisz jak to jest...Wiki dużo je, ma ciężki tyłeczek i do raczkowania jej daleko :-P lucky---co do tych miłych przebudzeń to nam też się trafiają...nie ma chyba niż cudowniejszego na świecie jak poczuć dotyk tej maleńkiej delkatnej dłoni na policzku i zobaczyć cudowny szczerbaty uśmieszek swego dziecka ❤️ brygidko---ceny parowarów są różne...dobry można kupić już od 80 zł 🌻 A tak wogóle to dziewczyny--co Wy robicie o takich porach na kaffe?? :-P Dla mnie to juz połowa nocy, bo wczoraj już o 19,30 w łóżku leżałam i pewnie niebawem zasnęłam ...taki śpioch ze mnie że szok 😴 Buziaczki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova ja też chodzę wcześnie spać także nie przejmuj się ale za to wcześnie wstajemy a one sobie smacznie śpią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem nie wiem, ja już od 6:00 na nogach :-) Ale tylko do weekendu, a wtedy wolne! Wkurzyłam się niesamowicie. Zrobiłam sobie wypasiony szablon faktury, posłałam kilkanaście faktur od grudnia po czym zauważyłam, że łyknęłam jedną cyfrę z NIPu i teraz trzeba to jeszcze raz zmienic na PDF z Worda i porozsyłać (na szczęście tylko mailami). A przyglądałam się 20 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj lucky...:-P gapa z Ciebie :-D....No, ale nie dziwię się, bo jeszcze po północy byłaś na kaffe a tu bladym świtem znowu jesteś...a może JESZCZE??? gaga---masz racje...co niektóre to teraz pewnie leniwie przeciągają się w łózkach lub obracaja na drugi bok, a my??...:-( ech...nie każdy może mieć tak dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby do lata wtedy urlop morze piasek........... ale się rozmarzyłam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---masz rację...byle do lata...morze...piasek...słońce...jak ja to lubię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki ;) Olincia zawsze rano tez ze mną spi , ostatnio to się na mnie wspinała, ciagneła mnie za nos i włosy a potem się przytuliła i niemiłosiernie obśliniła hihihi za kable tez sie brała ale ostatnio jej juz przeszlo , teraz skierowała sie w stronę obrusa. mykam robic kaszke, papatki miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam serdecznie:) Przez miesiąc mieliśmy chorobowy koszmar. Wszyscy po kolei, a tata z mamą nawet 2 razy. Mam nadzieję, że choróbska już pokonane, ale przy tej pogodzie... Jak znajdę dłużą \"chwilkę\' to się odezwę i nadrobię zaległości w czytaniu. A Marta...skubana nie chce raczkować, za to pewnie stoi (podtrzymywana) i zaczyna \"sprężynować\" , siedzi też już sama. I domaga się wiecznej adoracji i towarzystwa. Sama bawi się max. 20 minut. Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!! Dziekuję za pochwały dla mojej oli - to bardzo miłe.Ona jeszcze nie raczkuje tylko staje na kolankach i raczkach i tak sie buja.Wychodzi jej za to do tyłu. Luckylady- nie niestety nie ma 7kg.kupilismy wage i teraz ja waze w domu i wyglada na to ze jeszcze nie przybrała. Ale wczoraj kupiłam sinlac - i zjadła na sniadanko 130 ml.- łyzeczką oczywiscie.oby mi to jadła to bedzie ok. Kabelki - tak one chyba wszystkie dzieci do siebie przyciagaja. Malinowa - fajną masz tesciowa.Ja to sie cieszę ze moja mieszka troche dalej. Brydzia - ja też miałam w poniedziałek isc do gina ale własnie dostałam swój pierwszy okres po zakończeniu karmienia. wizyte przełozyłam na nastepny poniedziałek Elinova i gaga - ja ja chodziłam do pracy to też chodziłam spać wczesnie - Ale bedziemy sie uzupełniać; my bedzięmy pisać na dobranoc a wy na dzień dobry...... Jeszce tylko2 dni i wraca mój mąz- jakoś wytrzymam .... Brydzia - zgadzam sie z toba- wszystkie dzieci nasze są.....bez watpienia i wszystkie bez wyjatku sa piekne i urocze...... Mama E - stosuje diete niskoweglowodanowa od niedzieli i tak jakby ubyło mi kg.jednego hihihi.Moze mi się uda do wiosny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---no i własnie Olka raczkuje skoro posuwa się do tyłu...to jest prawidłowe raczkowanie...nie na darmo mówi się, że rak chodzi do tyłu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova - no tak jak rak ale na razie na zajaca!!!Wielkimi skokami.Ale jast na dobrej drodze aby wkrótce ruszyć tam gdzie chce a nie tam gdzie jej wyjdzie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻Cześć kobitki🌻 🌻 szwedzia masz sliczna ksieżniczke:) 🌻 brygidko ja dzis kupie tą kaszke mleczno-ryzowo-kukurydziana co polecacie i dam mu ale w butelce zobaczymy czy bedzie jadł... 🌻 Alinko- z miła checia bym sie z wami zobaczyła i poplotkowała,ale sprzedałam samochód i nie mam czym przyjechac do poznania:( ale serdecznie pozdrawiam waszą trójke. 🌻 malinko ale ty masz przeboje z mały a pewnie ile śmiechu hihi 🌻 Eli dałas mi do myślenia z tym parowarem:) 🌻 gaga zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Gdyby sie tak dało przenies chorobe dziecka na mame to ja z checia bym wolała byc chora niz nasze dzieci... 🌻 tojaedyta-nauczyłas sie juz robic kwiatki,buzki itd?:) a teraz ide cos przekąsic bo jestem strasznie chuda:( cholerka nie wiecie jak mozna przytyc??? ❤️❤️❤️Olivier 5.05.2006❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!!!! Eli, Gaga... Nawet nie wiecie ile bym dała, żeby móc chociaż raz na jakiś czas walnąć się do łóżka chociaż o 20 ;) A o 20 u nas w domu życie w toku, w pokoju pobojowisko, mały gdzieś sie właśnie gramoli, a przede mną jak zwykle jeszcze kupa roboty!!!! Czyli w łóżku dobrze po północy, a czasem z Matim na kolanach, bo sie wyspał!!!!! Więc ja rano jestem nieprzytomna i wykorzystuję fakt, ze Mati też chrapie do 10 i odsypiam razem z nim ;) W momencie wydobycia z łóżeczka zaczyna sie cyrk!!! Ania, mnie powoli to wszystko doprowadza do czarnej rozpaczy. Uwierz, co raz mniej nam do śmiechu, jak nie zdążymy dobiec do Mateusza i on ląduje z hukiem na podłodze. Pokój wygląda jak jedna wielka sterta poduszek, już chyba wszystko pozatykane.... Chyba Qassandro pytałaś niedawno o zabezpieczenia mieszkania... Ja Ci powiem czego nie polecam, bo u nas nie zdało egzaminu ;) Kupiliśmy ostatnio takie gumowe kulki jako zabezpieczenie na kanty mebli.... Podejrzewam, że Gabi spokojniejsza jest od Mateusza... Mati już pierwszego dnia tak szarpał za tą kulkę, ze ją po prostu ściągnął... I tyle z tego było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×