Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

eeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jeszcze ja nie wiem jak tam w reszcie Pl ale jutro u nas będzie zima ma być śnieg :-) nawet się cieszę :-) choć śniegu nie lubię to trochę mi go brakowalo. buziolki dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że napisałam wczesniej swoją wypowiedź nie oznacza, że sie wymądrzam.... prędzej czy później każda Mama porównuje swoje dziecko do dzieci urodzonych w podobnym terminie - i to jest normalny matczyny odruch, byłoby nie normalnym gdybyśmy tego nie robiły Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No to teraz ja :-P Dojechałam moim viperkiem przez snieg do pracy...Naprawdę jest u nas zima!!! Oby nie na długo, bo wykończę się tym stresem związanym z dojazdem do pracy 😠 Tu nawet zimówki nie pomagają...autko jedzie jak chce ... Leno--ja robiłam kilkakrotnie nadanie moczu Wiktorii i to zarówno ogólne jak i posiem...A to z tego względu, ze jak miała 6 tyg. przeszła zakażenie układu moczowego i gdyby się powtórzyło to byłoby podejrzenie wady nerek, ale na szczęście jest ok. Brygidko---ja co jakis czas jadę z Bunią do pediatry na konsultacje i to nie tylko wtedy jak coś jest nie tak. Nawet sama doktor po oststnim szczepieniu mówiła, żeby przyjechac za jakiś czas sparwadzić czy wszystko jest ok. Kochana Pani doktor..jest taka cieplutka, milutka...Wiki ja uwielbia 🌻 Malutka już od listopada siedzi i bardzooooo lubi :-D Ale nie masz się czym martwić, bo i dla Aronka będzie to we własciwym czasie ulubione zajęcie 🌻 Jeśli chodzi o pocenie się główki, to tez słyszałam że może być to objawem niedoboru wit. D3 ale ile w tym prawdy to nie wiem. Wiktoria lubi sprężynowac i ćwiczymy z nią to. Mięsko do zupek początkowo gotowałam osobno i dawałam do warzyw ale teraz z reguły przyrządzam wszystko na parze :-) Łożeczko u Babci juz obniżone jakiś czas temu,ale w domu jeszcze nie...U babci szczebelkowe i dlatego, bo łatwiej się podciagnąć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Nio i jeszcze... Dziekuję za wszystkie otrzymane zdjęcia maluszków...są po prostu boskie ❤️ i takie kochane....:-) No i te, które ogladam na Waszych stronkach tez są cudowne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Jeszcze sparwa chodzik---my powiedzieliśmy zdecydowanie NIE!!! I kupilismy Niuni chodzik-jeździk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mamy!!!! Witam z opola u nas zimno ale jeszcze bez sniegu!!!!! Poczytałam troche,mała zasneła więc też troche popiszę Tematem numer 1 Będzie waga oli; Wczoraj byłam u gina wszystko ok dostałam yasminelle - jakas nowosc- zobaczymy.Rodzina już w komplecie czas się zabezpieczyć.Ponieważ olę zostawiłam mamie w przychodni dla dzieci bo tam pracuje to od razu ją zważyłam i uwaga....6.850!!!!!!!! Czyli od 28 stycznia przytyła 350 gr.Nie jest żle. Podłoga- ok zawsze po niej pełzała potem stała na czterech i się bujała,to wszystko ok.Ale od soboty nauczyła sie siadać samodzielnie z raczków i tu problem bo oczywiscie jak za czymś sięga to sie chwieje i raz udaje jej sie z ta równowagą a czasami leci......I na buzię i na tył głowy. Poduszkami ja obkładam ale ona sie tak kreci ze zawsze gdzieś znajdzie luke i własnie w nią bęc... Muszę teraz przy niej poprostu wiecej siedzieć. Zupy - na poczatku gotowałam osobno ale od 7 miesiaca gotuje razem. Łózeczko - obnizone od soboty po tym jak sobie w nim zaczeła siadać. sprezynowanie - nie specyjalnie ale nie słyszałam o tym aby to było istotne w rozwoju ???.człowiek ciagle sie uczy....być może ze jest ważne- pocwiczymy. Pocenie - ola sie nie poci ale pamietam mojego rafała zasypiając miał cała poduszke mokra a przy piciu to i czoło i nos. Krzywicy nie miał jest zdrów - taka jego była uroda.Zreszta do dzić się poci wiecej jak jego koledzy. Mamo anulki - jak mój rafał był mały to ja też bez przerwy porównywałam go z dzieckiem młodszym od niego o 2i pół miesiaca- jego kuzynkiem.Ponieważ tamten był młodzsy ale szybciej się rozwijał i czesto sie wtedy zastanawiałam czy jest ok.Az sie wtedy bałam.Dzisiaj chłopaki mają po 9 lat i niczym sie nie różnią.Tamten raczkował a mój nie.Tamtan siadał i raczkował w wieku 6 miesięcy a mój rafał siedział własnie pod koniec 8 miesiaca Kazde dziecko ma swój indywidualny rozwój,dlatego nie ma się co martwić. Raczkowanie - ponoć ważne w rozwoju a nawet b.wazne. Rafał własnie nie raczkował i mówia ze moze dlatego jest objety ryzykiem dyslekcji.Ale....... Chyba muszę już skończyć bo strony braknie hihihi Idę nastawić zupke dla oluśki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja próbuje poprawić wage oli w tabelce mam nadzieje ze nic nie popsuje..... NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --9//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 9//0---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----9//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//3---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//3---------10,00/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.8//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 8//2---------7,0/??------2 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -8//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --8//2---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---8//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---8//1---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---8//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 8//0---------7,5/65----0 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---8//0---------10,9/80---1 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---8//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----8//0---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -8//0----------9,2/72-----3 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --8//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----8//0--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---8//3---------6,85/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----8/ /0----------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//3--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 7//3--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---7// 1---------9,3/72----3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brawo szwedzia!!! Udało się...nic nie namieszałaś :-P No i super, że Olka przybiera na wadze...My co jakiś czas ważymy Wiktorię w domu, bo mamy wagę elektroniczną dość dokładną :-) A gdzie reszta majówke??? zaszyłą się domu czy może na sanki poszła??? :-P Ja też chce na sanki, tyle że najpierw muszę sobie kupić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, no to macie juz zime? tutaj tez zimno ale jeszcze bez sniegu, fajnie by bylo gdyby sie cos zabielilo. Szwedzia, slyszalam ze jest teraz straszna moda na dyslekcje w Polsce, tzn wszystko co cos nie tak z dzieckiem to dysleksja... z czalym szacunkiem dla wybitnych lekarzy ale cos mi sie wierzyc nie chce ze jedna z przyczyn to moze byc brak raczkowania. Ja tez nie raczkowalam - czasami zdazy mi sie literowka lub blad ortograficzny (ktory jest bardziej oznaka mojej ignorancji niz czegos innego) ale daleko to do dysleksji. Nie daj sobie wmawiac takich rzeczy, prosze cie! Mamo Anulki, zgadzam sie ze naturalne jest porownywanie i czasami moze tez byc przydatne w zaobserwowaniu powaznych zaburzen rozwoju ale najwazniejsze jest tez pamietanie ze kazde dziecko ma swoj wlasny kalendarz. Brydzia, jesli masz jakies watpliwosci co do rozwoju Aronka to lepiej isc do lekarza, jesli cos wyjdzie to bedziesz dzialac jesli nie - i tago wlasnie zycze - to bedziesz miala spokojne mysli! Lece popracowac, po tygodniu spedzonym w domciu i luzeczku trudno troszke sie przyzwyczaic do roboty 😭 narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. na poczatku ogromne buziaki dla solenizantow i podziekowania za przesliczne zdjecia. co do rozwoju niuni, to ja tez nieraz słusze, ze inne dzieci w jej wieku juz siedza, prawie chodza itp, a ona nawet nie siada itak szybko sama nie usiądzie. Ładnie stoi, ale tez nie sprezynuje, czesto sie smoeje, zeby tak nie stała sztywno, bo jej sie nozki wygną w drugą strone. nie rozpisuje sie, bo mi nie wychodzi, literki z nerwow przestawiam. Agatka jest chora, a najgorsze jest to ze nie wiadomo na co. Podejzenie rotawirusow albo celiakii. Teraz jest na lekach osłonowych i diecie eliminacyjnej. Troche niedokładnie napisałam ale jestem załamana. Wazy 8750, mierzy 67 cm.Prosze o zmzaine w tabelc. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Edytko---bądź dzielna...wszystko będzie dobrze. Oby to nie była celiakia. A robiłas badanie kału na obecnośc Rotta wirusa?? 😘😘 dla Agatki no i dla Ciebie również. NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --9//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 9//0---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----9//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//3---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//3---------10,00/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.8//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 8//2---------7,0/??------2 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -8//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --8//2---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---8//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---8//1---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---8//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 8//0---------8,75/67----0 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---8//0---------10,9/80---1 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---8//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----8//0---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -8//0----------9,2/72-----3 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --8//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----8//0--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---8//3---------6,85/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----8/ /0----------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//3--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 7//3--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---7// 1---------9,3/72----3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki!!!!!!!u nas śniegu niet!!!!!!! Edytko trzymaj sie dzielnie wszystko będzie dobrze❤️ Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć!!!!!!!! u nas nie ma śniegu buuuuuuuuuu:( niestety jest zimno! może choc wymrozi te wszytskie okropne wirusy i nasze małe robaczki nie będą tak chorowały! my z Mają chodzimy czasem do lekarza, tak proflaktycznie, choć ja jestem troche do tego zniechęcona bo kiedys poszłam, żeby ją zbadać i sprawdzić, czy wszytsko ok, a lekarz jak się dowiedział ode mnie, że nie jest chora i że tylko przyszłam na kontrolę, zapytał po co w ogóle przychodziłam, więc jakoś nie chce mi się często ich odwiedzać:) staram się mojej małej też nie porównywać choć czasem nie jest lekko, bo wszyscy inni rwą się do porównań i już nie raz były małę sprzeczki z tego powodu. Młoda na razie siedzi, nie ma żadnego zęba, do raczkowania jakoś niezbyt chętnie podchodzi ale nie martwię się tym, w końcu każde dziecko jest inne i ma swój rytm rozwojowy, liczę, że na wszytsko przyjdzie swój czas:) buziaczki dla wszystkich a szczególnie dla małych choruszków, żeby szybciutko wracały do zdrowia!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌻 U nas ładna pogoda i słoneczko świeci tylko ciut chłodnawo bo 2 stopnie ale sniegu ani widu ani słychu :( Olinka ma opuszczone łóżeczko już od 1,5 miesiaca bo zaczeła stawać w nim, tak to całe dnie na dywanie, oczywiście kilka razy już było bęc ;( czasem to niestety przy pomocy braciszka 😠 nie obkładam poduszkami bo ona w miejscu nie usiedzi i latam za nią ciagle bo teraz to już nie staje przy meblach tylko ale tez przy scianie spacerówkę mam zamiar niedługo kupić bo te trzyfunkcyjne to jednak kolumbryny są :p Obiadki robie jej od 7 miesiaca gotowane z miaskiem, przedwczoraj dostała mielonego kotleta kawałek-wcinała jak głupia :P Gada po swojemu narazie, mamamamama tylko w akcie desperacji ;) Jak ktoś coś je to ona od razu tup tup do niego i włazi w talerz hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tesciowa ciagle truje bo ona zawsze się czegoś czepia baba jedna :P a odnośnie porównań to ja tez patrzę na to z przymróżeniem oka, Oliwci narazie przychodzi szybciej wszystko niż Kubie mam nadzieje że mowa też bo o to się martwię najbardziej \\buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko, dzielna jestes!!! Zycze zeby to jednak okazalo sie cos banalnego a niepowaznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko - wszystko bedzie dobrze- trzymam kciuki!!!!! Mamo E - wiem ze mówią ze dyslekcja jest w modzie,ale rafał jest pod opieka pedagoga który wydał własnie taka opinie na podstawie pracy z nim.A pracuja razem trzeci rok.Miałam nadzieje że to moze być dyslekcja rozwojowa ale teraz wszystko wskazuje na to ze jednak nie.Wszystko jest ok jesli chodzi o rozwój werbalny.Pieknie sie wypowiada,pięknie opowiada bajki jest aktywny na lekcji ,ma duzy zasób słów,ale na sprawdzianach pisemnych - porażka.Z czytaniem- ciezko.Zasady ortografi zna na pamięc - ale ich nie stosuje.Uffff- idę z nim odrobić lekcje póki Ola śpi. A jeszcze jedno ; przychodzi do mnie rafał i trzyma się za szyję i mówi do mnie tak; mamo musisz koniecznie isc do lekarza na badanie szyji........ w telewizji mówili że kobiety muszą się badać. ale sie usmiałam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedziu, przeslodki ten Twoj Rafalek!!!!! Chlopak na pewno sobie w zyciu poradzi bo bystry jest ❤️ przepraszam jesli cie urazilam mowiac o tej modzie na dysleksje, zdaje sobie sprawe ze nie jest to rzecz latwa i wymaga duzo czasu i energii - jestes dzielna kobieta i mama, bardzo oddana Rafalkowi, szczesciaz ze ma taka mame!!!! Pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny!!! Ja tylko na słówko.... Szwedzia, ale słodki ten Twój Rafałek...no uśmiałam się do łez..super..... Edytko trzymam kciuki!! Wszystko będzie ok.!!! A rotawirus objawia się wymiotami i biegunką, ostatnio szaleje i tez ostatnio to przechodziliśmy. Całe szczęście, ze nikt z nas się nie odwodnił.....prawie nikt, bo moja siostra zaraziła się od nas i trafiła do szpitala odwodniona i dostała kroplówkę. Edytko a jakie ma objawy Twoja córka? U nas nadal rzadkie kupki i nic nie pomaga, to chyba pozostałości po tym naszym rodzinnym zakażeniu...już sama nie wiem... jedzenie jest beee, picie beeeeee...ojej Jutro jedziemy do kardiologa na badanie kontrolne, mam nadzieję, że wszystko będzie ok.... Co do badania krwi to ja robiłam je już 2x z zalecenia lekarza. A chodzę do niego dość często, bo ciągle coś się nam przyplątuje, tak więc jest pod kontrolą pediatry cały czas. Lekarkę mam super, bo nawet można do niej zadzwonić do gabinetu, żeby nie potrzebnie się tam nie tułać i powie co i jak przez telefon.... Co do rozwoju to Kacperek idzie „książkowo”...sam stoi, ładnie siedzi, sam podciąga się do stania przy meblach i dzisiaj zauważyłam, że już próbuje się poruszać od mebla do mebla bądź wzdłuż.... Generalnie daje sobie sam radę. Nie obkładałam go nigdy niczym, bo jest bardzo ruchliwy i w miejscu nie wysiedzi. Czasami zdarza się jakieś małe incydenty, ale to przeważnie dzięki starszej rozbrykanej siostrze... ;-) Zmykam spać Ale mi to słówko było.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha....a unas biało...;-) jutro idziemy na sanki!!! hurraaa ;-) niunia nie mogła się doczekać...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas biało spadło chyba z 15 cm śniegu. Mały budziła się często w nocy ale jak wychodziłam to spał bez jedzenia nocnego. Idą mu trzy zęby naraz dwie górne jedynki i jedna dolna. Musimy się pochwalić że mamy drugą górną dwójkę:) Jeśli chodzi o rozwój małego to jak narazie sam siada zaczyna wspinać się po szczebelkach łóżeczka pełza do tyłu oczywiście i wkoło siebie ale w niedzielę zaczął się unosić na czterach łapach jak piesek:) ale dalej nie wie co robić no i sprężynuje na nóżkach. Myślę że jego rozwój jest normalny nie czytam żadnych poradników bo można zwariować. pozdrawiam a mojej przyjaciółce zaczynają kapać wody płodowe więc lada chwila aduś będzie miał koleżankę do zabawy Weronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --9//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 9//0---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----9//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//3---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//3---------10,00/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.8//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 8//2---------7,0/??------2 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -8//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --8//2---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---8//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---8//1---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---8//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 8//0---------8,75/67----0 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---8//0---------10,9/80---2 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---8//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----8//0---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -8//0----------9,2/72-----3 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --8//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----8//0--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---8//3---------6,85/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----8/ /0----------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//3--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 7//3--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---7// 1---------9,3/72----3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A u nas zima rozgościła się na dobre...Taka ze sniegiem i mrozem...:-P emcia---mogę z Wami na sanki, bo nie mam swoich??? Dziewczyny, czy Wy w tym roku kupujecie sanki dla maluchó?? A może już macie?? Wczoraj była cudowana pogoda...lekki mróz, snieg i do tego słoneczko. Bunia to spacerowała chwilę u babci na rękach i miała tak cudownie czerwone policzki...Normalnie bosko wyglądała ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,witam No to u nas też posypało..... ja sanek nie kupuje bo mamy sanki od rafała nawet oparcie jest... Elinova- przyjezdzaj pojezdzimy razem - sanki nawet sa duże. Ale tak na serio to i tak bedziesz musiała kupić sanki no bo jak bez sanek w zimie kiepsko by było ,więc co za róznica czy teraz czy za rok. Kupuj sanki i robimy kulig........ Ja tez robiłam oli badania krwi z rozmazem i mocz wtedy jak mnie odstawiła i nie chciała mleka ale wszystko ok .Krew pobierali jej z pięty bo powiedziały ze szkoda takiego małego paluszka. MamoE - oczywiscie że mnie nie uraziłaś - wszystko jest ok,mi też było cięzko uwierzyć że tak jest i długo się upierałam przy swoim.Ale opinia już jest wydana. Co do nocy to muszę p[owiedziec że ola nawet spi ostatnio nawet fajnie,chociaz zauważyłam że zaczeła sie bardziej slinic i grusc wszystko co napotka wiec moze juz nie długo pojawi się jakiś ząbek. gaga - masz racje od czytania co rusz to innych poradników to faktycznie mozna zwariować,ale nie nalezy brać wszystkiego na serio bo w poradnikach znajduja się tez i madre rzeczy!!!!! Edytko - a co tam u was??martwię się razem z tobą ale mysle że bedzie ok. Brydzia - idziemy na sanki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!!!!!!!!!! No u nas też biało za oknem. W końcu.... Moja mama zawzięła się, że kupi Mateuszowi sanki, ja jakoś nie jestem przekonana do tego pomysłu. Dzisiaj 24, wiec Mateusz kończy 8 miesięcy. Bilans: 4 zęby i charakter psotnika. Rośnie nam kaskader. Co do nocy, to dzisiaj myślałam że Mateusza uduszę, walczyłam z nim do 2!!! Tylko brać i lać. Powoli tracę cierpliwość, bo jesteśmy wykończeni, a on daje czadu. Do tego zsypało go niemiłosiernie, nie mam pojęcia po czym: czy po jedzeniu, czy po kremie bambino, bo to były ostatnie nowości... Powiem Wam, ze nawet mi się do kompa usiąść nie chce czasem, do tego obiecałam znajomemu, ze będę co jakiś czas pomagać mu w ośrodku z dziećmi uchodźców.... Już teraz mam wątpliwości czy dam radę, ale cóż... najwyraźniej mi się nudzi ;) Pozdrawiam Was i wasze maleństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski dla wszystkich dzieciaczków kończących dziś 8 miesięcy, Kubusia, Julki i małego psotnika Matiego!!!!!!!!!!!niech zawsze będą słodkimi aniołkami z... małymi różkami:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dolaczam do zyczen dla dzisiejszych 8miesiac-atkow :) U nas tez bialo!!!! ide szukac czy tu mozna jakies sanki kupic, bo mieszkamy pod lasem to w weekend bylby fajny spacerek - jesli ten snieg sie utrzyma! Malinko, niedosypianie jest najciezsza tortura macierzynstwa wg mnie :( My z Lukaszem pomagamy sobie w ten sposob ze w sobote on zostaje w lozku do kiedy chce a w niedziele moja kolej, wtedy zazwyczaj spie do 9.30 i zawsze to cos pomaga. Moze jakos sie podzielicie rannymi obowiazkami z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
I ja przyłączam się do życzeń dla dzisiejszych jubilatów :-D 🌻 A wiecie co nasza mała pinda :-P robi ostatnio w nocy?? Budzi się, biorę ją do łóżka by nakarmić, zje i potem delikatnie rączką jeździ po policzku to mi to Arkowi i woła ee...eee :-D Chce żebyśmy oczy otworzyli ...Moje kochane ❤️ A tak wogóle to dziś w nocy wyczaiłam, że ona nawet przez san mówi ta-ta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!melduję się mimo zimy:-p u nas też kutwa biało!!!!! wszystkiego najlepszego dla jubilatów oczywiście !!!!!!samych slodkości......i mniej psot, u co niektórych:-p ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×