Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Dla Agatki z okzji ukończenia 1 roku życia: Sto lat...sto lat... i bukiecik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 oraz gorące: 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘[kiss😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Mamo E---gdzie się podziewasz?? Co tam u Myszki?? Jak szukanie nowego domu?? Pisz jak tylko znajdziesz wolną chwilkę. Buziaczki dla Was ode mnie i WIKI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Coś tu ostatnio słaby ruch...Czyzby dzieciaczki takie psotne się zrobiły i nie pozwalały mamusiom posiedzieć na kaffe??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Twój dzień Agatko Rok minął szybko Dziś Twoje URODZINY Niech nie zabraknie na nich rodziny Zdrówka , szczęscia i pomyślności w życiu dużo miłości Dużo prezentów,maskotek i zabaw Twoja mama dziś pewnie chodzi jak PAW :-P dumna z Córki która po roku bez problemu pokonuje górki tak na szybko wierszyk z mojej głowy WSZYSTKIEGO DOBREGO !!! Brygida i Aronek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat od ciotki Mady i Makarego Agatko❤️ Zdrowia szczęścia pomyślności 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Agatki!!! oj, jak przeczytałam posty z przed roku wklejone tu przez Was łezka w oku mi się zakręciła ze wzruszenia ;) ach, kiedy to było... dzisiaj mam szczepienie WZW B i już się stresuje. Czy Wasze dzieci gorączkowały przy tym szczepieniu? bardzo się boję tego ogólnego złego samopoczucia po szczepieniach. tak mi żal jak się Gabi męczy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJPEPSZEGO DLA AGATKI!!! 🌻 dziewczyny dzis przez przypadek zauwazyłam ze oli ma chyba dwa albo nawet trzy zeby wiecej!!!:) chyba 4 czy 3 po obu stronach ale dokladnie zobacze jutro. moze dlatego sie ciagle budzi w nocy przez te zębole no i oprócz tego pewnie mu sie cos śni:( przed chwilka po godzinie mi sie obudził z rykiem ale dałam mu popic i zasnął znowu,był cały spocony nie wiem dlaczego?? Dziś kupilam sobie ciuszki na jutrzejsze balety,ale piotr jeszcze nie widział:) jutro zabaczy koncowy efekt:) bede ubrana sexownie ale elegancko(tak mysle...) chciałam wygladac wyzywajaco ale ładnie i mysle ze mi sie udało wszystko dobrac odpowiednio:) kazdy ma inny gust:) ocenicie jak wam przesle fotki... ide na tv bo jest film z Segalem a ja go lubie:) dobranoc mamuski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko!! 🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie skarbie. tojaedyta🖐️ Eli... niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi za przepis na sałatkę z gyros-kebab:p Jutro serwuję na imprezie dla rodzinki:) Najchętniej bym ja przełożyła na inny termin, bo w kiepskim stanie jestem:( Zdrowotnym oczywiście:( Podaję jeszcze przepis na tzw Sałatkę Ekspresową. Skład: jajo, ogórki konserwowe, zielony groszek konserwowy, ser żółty, majonez, pieprz sól, ewentualnie mielona papryka. Ser i ogórasa zetrzeć na grubych oczkach. Sałatka szybka prosta i przepyszna:) na imprezce 6 maja zrobiła prawdziwą furorę Oczywiście tez jutro ja serwuję:) Serwuję jeszcze szaszłyczki drobiowe. Jak któraś będzie chciała przepis, to sie zgłaszać. Dobra... spadam, bo muszę zrobić porządki i na zakupy jedziemy. Dzis kupujemy Zuzi stoliczek i krzesełka do pokoiku w Ikei:) Przecież nasz mały szkodnik niedługo będzie chciał rysować sam, więc musi mieć kącik w pokoiku:) Chcę wybrać coś z serii mamut, ale cholera prostokątny stolik chyba tylko w czerwonym kolorze jest:( No nic pojedziemy - zobaczymy. Miłego dnia majóweczki:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie tu dawno nie było:( Wzieło mnie na wspomnienia no i prosze jestem:) Dzięki🌼brygida:) Buziaki dla Was i waszych pociech😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Spoznione ale z serca i najlepsze zyczenia dla niedawnych solenizantow 🌻❤️😘 i dla Dominiczki Sto Lat!!! 🌻❤️😘 Jejku jak fajnie macie dziewczyny z tymi wpisami sprzed roku! Taka wspaniala pamiatka tych odczuc oczekiwania i szczescia po nadejsciu waszych skarbow! Zaluje ze ja takiej pamiatki nie mam :( Dawno nie pisalam, ale staralam sie czytac mniej wiecej na bierzaco - Brydziu zdrowie najwazniejsze, czas trzeba zawsze znalezc! Ojej, Mysz chce spac, musze isc, pozniej wpadne! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dal Domimik wszystkiego naj...słodszego z okazji I urodzin :-D 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 Grzywa---mam nadzieję, że sałatka będzie smakowała...Ja ją uwielbiam :-P A ja własnie wróciłam z ponad godzinnego pobytu na balkonie...Oczywiście korzystałam ze słoneczka, które grzeje, ze hej!! Wiki ucina sobie ranna drzemkę, która trwa od 9.40 więc pewnie niebaeem ją usłyszę :-P Miłego dnia kobietki 🖐️ Ja tylko Niunia się obudzi to zmykamy na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka dawno Cie nie byyło nic nie szkodzi jeśli nadrobisz straty i napiszesz nam co u Was :-P jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje, że jak znajde chwile to na pewno napisze. Dziewczyny dzięki za zyczenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie odzywałam sie bo miałam awarie kompa . Na początek najlepsze życzenia dla wszystkich roczniaków 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jutro mamy w domu roczek dla rodzinki i jestem w wirze przygotowań mam już dość . Napiszcie mi proszę co sie kładzie przed dzieckiem . Bo jest taki zwyczaj że na pierwszych rodzinach stawia sie różaniec kieliszek ... i coś jeszcze. Uciekam szykować dalej dziękuje bardzo ża przepisy na sałatki :) Odezwę sie wieczorem jak nam poszło . Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju: RÓŻANIEC KIELISZEK I PIENIĄŻEK:-D 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 Sto lat dla Dominiki spóźnione acz szczere życzenia od ciotki Mady i Makarego i mnóstwo buziaczków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga26 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 DLA ADRIANKA 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 MOC NAJLEPSZYCH ŻYCZEŃ 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 DUŻO ZDRÓWKA, 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 SAMYCH RADOŚCI I WSZYSTKIEGO CO DLA CIEBIE I TWOJEJ MAMY NAJLEPSZE. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ Dla Zuzanny, która rok temu szykowała się do wyjścia na świat.Tak niespodziewanie bo miała wyjść w wyznaczonym terminie przez lekarzu-cesarskie cięcie, a tu bumm.... sama się zdecydowała . 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ Zuziu.Życzymy Ci dużo zdrowia, tego zdecydowania jakie masz już w sobie,samych pogodnych dni, dużo uśmiechu na codzień,radości,miłości , dobra od ludzi, samych dobroci. Wszystkiego najlepszego od cioci i Aronka :-) 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️ 🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dla Adrianka - spóźnione, bo wczoraj nie miałam czasu na kompa , czyt. piękna pogoda...słońce...plaża :-P no i dla dzisiejszej solenizantki panny Zuzanny wszystkiego co najlepsze 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
U nas pogoda cudowna...Dziś to zapowiadaja taki upał, że hej...Więc trzeba było zaopatrzyć Wiki w krótkie spodenki i rękawek do babci, bo by się bidulka gotowała :-P No i koniecznie kremik do opalania...Ja smaruję Niunię Ziajką SPF 30?? Czy taka ochrona wystarczy?? Jakich Wy używacie kremów na słońce dla maluchów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello 🖐️ Od nas też wszystkiego najlepszego dla Adrianka sto lat szcześcia i słodyczy😘: 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 i oczywiście sto lat szczęścia i słodyczy dla Zuzi😘 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---WIEK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53--------12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52--------12/1--------11,2/80-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??-----------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55--------12//1---------9,3/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--------12//2---------10,70/75--8 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58--------.12//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--------12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2---------12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57---------11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56---------11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56---------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51------11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53--------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57---------12//1--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10//3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55---------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58------------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------11//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56---------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59---------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59---------10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---------10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58---------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56---------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----------10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51----------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----------10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56---------11//0--------10,8/73----6 =================================================================== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj naj lepsze życzenia urodzinowe dla Zuzy i Adrianka .Dużo zdrówka radości uśmiechu i niech Was zawsze otaczają kochający ludzie ❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli> ja używam tego samego kremu co ty, ale i mnie brak pewności ;( My już trochę zaopatrzyliśmy ostatnio szaf e w letnio wiosenne ciuszki, w rozmiarze 92/98!!!! Przynajmniej dres który Młody dostał od swojej chrzestnej to na rozmiar 98 :) My świętujemy za 3 dni, a teraz składamy spóźnione życzenia małym Jubilatom ;) Kamil 🌻 Agatka🌻 Dominika 🌻 Adrian 🌻 no i oczywiście dzisiaj Zuza 🌻!!!!!!! Wszystkiego najlepszego dla Maluszków, co by rosły zdrowe i szczęśliwe ;) 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi [kwiatek 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 😘 😘 Życzy Anka z Zuzią z czerwcówek mająca dzieciątko z maja :) :) Dla reszty dzieciaczków 😘 [kwiatek ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×