Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

hej! nas tez przez weekend wywiało sprzed kompa więc teraz składamy najsłodsze życzenia dla słodkiego Adka i prześlicznej panny Zuzanny!!!!!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ u nas roczek już za tydzień, a ja ciągle nie mogę uwierzyć jak ten czas lleci!! mamy już duże prześliczne dzieciaki, więc czego chcieć więcej:) muszę się chyba pochwalić, że moja Maja już od piątku rana bez cyca i całkiem niexle dajemy sobie radę:) ona się jakoś nie dopomina, mi na razie cycki nie wybuchają, więc chyba źle nie będzie:) najgorszy problem natomiast jest w tym, że nie ma zamiaru na razie pić mleka z butli! i niestety chodzi spać bez mleka, na szczęscie zasypia bez problemu, więc chyba nie ma tragedii, ponoć jak dostanie 2 posiłki mleczne w trakcie dnia, to nie musi juz w tym wieku pić mleka, czy miałyście tez takie problemy, że maluchy odmawiały butli? pogoda tak piękna, że aż żal mi w domku siedzieć i najchętniej bym do Eli nad morze wyskoczyła, żeby to było bliżej...:) buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ewka--- u nas to samo z mlekiem z butli było i teraz znowu sytuacja się powtórzyła...nie chce pić mleka i koniec!1 Ale sama dobrze piszesz, że jeśli dwa posiłki mleczne w ciagu dnia to wystarcza :-) czyli kaszki mleczne, jogurciki serki to ok!!! Amber kazała Wam przekazać, że wyjechała na kilka dni do Poznania z Olim także nie będzie jej póki co na kafe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21.05] 10:44 wszystkoconajlepsze Cześć dziewczyny!Grzywa właśnie została mamą!!Urodziła sama, a Zuzia waży 4,3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu=> wszystkiego naj, naj, naj!!!! Duuuuuuuża buźka od Hubcia :) Grzywka=> pamietam, jak czekałam na fotki Zuzika :) a wiesz, że juz chyba do końca życia będziesz mi sie kojarzyła z... kawą inką? :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia... dobre!!! Mów mi inka:D dziś mija rok od tej inki za którą nie przepadałam, a właśnie wtedy smakowała mi jak napój bogów jakiś:D Brygida... ten wpis był pierwszy z inf że urodziłam i wiesz że za cholere nie wiem kto to wpisał?? Zuzinek padł jak mucha:o Oj wyszalała sie dzisiaj z dzieciakami:) Idę po prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki jestescie wspaniałe 🌼 Dziekuje za wszystkie zyczenia dla mojej Julkiii 🌼 I pzrepraszam, ze ominełam tyle okazji urodzinowych :( Az mi głupio.. Dla wszystkich solenizantów wszystkiego co najlepsze, słoneczka na niebie, uśmiechu na buźce i spełnienia marzeń.. ❤️❤️❤️❤️❤️ I jeszcze raz pzrepraszam :(( Chyba powróce na stałe na topik 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękujemy za życzenia dla adrianka. Imprezka była super:) Teraz z niecierpliwością czekamy na tatę:( Jeszcze 17 dni. My również składamy życzenia wszystkiego naj naj solenizantom którzy w międzyczasie mieli urodzinki 🌼 ❤️ 👄 Jeśli chodzi o kremik na słońce to my również używamy ziajki i chyba jest dobry bo naprawdę dużo przybywamy na słońcu a żadnych poparzeń nie widać. Z jedzeniem u nas różnie teraz zdecydowanie ważniejsze jest picie no i ze sapniem mamy problemy wieczorkiem adek nie chce iśc spać jest straszna awantura i dopiero po dłuższym płaczu zasypia i śpi do rana tak jest od trzech dni nie wiem może za dużo wrażeń albo pogoda a może ząbki???? Elinova oddaj nam trochę morza i plazy:( Grzywa Zuza śliczna i taka dorosła no i mieszkacie niedaleko więc może kiedyś drogi naszych szkrabów się spotkają:) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ gaga---Adek jest przesłodki...dzięki za fotki i prosze o więcej :-P Morzem chętnie się podziele, ale w zamian poprosze trochę gór :-D Kinga---wracaj wracaj!! I pisz szybko co u Julkii no i przesyłaj jej zdjęcia, bo zapomniałyśmy jak ona wygląda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Spożnione ale szczere życzenia dla wszystkich świętujacych dzieciaczkow 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 Grzywcia, wygladasz ślicznie, ładnie Ci w tej fryzurce A Zuzanna widze ma już ma swoj stoliczek do rysowania, wkoncu to już pannica :) U nas nic nowego, Fabian dalej przeziebiony (kaszle) Pozatym termin operacji mielismy an 17 maja i niestety został przesuniety, poniewaz jak twierdzi Pan doktor sa ważniejsze przypadki (rozszczep wargi musi byc operowany w pierwszych miasiacach zycia) według nich Fabcio jest maly i moze czekac . ale niepoddajemy sie tak łatwi i dzwonimy codziennie od Warszawy . Chyba maja już nas dosy, bo w piatek mamy dzwonic i podadza nam termin :) Juz sie boje nawet cokolwiek mówic żeby niezapeszyc:) Teraz uciekamy do lekarza na kontrole i pozniej an cwiczenai i po Nikole od szkoly MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH {kiss] dla wszystkich dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qrcze dziś u nas jeszcze większy upał niż wczoraj....ponad 30 stop.....paść można!!!! Z nieba leje się żar...zero wiatru....ale pewnie nad morzem cudownie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki, u nas w dalszym ciągu pięknie za oknem.....wczoraj kupiłam Misiowi ziajkę 25 faktor i chyba jest okej żadnych zaczerwienień, wszystko chyba w jak najlepszym porządeczku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zuzka ma Nivea \"30\"... chronić...chroni, ale konsystencja jest do dupy:o Jest za \"tępy\" źle się rozsmarowywuje:o Jaką konsystencję ma Zajka?? Musze zmienić ten krem, bo mnie trafi:o U nas też żar leje sie z nieba. Wiecie... wczoraj rozmawiałam z moją nową sąsiadką, która 3 tyg temu urodziła synka.Była wczoraj z nim na spacerku i szok przeżyłam jak zobaczyłam jak dziecko było naubierane:( Nie wiem ile warstw miał na sobie, ale nawet kawałka ciałka nie miał odkrytego:( I był w zimowym śpiworku na polarku:( Moja Zuzia jak miała 3 tyg, to w samym body na krótki rękawek i czapeczce letniej była wynoszona z domu:( Chłopczyk się wiercił i popłakiwał. Nie znam dziewczyny, więc nie chciałam jej mówić, ale mam nadzieję ze w końcu zrozumie ze dziecko się gotuje i też odczuwa ten upał:( Brygida.. Juz wiem czyja to robota!!:) Ten wpis zrobiła kolezanka, która regularnie nas podczytuje:) Pozdrowionka Madzia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... Czarna... krzesełko ze stoliczkiem to strzał w \"10\" Młoda cały czas chciała zeby ją sadzać na krzesełku i dostawiać do stoliczka:) Teraz sama sie nauczyła wchodzić na krzesełko. Frajda jak cholera!! A dziś pokunuje samodzielnie długość pokoiku:) BRAWO ZUZINEK😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---my mamy Ziajkę ale smarowanie to też nie rewelacja...nie da się jej wetrzeć całej i zostaje biała maska :-P Ale co tam...ważne by chroniła :-D Wiki też uwielbia siedzieć na swoim krzesełku i mieć w raczce ołówek i kartkę na stoliczku...Żebyście słyszały jak ona wtedy do siebie mówi,,,,,paść normalnie można :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ja taki szok przezyłam gdy wybraliśmy sie na odpust u nas na św Staśka;-).............upał niemiłosierny z 25 stopni, a tu dzieciaki w wózkach spacerowych bluzy czapki swetry i długie spodnie..a w gondolkach maluchy oprócz tego, jeszcze przykryte kocem i osłoną przypinaną do wózka...........masakra normalnie, a mamusie i tatusie wydekoltowane wyrozbierane prawie do majtek:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ja taki szok przezyłam gdy wybraliśmy sie na odpust u nas na św Staśka;-).............upał niemiłosierny z 25 stopni, a tu dzieciaki w wózkach spacerowych bluzy czapki swetry i długie spodnie..a w gondolkach maluchy oprócz tego, jeszcze przykryte kocem i osłoną przypinaną do wózka...........masakra normalnie, a mamusie i tatusie wydekoltowane wyrozbierane prawie do majtek:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja super ten wóz :-) gaga zdjęcia super, tort extra, a Adek przystojniaka ba całego. Macie ten sam rowerek co i my i ten sam kolor :-P dziś przyjechał z nim kurier :-) jeszcze go poskręcać trzeba bo jak narazie zdążyłam tylko złozyć, a Aronek nie da mi za bardzo spokoju nawet by mu ten rowerek przygotować do jazdy :-P używamy kremu penaten 40 i też jest taki tęgi,ale smaruję najpiewrw twarz nawilżającycm, a potem ochronnym bo ten ochronny nie nawilza i Aron mial potem suche policzki.także jak się da podkład jest ok elinova-u nas też mróz :-P tyle bo nie mkam za dużo czasu -cały kosz prasowania mnie dziś czeka, a jutro muszę jechać po czpaki dla Małego na lato i wybyć na 2 godzinki z domu bo mąż ma wolne do poniedziaku.Trochę odmiany mi sie przyda po tym już prawie roku :-)-a co ;-) dobranoc aaaa mada-grzywa ja też widziałam tak poubierane maluszki:(, ale do czasu kiedy dostaną pierwsze potówki, a o nie nie cięzko. Kwestę ubioruu dzieci też przechodziłam z moją rodzinką-oni by naubierali A. w 3 d..., a jak słyszałam nakryj mu twarz bo wieje, a jedż z wiatrem, a owiń go kocem jak go będziecie nosić do auta w nosidełku-fopteliku-maniana fiu fiu jeszcze więcej tego było a ja i tak swoje i dobrze mi to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z tym ubieraniem, to normalnie szaleństwo!!! U nas natomiast problem pt. Dziadek dokarmia młodego za moimi plecami. Tylko wziąć i palnąć!!!!! I nie pomaga nic, żadna pogadanka, żaden opierdziel.. Macie jakiś pomysł jak tu dziadka ustawić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko współczuję co do jedzenia u nas to tak jak z tym ubieraniem a co mu dajesz, a czy on już to może, a może mleko krowie z kartonika zamiast tego w proszku, a to to, a to sramto:O a czemu dałaś mu już to, a czasem daj mu trochę czekolady pogadaj z dziadkiem i wytłumacz,że synka nie głodzisz. życzę szczęscia bo Ci sie przyda a ja już olewam co mi ktoś gada bo raczej prędzej bym nerwy straciła niż coś zyskała na tych pewnych komentarzach.Także polecam dla podobnych problemów poprostu wiedzieć swoje i kierować się własną intuicją póki nie potrzebujemy rad innych. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ malinko---mam pomysł...zaraz po obiedzie np. jak dziadek zje podejdź do niego i daj mu cos do zjedzenia...zrób tak kilka razy...niech zobaczy jak to jest być najedzonym i jeszcze coś zjadać :-P A jak to nie poskutkuje, to zaproponuj mu by np. przez tydzień on zająl się karmieniem Matiego :-D - tylko nie wiem czy to małemu na dobre wyjdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My juz po szczepieniu było trochę płaczu ale tak poza tym adek był dzielny. U nas też mamy problem z jedzeniem bo każdy zawsze mu coś podtyka pod nos. Naszczęście wybiłam z głowy teściowej czekoladki ciasteczka bo ona je je tonami i myśli że wszyscy muszą. Choć do końca nie wiadomo co mu daje bo to ona spędza z nim najwięcej czasu. Staram się przygotowywać tyle jedzenia żeby ona sam nie musiała wymyślać. Ja zawsze miałam problemy z ubiorem dla adka ale w końcu doszłam do wniosku że będę go ubierać tak jak siebie i chyba się to sprawdza. U nas przeszły niezłe burze w nocy trochę się bałam ale dzisiaj ma być lepeiej pozdrawiam papa NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---WIEK /M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --12/1--------11,2/80-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----12//1---------9,3/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----12//2---------10,70/75--8 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.12//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------12//1--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------12//0--------12,34/80---7 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 1//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------11//0--------10,8/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedzeniem u nas to samo:o Tzn chodzi o teściową, która by \"Zuzię tylko futrowała\":o To jej słowa:o A moje dziecko nie powinno sie przejadać, bo waży nie mało:o A najgorsze jest to ze podtyka jej no ciacho z kremem, które jest z krowim mlekiem i nie moze zrozumieć ze Zuzanna nawet odrobinki nie moze spróbować... nie rozumie co to skaza:o Ostatnio zadzwoniła i chce zebym z Zuzią przyjechała na tydz. Mężowi ten pomysł sie nie podoba:p Przecież jak ja tam pojadę, to dziecka nie będę mogła z oka spuścić. To się nazywa „odpoczynek”:o Dziewczyny... mam obawy... myślałam wczoraj ze dostałam okres, bo pojawiły sie dwie plamki i na dwóch plamkach sie skończyło:o Miałam tak jak byłam w ciąży z Zuzią:o Tabletek zadnych nie biorę, bo własnie zmieniam na Cilest i czekam na miesiączkę:o Nie wiem co jest grane... może jestem w ciąży:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa nie ma się co stresować biegiem po test i zaraz będzie wiadomo:) Ja jeszcze chciałm wrócić do kremów do opalania dla maluszków to chyba wszystkie mają benadzejną konsystencję bo one w końcu muszą chronić, ale jakby któraś znalazała inny nie pozostawiający białej maski to czekamy na wiadomość. Adek oczywiście ma nadwagę ale nie jezt otyły to słowa pani doktor. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!:-D 🌻Oj kwestia wciskania smakołyów...jest bardzo drażliwa....Na całe szczęście póki co udalo mi sie wybić z głowy tego typu szalone pomysły, tyle że w czerwcu wraca moja teściowa i wtedy może być wesoło;-) jakby nie było przekochana❤️ kobieta, ale boję sie, że w kwestii smakołykowej możemy miec z nią normalnie Watterloo;-) ale poki co jestem dobrej mysli...... 🌻Od jakiegoś czasu walczymy z krostkami siusiakowymi i po kuracjach oxykortowych i elosonowych, które były do niczego -poszłam na sposób: fiolet dwa razy dziennie i godzinne wietrzenie tylka, i o dziwo nawet pomaga.Makary przeszczęścliwy bo biega w cienkich gaciach i to w dodatku bez pieluchy- co jest rzeczą uwielbianą przez niego -bo można pooglądać sobie swoje klejnociki,bo w końcu są na wierzchu :-p hyhyhyhyhy 🌻Grzywciu ale byłby numer jakby teraz Zuzia miała mieć rodzeństwo szok normalnie, ale może wszystko w porządku, a jak długo nie bierzesz tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalena... 3 tyg temu odstawiłam i powim Ci ze ostro sobie szleliśmy przez ten okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobię dziś test:o Najgorsze jest to że brałam antybiotyk:o I jeżeli jestem w ciąży, to moze to zaszkodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Za bardzo situ nie udzielam ale juz dosłownie padam . Kurcze nie dość że mam 2 zminae i cały dzień do d... to jeszcze muszę pisać jakąś durną prace do szkoły wczoraj a właściwie to juz dzisiaj ślęczałam nad tym do pierwszej :( Wczoraj byłam z Kamilem na szczepieniach dzielny ten mój facet nawet go to nie ruszyło wnerwił się tylko jak lekarka zaglądała mu do gardełka ;) Waży 11,80 i ma 83 cm. Wiecie co mam problem zauważyłam że Kamilowi przemieszcza sie jedno jąderko . Mówiłam o tym wczoraj lekarce i powiedziała że faktycznie jest wędrujące ale tylko mamy obserwować. Troche mnie to martwi bo ta pani doktor nie budzi mojego zaufania i nie wim co robić . Może któraś z Was kiedyś słyszała o czymś podobnym . Bardzo prosze o wszelki informacje . Musze poszperać trochę w necie na ten temat . Dziewczyny zapraszam na tort i może coś jeszcze przecież już nie karmicie . Mam dzisiaj urodzinki kończę 26 lat :] Az mi się wierzyć nie chce że to aż tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---nie stresuj się....Przecież pisałaś, że chcecie by Zuzka miała szybko rodzeństwo :-P Więc jak zrobisz test to pisz szybko jak wyszedł. I sądzę, że antybiotyk w tak wczesnej ciąży nie jest zagrożeniem / to słowa mojej ginekolog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×