Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
A tak swoja drogą to chyba jeszcze żadna z majóweczek 2006 nie jest w ciązy co?? No chyba, że nie wiemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli... no fajnie by było, ale ja lubię sobie wszystko zaplanować. A jeżeli bym planowała, to oczywiście na maj, a tak będzie na zimę:o maja... 100 lat!!!!!!!!! Dawaj ego torta... %, to dopiero jak się upewnię ze to nie \"to\" co myśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Maju to ja się piszę na torcik i oczywiście to \'coś\" :-P A dla Ciebie wszystkiego najlepszego...... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jeśli chodzi o szczepienie to my, czyt. tatuś wybiera się z Bunią w piątek. takie przyjemności to zostawiam jemu...Nie mogę patzreć jak moje dziecko cierpi...:-( Ale i tak uzyjemy Emli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---my też będziemy koeljnym razem celowac w maj!!! To juz ustalone tylko roku jeszcze nie wybraliśmy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa :-) Leć po test, bo ja już trzymam kciuki :-) Chciałabyś synka, czy córeczkę? Dziewczyny, mam do was prośbę! Pisałyście, że Amberek jest w Poznaniu, a ja zmieniłam telefon (tzn. przełożyłam kartę), bo stary rozpracował Gabryś i jest nie do uruchomienia i straciłam numer do Amberka, a chciałabym się z nią i Olivierkiem spotkać. Czy któraś mogłaby mi wysłać nr do Ani na moje GG: 4377145 Dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky... test zrobię rano... z pierwszym moczem:) A co bym chciała?? Najbardziej, to bym chciała żeby było zdrowiutkie. Ale do kompletu, to liczę na chłopaka:) Ale nie ma co... moze wcale w ciąży nie jestem, chociaż powim ze naprawdę dziwne te plamki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kobietki kochane!!!:) my dziś trochę pofolgowałyśmy i pospałyśmy do 9-30, już nie pamiętam, kiedy ostatnio nam się to zdarzyło, baaardzo dawno no i nie powiem, bardzo przyjemne to uczucie:) tylko troszke głowa boli:) Maja 24- życze wszytskiego naj naj naj🌻🌻🌻 no i na torcik się oczywiście wpraszam! na % tez, w końcu już nie karmię więc zaszaleć można:) dziewczyny, pisałyście o kremach dla naszych maluchów, kupiłam ostatnio Lirene z Eris dla dzieci, filtr 35, płaciłam około 19 zł i jak na razie jest rewelacyjny w porównaniu z tępym Nivea!! rozsmarowuje się idealnie i pierwszy raz Maja nie darła się przy smarowaniu twarzy:) no i pachnie super, jak guma do żucia, więc polecam!!! a co do tego dokarmiania i głodzenia to ja mam te same doświadczenia, ciągle słysze że głodzę własne dziecko bo ona by chętnie zjadła więcej, nawet jak na obiad zję 250 gr, oni by jej wepchnęli dodatkowe 250, no mówię wam, jakas masakra, wkurza mnie to na maksa ale pewnych ludzi i przyzwyczajeń chyba sie nie zmieni:( no i oczywiście dojśc do nich nie może, że my sobie nie życzymy, żeby nasze dziecko nie jadło słodyczy, ciągle z tym walczymy ale nie wiem, co mogajej dać, kiedy nie ma mnie w pobliżu, boje się, że chętnie poczęstowaliby ją jakimś torcikiem czy czymś podobnym!a jak się dowiedzieli, że już jej nie karmię piersią, to uznali, że super, bo w końcu dziecko dostanie coś porządnego do jedzenia a nie tylko cycka, więc jednym słowem masakra!! ale co tam, trzeba to olać!!!! pozdrowionka dla wszytskich!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Grzywa, no to trzymamy kciuki, żeby było tak, jak chcesz:) (cokolwiek to oznacza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa... u mnie po odstawieniu od piersi te same słowa:o Idę pozmywać, bo gary czekają ze śniadania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, skąd się ci ludzie wzięli, że uznają, że cycek to najgorsze dla dziecka.... dziwny jest ten świat... ja tez się za jakieś porządki biorę bo właśnie Majka kima, więc mam na to choc chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja!!! Wszystkiego naj!!!!! I w ogóle, czego tylko sobie zamarzysz ;) A co do problemu wędrujących jąderek.. Jak się urodził mój brat, to sie okazała, że jedno z jąder nie zstapiło jeszcze do moszny i od razu było wiadmo, ze jak do jakiegos wieku nie przejdzie z kanału, to zabieg. Operację miał jak skończył 11 lat, czy dziesieć, ale ja niewiele z tego pamiętam, tylko tyle, ze takie coś to sie nazywa wnętrostwo. Maja idź z tym koniecznie po lekarzach, nie a co czekać, może to się samo uspokoi, a może rzeczywiście będzie wymagało interwencji? Lepiej wiedzieć.. Grzywa!!! A to byłby numer... Czy tak, czy siak, to wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!!! czy u was tez tak gorąco? wybierałam się z Maja na dwór ale zrezygnowałam bo żar z nieba się leje.... wychodzicie na spacerki w taką pogodę? aż zaczynam się bać lata, jak będzie tak gorące:) i miałam pytanko, jak ubieracie do spania maluchy? ja juz dzis Majki nawet nie przykrywałam bo ciągle sie odkopywała, więc kołdra chyba w szafie wyląduje niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!!!!! Juz jestem ,miałam awarie komputera ale mysle ze juz bedzie dobrze. Na poczatku najlepsze życzenia dla dostojnych jubilatów i jubilatek,zdrówka szczescia i spełnienia marzeń!!!!!!! Spóznioone ale z głebi serca. Najpierw musze sie wyzalic- olcia po antybiotyku dostał biegunki i musiał brac zastrzyki...Nie macie pojecia jak mi jej było zal.Dwa razy dziennie. Ale juz jest zdrowa i usmiechnieta i broi ile wlezie.ufff. Biedna przez te chorobe schudła jeszcze i teraz musze ja tuczyc. wiec podtykam jej co chwile coś (tak jak wasi dziadkowie)tyle ze olci to chyba wyjdzie na dobre. Dostałam skierowanie na badania dla oli - chyba wszystkie mozliwe bo i na tarczyce i na cukrzyce ,krewna posiew ,mocz ,mocz na posiew,kał na pasozyty,kał na resztki pokarmowe no i kał na posiew.Cała diagnostyka bo olcia całkowicie wypadła z siatki centylowej. Grzywcia - jak by nie było to i tak bedzie dobrze!!!!!!!!Nie zawsze mozna wszystko zaplanowac,ale niech sie dzieje wola nieba. Maja - mój rafał miał taki zabieg jak miał 6 lat.Ponoc to jest tak ze te jaderko powinno wstapic do moszny do drugiego roku zycia dziecka,a potem to juz niestety trzeba chirurgicznie. U mojego rafała to tak jakos dziwnie było bo na wczesniejszych bilansach było ok(w wieku czterech lat miał operowana przepukline pachwinowa lewa (prawa strona była ok) a po dwóch latach wyszła mu prawa przepuklina która pociagneła za soba jąderko(jakoś to połaczone) no i te jąderko dało sprowadzi sie do moszny ale uciekało no i miał nastepny zabieg(przepuklina ,sprowadzenie jaderka i napletek) Przeżyło juz troche te moje dziecko.Ale dzisiaj ma 10 lat i wszystko jest ok.Oczywiscie został mu nawyk sprawdzania w kapieli czy jest wszystko ok.Taki zestesowany. Zabieg jest potrzebny bo jaderka nie moga miec za ciepło a tam gdzie uciekaja jest ponoc za ciepło- grozi to bezpłodnoscia w pózniejszym wieku.Tyle mi wytłumaczono przed zabiegiem. Brydzia - co tam u ciebie co u lekarza??? Dziekuje wszystkim za zdjecia dzieciaczków !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - u nas dzisiaj chłodno ale za to wczoraj był ukrop.Ja wychodzę na podwórko ale do zacienionej piaskownicy i przebywam w cieniu.Ale po południu ok 18 to juz normalnie spacerek po osiedlu. Na noc ubieram jej pajacyka na gołe ciałko no i kałderka.Ale ola w nocy bardzo sie kreci i prawie zawsze spi na kołderce na brzuszku i wtedy poprostu jak ja sie przebudze to przukrywam jej plecki kocykiem.Nie przekładam jej bo za chwile i tak sie przemiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majki
tak was podczytuję bo tez mam synka z maja i ma niezstąpione jąderka.Byłam już u endokrynologa a teraz będziemy w czerwcu jechać na badania do szpitala.Lekarz mówi że najlepiej takie zabiegi przeprowadzać do 2lat,ale jeśli twoje dziecko ma wędrujące to pewnie będą kazali czekać ma prawo tak być do 4lat-słowa endorynologa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś ochotę na kolorowy makaronik z sosem beszamelowym???:p Zuzanna śpi właśnie w podkoszulce na ramionczkach, lekko przykryta pieluszką tetrową. Jedna połowa okna otwarta. Gorąco w pokoju mamy bardzo:o W nocy na 100% się odkrywa i śpi pod \"niczym\". Ja ostatnio sie nie budzę i nie mogę tego kontrolować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, makaron z beszamelem- wchodzę w ciemno:) dorzucam do tego moje ulubione różowe winko, które właśnie popijam!! moja panna tez juz śpi a na razie nawet jej nie przykrywam bo gorąco jak cholerka:( potem pewnie okryję ją lekkim kocykiem, który i tak skopie:) my też mamy w domu gorąco, potwornie gorąco, nie wiem jak damy radę latem, skoro upały mają być większe niż w zeszłym roku! chyba się przeniesiemy na klatkę schodową- tam choć chłodniej!! miłego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze u was tez fala goraca, ja mam nadzieje ze sie utrzyma chociaz do poniedzialku bo chcialabym urodzinki Myszki wyprawic w ogrodku. Dziewczyny, od jakiego wieku macie zamiar przestac podawac mleko modyfikowane? Ja chcialam juz stopniowo zaczac dawac Myszce krowie mleko ale jej nie smakuje, a mysle ze za niedlugo to modyfikowane to juz nie bedzie odpowiednie dla takiej \'duzej\' panny. Poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ewa, teraz mnie podkusilas tym rozowym winkiem, mniam mniam, zostalo jeszcze troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czas na przedurodzinowe poprawki NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---WI EK /M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --12/1--------11,2/80-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----12//1---------9,3/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----12//2---------10,70/75--8 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.12//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------12//1--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------12//0--------12,34/80---7 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 1//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----11//4-------10,8/78------3 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------11//0--------10,8/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Maji!!!! Piekny wiek 26! 🌻🌻🌻 Dziekujemy pieknie za wszystkie zdjecia - odwzajemnimy sie we wtorek! no a teraz siusiu, paciorek i spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Najpierw życzenia dla Maji urodzinowe spóźnione dla roczniaków:Kubusia, Julki i Matiego a także imieninowe dla Mamy E i Qassandry wszystkiego naj naj, dużo radości i zdrówka 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Dla Matiego, Kacperka i Julki wszystkiego co najsłodsze :-D 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 No i dla Qassi i Mamy E - najlepsze życzenia imieninowe 🌻 Asiu---ja już teraz zastanawiam się nad zmianą mleko...tylko póki co Wiki nie ma ochoty wcale na mleczko więc nawet nie mam jak spróbować :-P Dzisiejsza nocka była u nas okropna...Niunia przebudziła się przed 24 i tak do 4 rzucała się strasznie na łóżu..O leżeniu w łóżeczku nie było nawet mowy :-(, bo zaraz w płacz... A teraz się obudziła z wielkim płaczem i Arek nie wie jak sobie z tym poradzić:-( Mówi, że nie pomaga nic - tulenie, głaskanie...:-( Tylko dlaczego??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No i jak zwykle gafa...widziałam, że pewnie pomyliłam imona :-P Przecież miało być dla Kubusia 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla matiego, Julki i Kubusia życzymy samych słonecznych dni i wszystkirgo najlepszego🌻 Dla Qassandry i Mamy E wszystkiego dobrego!!🌻 Wynik negatywny, a okresu nadal nie widać. Po weekendzie zrobię jeszcze raz i chyba będzie trzeba do gina skoczyć:o No przykro mi dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SWIETUJACYCH DZIECIACZKOW 😘 🌻 😘 🌻 🌻 😘 🌻 😘 😘 🌻 😘 🌻 Grzywcia- moze przez chorobe Ci sie przesunąl okres, bo też tak bywa, a pisałaś ze bylaś niezle przeziebiona Mamo E - ja podaje Fabciowi mleczko NESTLE JUNIOR to jest dla dzieci , które skonczyly roczek , Fabciowi jeszcze brakuje od roczku, ale to mleczko bardzo mu smakuje, wiec je pije chętnie, tylko nieweim czy u Was cos takiego jest ( bo jak dobrze kojarze nie mieszkacie w Polsce ) I jeszcze spożnione ale szczere zyczenia dla Maji WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ, CZEGO SOBIE TYLKO ZAPRAGNIESZ BY SIE SPEŁNIŁO 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Elinowa- Fabcio też przez jakis czas budził sie w nocy z placzem i niemozna bylo go uspokoic, niepomagalo noszenie tulenie calowanie. Myśle, ze moze im sie cos śni A krecic tez sie krecil przez cała noc, ale teraz śpi w sacmych bodach bez przykrycie i jest ok, poprostu bylo mu chyba za goraco A wczym Wasz królewna śpi, moze tez jej goraco, i dlatego sie kreci, niemoze sobie miejsca znalesc, sprubuj ja rozebrac o samych bodow z gołymi nożkami, mozę to pomoze . Uciekam sie kapac puki maly usnal Po poludniu ide do szkoly do Nikoli na Dzien Matki MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Czarna---też pomyślałam, że może jej za ciepło i otworzyłam okno...dziś nie będę wogóle go zamykała i zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra 🌻🌻🌻😘 spelnienia marzen imienniczko! Dziewczyny, dziekuje za zyczonka - tutaj sie imienin nie obchodzi to podwojnie mi milo ! Czarna, nestle powinnam znalezc - ale to w proszku czy juz plynne to mleczko? Dzieki za odpowiedz! Grzywa, no zawsze to takie male rozczarowanie prawda? No ale nie ma tego zlego co by, sama mowilas ze wolisz zaplanowac ;) . I mam nadzieje ze to tylko opoznienie na tle emotywnym, bo to roczek i powspominalyscie sobie dziewczyny duzo magicznych chwil. 🌻 Spadam popracowac, bo siedze plecami do biura dyrektora gen. czyli nie przechylam. Acha, bedziemy w Gdansku od 5 do 10 czerwca :D Eli, moze znowu sie spotkamy w duzej piaskownicy? Milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×