Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Dla Oluni z okazji jej święta 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 No i dla Was /dla NAS/ baby :-P też wszystkiego najlepszego 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 Asiu---nie ma się co stresować, bo ten guzek to może być zwykły włókniak - i tego życzę teściowej. Wiem coś o tym, bo moja teściowa po 5 operacjach - właśnie włokniaki w piersiach i to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie matki!!!!!!!!!!!!!! Kochane - dziekujemy za życzenia !!!!!!!! My dzis swietujemy obie.Nasi faceci nam dzisiaj usługuja!!!!!!!!!!!! A miała sie urodzic w dzień dziecka!!!!!Troche przyspieszyła no i w przyszłosci bedzie miała podwójne swieto. Do dziś pamietam jaki mi zrobiła prezent przychodzac na swiat własnie w dzień matki. KOCHAM TE MOJE DZIECIACZKI NAD ZYCIE.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki!! W dniu Naszego Święta Życze Wam mamuśki. 😘 radości, wytrwałości i miłości 🌼 Pozdrowienia mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Oleńko składamy Ci najlepsze życzenia z okazji pierwszych urodzin . Bądź zawsze zdrowa, szczęśliwa ,uśmiechnięta buziaki od Kamilka 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas właśnie przeszła burza tak dolało. Aż się żyć chce bo do południa to był koszmar upał niesamowity .Byłam w szkole i na zakupach przyjechałam do domu taka zorana jak bym nie wiem co robiła. Mamy już posprzątane w domku jak tylko sie wypogodzi to idziemy na spacerek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich mamusiek najlepsze zyczenia :D Pociechy z dzieciaczków, cierpliwości, oraz duzo radości i miłosci :D 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby jeszcze zdazyc przed polnoca - Olusiu, wszystkiego najlepszego i najsmaczniejszego z okazji 1 roczku! Rosnij zdrowo i pieknie, caluski od cioci spoznialskiej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Wszystkie na słońcu!!???? :-P My właśnie wróciłyśmy i Wiki poszła na drugą drzemkę...Była padnieta... Buszowała razem z bliźniakami na trawie i padła po tych wojażach :-D Nie powiem---sama też bym się chętnie zdrzemnęła - tak podziałało na mnie to słońce + Redds :-P Jak tylko Bunia się wyśpi to jemy obiadek i zmykamy na plaże..wtedy to już słońce będzie bezpieczniejsze :-) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko... z okazji I-szych urodzń życzymy Ci wszystkiego najlepszego😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 czekolady???:) Ehhh... Tylko raz w życiu ma sie swój pierwszy dzień matki;) DZIĘKUJEMY!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to Aronek to taki Pączuś w maśle:) Mniammmmm:) Idealnie by pasował do mojej Zuzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! Bardzo dziekuje za życzenia urodzinkowe dla mojej Olci.Zrobiło mi sie bardzo miło!!!!!!Jeszcze raz dziekuje. grzywcia - widze ze ci sie podoba mój zięciu........Mi tez sie podoba....Ciekawe co nasze panny by powiedziały!!!!!!!!!!!hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ewelinko---Myszko Kochana!!! Mały człowieczek rok temu przyszedł na ten świat w gości, by żyć, rosnąć w miłości, przyjaźni oraz radości. Niech otacza Cię zawsze rodzina, niech szczeście i uśmiech trwa jak jedna wielka życia godzina. Byś zawsze przez życie szła z dzieciecym uśmiechem byś na kłopoty na smutki w Bogu znalazła pociechę. Rośni zdrowo i spokojnie i ... czekaj cierpliwie byś zawsze doceniała najpiękniejsze życia chwile. CAŁUSKI 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - ja i Olcia tez biegniemy do ciebie z zyczeniami; rośnij zdrowo,usmiechaj sie zawsze i wszedzie a wtedy w zyciu dobrze ci bedzie.Zeby mama i tata zawsze cię słuchali no i prezenty kupowali!!!!!!!Tego ci życzy Olcia z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Myszki-Ewelinki samych radości dużo zdrowia pomyślności spełnienia marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 od Brygidy i Aronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia dla Oli i wszystkiego naj dla Myszki!!!!!!!!!!! ;) Brydzia!!! Ale Aron fajny heheh ;) Moje Drogie, ja też mam kawalera na wydaniu heheh ;) I co raz mniej czasu na net ;) Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej oli strasznie smakuja pomidory.Nie powinnam jej jeszcze dawac bo one jeszcze takie pedzone ale jak widzi je na mojej kanapce to poprostu szał........Musze jej wtedy troszke dac. A wczoraj dałam jej troche arbuza i biszkopta z truskawkami .Ostatnio strasznie lubi wszystko próbowac.To dobrze - moze mi sie uda ją podtuczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na biszkopt z kreme i truskawkami-próba na roczek, który już za 13 dni.Wyglada apetycznie i zaraz jak galaretka stężeje to idę sobie życie osłodzić :-). Aronka nie intersują żadne zabawki.Jak widzi jakieś kable, wtyczkę,to szaleje i pędzi jak wiatr.Za dużo czasu nie mam dla siebie , ale wieczorem nadrrobię . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wieczorową porą!! wróciłysmy po kilku dniach stacjonowania u dziadków i trzeba wrócić do codzienności!!!:) młoda szalała na ogródku a jak dorwała się do baseniku to myślałam, że spać tam będzie chciała, po prostu frajda na maksa!! i juz żałuję, że nie mam małego ogródka, gdzie bym mogła wystawić jej takie cudeńka:) z racji tego, że nas nie było życzymy samych radości naszym małym cukiereczkom, czyli spóźnione życzenia dla Oli oraz dzisiejsze życzenia dla Ewelinki! niech nam kobietki pięknie rosną!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ jejku, czy słyszałyście te nowinki odnośnie teletubisiów?? mi się już to wszytsko w głowie nie miesci, co się u nas dzieje!! słodkich snów!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczki! Dziekujemy slicznie za zyczenia, ale dzien mialysmy! Wspanialy! Pogoda co prawda do przyslowiowej pupy no i nici wyszly z imprezki w ogrodzie, ale pomimo tego ze bylo nas okolo 20 duzych i 6 malych to i tak sie w domciu pomiescilismy i bardzo przyjemnie bylo. Mysz byla przezadowolona i ....... zaczela chodzic! Jak na niespodzianke na urodzinki :D :D :D Bardzo jej sie podoba takie bieganie od tatusia do mamusi i jeszcze raz do tatusia i potem znowu do mamusi ;) Jeden z prezentow to lalka - niemowlak i Mysz ma juz dobrze wyrobiony instynkt macierzynski bo od razu dorwala buteke i zabrala sie do karmienia ❤️ Aha, i musze doniesc ze Ewelinka wybrala pieniazek! I dobrze, bo mama ma dziurawe palce to ktos musi kaski pilnowac ;) Szwedziu, moja tez jak widzi pomidory to az sie trzesie! i ja tez jej daje po troszeczku. Jak narazie zadnej reakcji nie miala ale to moze tez dlatego ze tutaj warzywka to z plastyku sa.... Dobranoc, bo padnieci jestesmy a jutro musze mame odwiezc na lotnisko o 5tej :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Asiu--czekamy na zdjęcia z udanej imprezki. I dobrze, że Myszka kasę wybrała...przynajmniej zosatnie u Ciebie, a nie jak moja---różaniec1 I kto wie gdzie ją ci \"czarni\" zgarną :-D A ostatnio czytałam, że u nas niezły deficyt w klasztorach i zakonach :-P Malinko---wysłałam na e-maila swoje sugestie dotyczące zlotu czarownic :-P Miłego dnia babki 🌻 aaaaa przypomniało mi się - Bunia to dziś w nocy z dobre 2 godz. się rzucała...nie wiem czy jej ciepło czy jakies inne pioruństwo...Była w samym body, ale cos jej tam nie pasowało i z racji tego jestem niewyspana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No a teraz dla dzisiejszych solenizantów Majki i Fabianka wszystkiego co najlepsze...... 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Oczywiście na początku najlepsze życzonka dla wszystkich solenizantów🌻 Wróciłam juz w sobote,ale jakos czasu mi zabrakło żeby napisac. Wyjazd był bardzo spontaniczny w niedziele wieczorem stwierdziłam ze jade z małym pociagiem do Poznania:) piotr mi na to odpowiedział że oszalałam! ale i tak pojechałam:) Było super,pogoda piekna oczywiscie zakupy i spotkanie z Lucky i Gabrusiem:) Gabrys jest cudownym dzieckiem szkoda tylko ze nie chce jesc innych rzeczy niz cyc:) ale Alinka daje sobie świetnie rade:) Zdjęc z ostatniej imprezy jeszcze nie mam ale wysłałam wam z wczorajszych kuleczek bo byłam z moja mamą i bratankiem:) no tak zapomniałam wam napisac że nie wróciłam pociągiem tylko z moja mamusią i Mikołajem:) przyjechali do mnie na ponad tydzień:):):) Pogoda w Kołobrzegu od soboty padało a dziś jest slicznie ale i tak nie ma takiej gorączki jak w poznaniu... jednak wieje chłodny wiatr od morza. Olivier dzis sie budził co 30-40 min przez całaa noc i to z rykiem! obudził sie o 5 o do 7 nie spał,jestem wykonczona! nie wiem o co chodzi z tym budzeniem bo moja mama mówi ze ja sie wogóle nie budziłam a piotr mi kazał isc do lekarza ale z czym mam isć pewnie mi powie że to normalne! ide zjeść sniadanko... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. wszystkiego najlepszego dla solenizantów;Maju i Fabianku wielki buziaczek dla was od Olci i cioci Gosi. Dziewczyny byłam z Olcia dzisiaj na badaniu krwi.Koszmar miała kłute dwa paluszki.Kazdy dwa razy- tyle badań miała zleconych ze i krwi tez musieli pobrac sporo.Biedna niunka tak płakala i spociła sie przy tym strasznie.Jutro jeszcze badanie kału i chyba na razie tyle.Oby wszystko było dobrze. Mam teraz mała chwilke ide sie wykapac (też sie spociłam w tej przychodni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, Maju i Fabianku... Z okazji Waszego święta, życzymy uśmiechu, zdrówka i wielkiego apetytu na życie:)😘🌻 Witajcie majóweczki... Amber... nie wiem czy Ci już pisałam, ale moze przejedź sie z małym do lekarza i niech zrobi mu badanie moczu. Może to jakiś stan zapalny, albo cuś:o Jak moja Zuzia tak sie budziła, to od ręki dostałam skierowanie na badanko moczu. Ja myślę ze to trochę za długo trwa. A jak ten lekarz nie będzie chciał dać skierowania, to zmień go. U nas wszystko dobrze... dużo czasu spedzmy na dworze i wychodzimy juz często bez wózka:) Zuzia chodzi z mamunią do sklepu za rączkę❤️ A to Zuzia w wersji turystyczno-sportowej:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f33abc6de0fbc718.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas katastrof....cała familia choruje,łącznie z babcią, tylko Makary sie jeszcze trzyma i oby tak zostało...bo ten wirus wyjątkowo paskudny jest...katar kaszel...gardło...:-o W związku z tą przypadłością oczywiście mam życzeniowe tyły.... dla Marty, Maćka, Oli, Ewelinki, Maji i Fabiana: samych radości szczęśliwości, słodkości, łakociości;-).......i wszystkiego co sobie zamarzycie😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Majki i Fabianka moc najlepszych życzeń ;). 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 no to okres imprez się kończy pozostaliśmy tylko my tzn Aronek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×