Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

czesc laseczki!!! Elinova- dziekuje bardzoooo.Podziekuj również Asi. Lucky - tamtego ciasta juz nie ma- ale mam swieze no i tort pieke bo jutro zaległa impreza olci. Wpadac jak ktos ma ochote....No i pierwszy szampan szczeli......Jutro podstawiac lampki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brydzia - a jak u ciebie??? Elinova - usciskaj Asie i ewelinke od nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja raczej nie przybede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szwedziu wszystkiego urodzinowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gratulacje dla przyszłej mamusi, która sie w końcu ujawniła:-D A my dziś jedziemy do Krakowa!!!!!!!Bardzo sie cieszę bo milion lat mnie tam nie było a zwłaszcza na Kazimierzu:-D!!!!!!!! Qassi odezwij sie może skoczymy na jakieś piwko:-D jak coś wysyłam Ci nr komórki ggiem, może sie uda spotkać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Aronku - bączku kochany dla Ciebie wszystkiego co najlepsze....10000000000 buziaczków z okazji 1 urodzin 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A my dziś robimy powtórkę z rozrywki, czyt. słońce...plaża...morze.... Pogoda przecudna...żyć i nie umierać :-D Brygidko--czekamy na zdjęcia po urodzinowe :-) No a od jutra...do pracy :-( Ale jakoś przeżyję te 3 tygodnie, które mi pozostały do urlopu, no i wtedy znowu błogie leniuchowanie :-D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aronku - ty słodki maluchu,przyjmij życzenia z okazji swoich pierwszych urodzin- dużo zdrówka ,wielkich prezentów,kochajacych cie rodziców ,ciagłych niespodzianek i spełnienia wszystkich marzeń.Niech ci zawsze swieci słonko.a twój cudowny usmiech niech zawsze gosci na twej buzce- tego ci zyczy ciocia Gosia i Oleńka z Rafałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA I ZA PAMIĘĆ.TYM SPOSOBEM ARONEK ZAKŃCZYŁ CYKL IMPREZ NA NASZYM KAFFE.CZEKAMY NA DWA LATKA;).iMPREZA SIĘ UDAŁA.JESTEM PADNIĘTA,.SPAŁAM 3 GODZINY, ALE JEST OK.oczywiście nie obyło się bez przykrości -ale mam to w d..... MAM NA ZEGARKU 21,18 , A URODZIŁAM O 21,35 BOSHE JESZCZE CHWILA I URODZĘ. TYLE WRAŻEN, TYLE WSPOMNIEŃ,TYLE EMOCJI I NIE WIADOMO KIEDY TEN ROK PRZELECIAŁ. ELINOVA😘 SZWEDZIA😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Aronku z okazji Twoich pierwszych urodzin składamy Ci najlepsze życzenia dużo zdrówka radości . Wyrośnij na wspaniałego człowieka i bądz dumą dla swoich rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem!! Wysłałam kilka fotek Oli z roczku!!!!Kto nie dostał a chce to niech napisze adres to powysyłam. Czekam na zdjecia Aronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Brygida nareszcie urodziła!!!!!!!!!!!!!:D Doczekać sie już nie mogłam!!!!:D Aronku.... Z okazji 1-szych urodzin, życzę samych radosnych chwil, uśmiechu, słodyczy i spełnienia marzeń!!!😘 Rośnij zdrowo śliczny chłopczyku. Od cioci Grzywki i Zuzi masz super prezent:) Przyniosłam go prosto z wrocławskiego zoo. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28109611dec22cfa.html Moze być kłopotliwy, bo nadaje sie tylko do wysokich mieszkań;) Pamiętaj tylko żeby karmić i wychodzić na spacerek:D No... na tym chyba koniec... wszystkie juz dzieciaczki sie nam urodziły:) Teraz czekamy na II-gie urodzinki naszych pociech. Spokojnej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Jeszcze zdążyłam się dokopać do kompa przed północą ;) Aronku!!!! Wszystkiego najlepsiejszego!!!!!!!! I sto buziaków od nas ;)!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ARONKA :-) KOCHANA BRYGIDKO, UCAłUJ SYNKA ODE MNIE I GABRYSIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ No i leci 1 godzna w pracy :-( A w domu tak cudownie było...no ale wszystko co dobre szybko się kończy :-P Qrcze dziewczyny Bunia co jakis czas płacze mi przez sen...Czasem zdarzy się to raz w nocy czasami więcej...Ale zapłacze i koniec...Nie wiem czy coś się jej niedobrego śni?? :-( Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! No i wstałysmy- Ola ostatnio lubi sobie pospac ale chodzi spac ok 21.30. Wpadne pózniej - idziemy na sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki - co tu taka cisza....Co jest z wami ??Wszystkie pracuja czy jak?? Ja tez chce do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale nie mam gdzie dac Oli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo ja jestem no prawie żyję ;). dałam na blog-nowy adres w stopce zdjęcia, ale niektóre złej jakości bo zrobione kamerą.Jak mnie nie ma to nikt nie robi zdjęć, a miałam wczoraj wszytko na głowie więc nie miałam czasu na zdjęcia.Coś tam widać ;) ------------------------------ a teraz podsumowanie urodzinki były fajne.Wyobrażcie sobie,że w życiu bardziej mogę liczyć na moich kochanych znajomych niż na rodzinę.Oczywiście musieli mi dokuczyć w tym dniu posyłając pewnien dokument, ale już dziś wszytko się zmieni.Już się tym nie przejmuję.Zrozumiałam pewne sprawy i wiem,że najważniejsza jest rodzina;). ----------------------------- dziękujemy Wam za życzenia :-) --------------------------- idę odpocząć. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aronku, w pierwszym dniu jako jednolatek, zycze ci duzo szczescia i zdrowia w zyciu, zdrowych i kochajacych rodzicow i jak najwiecej tylko slodkich wrazen!!!! Ciocia Asia z Myszka Ewelinka 😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! marnotrawna biedrona sie kłania:) Przypomniało mi się, że Aronek się w końcu urodził!!!!! Kochany Aronku!!!!! 1000 buziaków od Juli i samych sodkich chwil w życiu!!!!! I to chyba koniec już naszych szkrabów? Defilada przeszła:) Czekamy na drugą sortę :D Przyznaję się, że w ogóle nie czytam topiku, ale umieram z ciekawości co u Was kochane słychać... Ba, nawet nie mogę się zebrać żeby zadzwonić do mojej kochanej Grzywy-Monia pubicznie przepraszam-wybacz mi :D :D :D A co u nas??? Bajka,po paru przejściach z gorącym piciem i mega \"rzyganiem\" jest super. Jula zapierdziela po całym mieszakaniu-zdarza się upadek na pupę, ale cóż nie zrażamy się :) Pociesznie wygląda ten mały brzeszczot jak wędruje tak sobie...A na dobre zacz ęła chodzić w dzień dziecka:) Jest moim największym skarbem i o kolejnych dzieciach w ogóle narazie nie myślę :) Kończę, bo pora już na spanko:) Calusy da wszystkich majóweczek!!!!!!!!!!!! Zapraszam na pierniki do Torunia!!!!!!! Magdab, dzięki za linka!!!! SUPER!!!!! chwaliłaś się ma forum??? Martusia jest boska!!!!! Napiszę Ci maila... Pozdrawiam!!!!!!!!!!Wszystkich!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej:):) my z małym opóźnieniem ale chcemmy baardzo życzyc wszytskiego naj naj naj dla naszego ostatniego rocznego cukiereczka Aronka, rośnij zdrowo!!!!!!1 jednym słowem całuski, cukiereczki ciasteczka:) ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 nad pogodą neistety pogrążyła, więc siedzimy u teściów, którzy wyjechali, ,bo w naszym, mieszkanku się po prostu nie da:( nawet mało teraz na dwór wychodzimy bo skwar niesamowity, za to w miszkanku przyjemny chłodek, do etgo na balkonie rozłożyłam młodej basen więc cała szczęśliwa:) no i chyba te upały ją męczą, bo ma ochotę spać w ciągu dnia więcej niż normalnie:) nie wiem, czy wam mówiłam ale juz niedługo dołączam do grona pracujących mamuś:( już się boję strasznie pierwszego dnia, bardziej oczywiście zostawienia Majki niż pracy ale będę musiała dać radę:) nawet się nie spodziewałam, że tak szybko można znaleźć pracę, jeszzce niedawno wam pisałam, że zaczynam szukać, a tu już niedługo do prazcy idę:) całuski:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też skleroza zapanowała ale mi wstyd..... Aronku wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia i słodyczy i wszystkiego co Ci mama z tatą pożyczą!!!!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻😘😘🌻[❤️❤️🌻 W niedzielebyliśmy w Krakowie, razem Z Makarym-ale z niego dzielny chopak;-) normalnie twardziel tylko Wawel mu sie nie spodobało....i bardzo wtedy marudził, zaliczyliśmy nawet Kazimierz. Tylko tak przeciorałam tą naszą wycieczkę, że ledwo dotarła do samochodu:-p w szczególności Włoch- normalnie powłóćzył nogami, to chyba ze zbyt dużej ilości makaronu w diecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki U nas bardzo goraco.Z ola wychodze na dwór rano a pózniej dopiero po południu,a raczej pod wieczór. Eli - dzisiaj w nocy ola zaczęła tak strasznie płaka i od razu pomyslałam o tobie i wiki. ja myslę ze im sie cos sni strasznego.Ola zanikm się rozdarła to zaczeła cos tam mamrotac ,pózniej był taki cichutki szloch- takie popiskiwanie cichutkie a pózniej jak sie rozdarła- szok.Wziełam ja na rece i od razu cisza. Ale sie przebudziła,napija sie wody i zasneła i spała do rana.A słyszałam to wszystko dokładnie bo jeszcze sama nie zasnełam. Czarna - Fabianek uroczy,Nikola też Dziekujemy za zdjecia No i ciesze się ze juz coraz lepiej. Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Gratulacje dla ciezarowki. Myslalam, ze wiecej z was sie zdecyduje juz na 2 baby. U nas dobrze. Mlody zaczal chodzic 1 maja i teraz to biega. Niestety 2 razy juz nosa obtarl. A dzisiaj jedziemy nad jezioro sie kapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliaaa
no i kto jest ta nowa mama :( ja jestem w kwietnia 2006 i tez jestem w ciazy ;) tzn narazie tylko test zrobilam, jeszcze u gina nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Właśnie wróciłam z pracy i opędzlowałam wielkie tortowe ciacho z kremem wspaniale po prostu przed spaniem . No ale co tak tak mi sie chciało czegoś słodkiego ;)Widze że Wy też się za specjalnie nie udzielacie na forum . Ja jak ma drugą zmianę to na nic nie mam czasu rano by się chciało troszkę dłużej pospać potem muszę posprzątać , z Młodym na spacer i biegiem do pracy i tak cały tydzień . Czyli czekam na sobotę . Nie wiem co mi jest od niedzieli goli mnie głowa jade na tabletkach przeciw bólowych bo bym nie wyrobiła . Zobaczę co będzie jutro jak nie minie to muszę iść do lekarza . Moje Kamilontko codziennie pluska się w baseniku w ogrodzie . Taki zadowolony no ale co mu się dziwić przy takich upałach . Idę pod prysznic i zaraz spać może jak wstanę to ten ból głowy wreszcie minie . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeden z najgorszych dni w moim życiu.muszę przyznać,że jest ich dość dużo.jakoś mi sie nie układa w życiu.mam dość.dzień wycięty z kalendarza. idę spać o ile zasnę:O. dziękujemy za życzenia to bardzo miłe z Waszej strony🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ewcia--napisz kiedy zaczynasz pracę i z kim zostanie wtedy Majka??? Teraz to faktycznie chyba łatwiej znaleźć coś ciekawego...Tak mi się przynajmniej wydaje... A Ty w jakiej branży się \"zahaczyłaś\"?? U nas od dziś upały zelżały...Przynajmniej póki co sóońca nie ma i można odpocząć od tej strasznej duchoty jaka była przez ostatnie dni.... Ale nam to się chyba nigdy nie dogodzi...ciepło - źle!! ...zimno -- jeszcze gorzej :-P Brygidko--😘głowa do góry....wszystko się ułoży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny co jest z wami gdzie wy sie podziewacie jeden wpis w ciągu dnia to już przesada . Eli dobrze że ty jeszcze coś piszesz . Wydaje mi się że nieuchronnie zbliża sie koniec naszego topiku Chyba na to nie pozwolimy . Tak więc szanowne panie proszę odkurzyć kawiaturki i coś skrobnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... To ja pierwsza na ochotnika ;) Sprawa wygląda tak: po dzisiejsze rozmowie z T. doszliśmy do wniosku, że ja mogę iść do pracy, a on będzie robił zlecenia z domu... Niby się ucieszyłam, bo pracę jeśli się uda zacznę niebawem, ale mam obawy. Wiem, ze Tomek da sobie radę z Młodym, ale czy ja będę w stanie znieść rozłąkę? Czy nie wyjdzie z tego jakaś masakra? Szkoda mi tracić tak cenne chwile, a z drugiej strony chętnie bym już gdzieś z domu wyszła, nawet do tej pracy...... Będę myślał o tym przez całą noc pewnie dzisiaj.... Pozdrawiam Was Wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×