Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
🖐️ Dzięki że pytacie o Wiki :-) Otóz po tamtej chorobie było już ok jednak od 3 dni miała wysoką temp. /39 st/ pojechałam do lekarza i diagnoza-zapalenie gardła. Normalnie oszaleć można...Ciagle coś. Poza tym jest dobrze Jeśli chodzi o mowę to Wiki mówi: nie ma, tak, nie, mama, tata, baba, dziadzia, Lola- co oznacza ciocię Karolinę, Fifi- to Filip, daj to, co to, kto to, gdzie, kic kic-to zajączek, miau-kotek, hau-piesek,wuj/wujek :-)/, ...a no i jeszcze Lolo- to jej kolega Olek i Niania - to koleżanka Ania :-D Także mówi póki co słówkami, ale jest to bardzo zabawne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ buziaczki dla Buni, u nas tez chorobsko nie ustepuje :( Mysz nie zawiele mowi \"naszym\" jezykiem, ale nadaje jak stara plotkara po swojemu i jakos da sie zrozumiec. Nie przejmuje sie za bardzo (jeszcze) bo slyszalam ze dwujezyczne dzieci troche pozniej zaczynaja mowic, jak im sie wszystko pouklada w glowkach ;) Dziewczyny, jesli nie zajze przed Swietami to: Dla wszystkich mamus, tatusiow i majowych pociech zdrowych, radosnych, cieplych, pelnych usmiechow i szczesliwych momentow Swiat! A na Nowy Rok, nowego dzidziusia ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Witam Was z pracy! Widzę, że ruch niezbyt wielki przez czas świąteczny...No i tak powinno być :-P Jak Tam dzieciaczki? Zadowolone ze spotkania z Mikołajem? Wiki to się strasznie go bała, choć jak byliśmy tydzień wcześniej na spotkaniu \"przedpremierowym\" to wszystko było ok. Ale ogólnie to bardzo szczęśliwa ze wszystkich otrzymanych prezentów. No dobra- nie smucę już więcej bo i tak nie wiem czy ktoś przeczyta :-P Miłego dnia no i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, bo nie wiem czy jeszcze zdołam zajrzeć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wam życzyc wszystkiego najlepszego na nadchodzący Nowy Rok. Duzo zdrowia, szczescia sukcesów życiowych - wychowawczych ;) I zawodowych 🌼 I radości z życia, z dzieciątek ❤️ A dla małych chorowitków ... Przeogromna dawka zdróweczka ❤️ Kinga, Marcin i Julia 🌼 Pamiętam o was. 🌼 Mam nadzieje ze wy o mnie rowniez - gdzies tam ... :) Pozdrawiam [kwiatek[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od nas :-) Elinova i MamaE - czy dziewczynki już zdrowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się doczekać lata. Zima jest ok, ale mam wrażenie, że latem maluchy mają więcej frajdy. Misiek non stop siedział z łopatką w ogródku, w krótkich gatkach... na pewno łatwiej porzucić dzieciom pieluszki właśnie latem. Powoli zaczynam działać w tym kierunku, chociaż wątpię, by efekty były szybkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wiele
lucky-ameryke odkryłas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D chyba nikt by na to nie wpadł ze latem Misiek non stop siedział z łopatką w ogródku, w krótkich gatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ juz stracilam nadzieje ze ktos tu zagladnie, a tu taka niespodzianka! lucky, ja tez chce juz do lata, mam juz dosc zimna chociaz zima tutaj bardzo nie typowa bo mrozu nie ma. Niestety Mysz znowu chora :( tym razem zapalenie drog moczowych. No i znowu antybiotyki, biedactwo moje. Jak sie pozbieramy wieczorem to przesle wam fotki ze Swiat narazie duze 😘 i wszystkiego co najlepsze w 2008!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ ja też Wam życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku no i Przemek z Makarym oczywiście też życzą:-) zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy;-) a do tego sto lat szcześcia i słodyczy!!!!!!!!😘😘😘😘😘😘😘 i żeby nam Dzieci pięknie rosły!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky, jaki on sliczny blondasek!!!! I tobie tez swietnie w blond, lacha niesamowita!!!! nasze przesle na maila wieczorkiem, bo mam dzis pomaranczki przyklejone do tylka :D:D:D Mada 🖐️😘😘😘 a gdzie ty sie podziewasz? Ciagle wariujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ No super, że się odezwałyście. Ja zaglądam codziennie, ale skoro nie widzę wpisów, to myślę że nie ma sensu cokolwiek pisać..dla siebie :-P Lucky--bombowo wygladasz w nowej fryzurze...naprawdę!!! A Gabryś jaki słodki. :-) mada---to Ty jeszcze istniejesz? :-P Przyslij prosze fotki Makusia...plissssss Asiu---na zdjęcia Ewelinki też czekam :-) Jak tam pobyt w Polsce- udał się? Buziaczki dla Was Majóweczki i dla Dzieciaczków 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalena :-) Dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy Makarego! Mama E i Elinova :-) Dzięki za miłe słowa... same pewnie wiecie, jak zmiana włosów potrafi zmienić samopoczucie. Nadal uważam, że długie włosy ładnie wyglądają, ale nie wszystkim pasują i nie wszystko do nich pasuje. Teraz czuję się naprawdę dobrze, choć teraz znów pozwolę im urosnąć. Byliśmy właśnie w górach na nartach. Sami z synkiem, więc nie zjeżdżaliśmy razem, ale wymienialiśmy się. Ja zjeżdżałam wieczorem sama, na oświetlonym stoku :-) ale nie szło mi zbyt dobrze, muszę przyznać, że dzieci 2x niższe ode mnie zjeżdżały szybciej i lepiej ode mnie hi hi (dopiero się uczę) ale było super i pewnie to powtórzymy... Misiek w domu i w pokoju hotelowym jest grzeczny jak anioł, ale gdy ma przez chwilę posiedzieć na kolanach przy jedzeniu np. w restauracji - szkoda gadać... Może za bardzo przyzwyczaiłam go do jedzenia w krzesełku. Ostatnio zdarza się też, że gdy nie pozwalam mu na pewne rzeczy, bardzo się złości i krzyczy. Może to bunt dwulatka? Zabieram się za czytanie \"Języka dwulatka\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas buntow tez duzo! :o Lucky, przeslij \"jezyk dwulatka\" jesli mozesz, albo link. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Mama E - daj maila :-) Dostałam to w Wordzie, ale przerobiłam na PDF, bo łatwiej się czyta. Właśnie ciachnęłam miśka z tyłu na jeżyka maszynką taty :-) Najpierw protestował, ale później się poddał. Mieliśmy iść do fryzjera, ale zawsze był zbyt energiczny. Teraz wydaje mi się, że jest ok, ale w jednym miejscu chyba za bardzo się wycięło. Zobaczymy, czy tata zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kochane😘 no jestem jestem, ale postęp wariacyjny nadal sie rozwija;-) Asiu kochana hihihi poza tym u nas wszystko okej, no prawie...ale mogłoby być gorzej. Mąż mnie ostatnio denerwuje ale mysle że mu to przejdzie- jak nie, to szykuje sie mała ofensywa😠 taka ogólna za całokształt. Faceci są głupi poprostu- średnio raz w tygodniu i sie nic z tym nie da zrobić.Grrrrrrr Moje dziecko nadal jest okropniste ale jakoś lecą te dni bo cześciej babcie do nas zaglądają, a nawet lepiej bo np cały poprzedni tydzień byliśmy na mijaczowie u mojej mamy więc sobie odpoczęłam , bo w tym czasie Przemek standardowo znowu rozjazd.Mielismy isć na spacer bo pięknie u nas, ale nim sie zorientowałam dziecie mi padło i śpi jak zabite...więc ze spaceru nici chyba że, sie o normalnej porze obudzi z drzemki...Tyle od nas w telegraficznym skrócie Sciskam i pozdrawiam itp itd:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Taka mała prywata dzisiaj ;) Blog, który prowadzę dla Mateusza i wszystkich zainteresowanych wystawiłam w konkursie na blog roku ;) Jeżeli byście chciały, to zagłosujcie na nas ;) wysyłając smsa o treści A02367 na numer 71222. koszt standardowo 1,22 PLN ;) Więcej o tym u nas na stronie ;) Pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachlopakow
oj dziewczyny - długo do Was nie zaglądałam (mama podglądaczka) a tutaj prawie nic tylko cisza.... topik jeszcze troche zaniknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×