Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

hej Kobietki i piękne Dzieciątka, które raczej już śpią :-) upał nie do wytrzymania mi nie tylko między cyckami pot leci :-P siedzimy w domu i chłodzimy się ---- Qassandra z tym spaniem naszych Maleństw to mamy podobnie w ciągu tygodnia też jadę na rezerwie-Mały ciąghel się domaga mojej obecności weekend mam troszkę lużniejszy bo podobnie jak u Ciebie-mój mąż jest w domu a nocne spanie: mój Synuś idzie spać koło 20,30, potem robi pobudkę koło 00,00, potem co diwe godzinki i tak do rana, a o 5-6 pobudka. Uwielbia kąpiel :-D Pozdrawiam Was serdecznie ---- elinova mój dobry nastrój Z TEGO POWODU :-P było.... :-D Pozdrawiam Was serdecznie dla Ciebie 😘 dla Wikuni😘😘 dla męża 🌻 ---- Dziewczyny gdzie jesteście?????????????????????????????? ---- pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bańka
Cześć dziewczyny, chciałam się do was dołączyć. Ja też urodziłam w maju synka. Mam do was pytanie, jak u was z okresem? Byłam u gin w 6 tyg i wszystko ok, potem dostałam okres ale teraz tydzień później znów plamie, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas okropny upał nie da się wytrzymać. Jak wsze maluszki się czują w takie dni mój tak średnio ma ataki płaczu jak mu jest za gorąco a że jest grubiutki to się strasznie poci więc muszę uważać żeby go nie przewiało. Miłej nocki życzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Mieliśmy gości przez lykend i nie zaglądałam do Nas...brak czasu ale już pojechałi i dobrze Powiem Wam szczerze, że gośćie potrafią umęczyć.... wszystko okej na samym początku...jaki fajny chłopczyk super hiper itd... a potem biegasz między kuchnią a maluszkiem, bo gościom zajmowanie sie dzieciaczkiem bardzo szybko się nudzi, a Ty jesteśumęćzona jak cholera. . Mimo że było miło to dobrze żę już jesteśmy tylko we trójkę. Co do upałów Makary generalnie je przesypia... i tym lepiej i dla nas i dla niego. POzdrawiam gorąco i przespanej nocy Wam moje kochane życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! A my na weekend byliśmy całą rodzinką u teściów 60km za Wrockiem. Powiem Wam ze jestem szczęśliwa że juz w domku jesteśmy:) Zuzia tez marudna była... Wiecie... Nowe miejsce i tyle ludzi. Każdy chciał ja zabawiać, a mamie radzić jak ja trzymać przy kolce:o Trochę sie wkurzałam, bo przecież to chyba ja wiem co małej najszybciej pomaga:o Ale ok... Najwalniejsze ze juz w domku jesteśmy:D A mam pytanko. Czy Sab Simpleks można w Polsce kupić?? Bo mała dalej ma kolki:(:(:( Nic nie pomaga. Podawałam jej przez 3 albo 4 tyg Espumisan i dupa!! Czuje sie bezsilna i nawet wątpię żeby jej Sab simpleks pomógł, ale muszę cos robić i chce spróbować. Później spróbuje tego proszku. =>Lucky Zrobię to co ty... Sprawdzę swoją diete i od jutra będę jadła tylko kasze i ryż. Jeżeli małej będzie lepiej, to przejdę na ścisłą dietę:o => Amber A ja mam ochotę na zimnego browarka:p Normalnie marzy mi sie taka oszroniona butelka Leszka:) => Bańka Witaj !!!! Fajnie ze wpadłaś:) Niestety nie pomogę Ci, bo ja jeszcze okresu nie dostałam, ale za to mam schize ze jestem w ciąży:o Dobra... Spadam bo musze lecieć z pomocą mezowi, który sie zakopał w papierach. Buziaki dla wszystkich Majóweczek i ich ślicznych dzieciaczków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa Z tego co mo wiadomo kropelki Sab Simplex nie można kupić w Polsce. Są dostepne w Niemczech, choć mnie sie udało kupić na Słowacji. Od wczoraj (po kąpaniu) daje je mojemu Krzysiowi i mam wrażenie, że te kolki mają łagodniejszy przebieg, choć nadal są. Dziś rano róznież mu zaaplikowałam - profilaktycznie. Zobaczymy co bedzie dziś wieczorem... Ja marze o zimnym piwku... Ale troche minie aż sie napije (narazie karmie tylko piersią) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej Dziewczyny!!!! U nas wszystko w porządku, prawie, no i jestem baaardzo zabiegana ostatnio i myślę, że to dopiero początek cyrków u mnie. Dzisiaj Mateusz kończy 2 miesiące, oj szybciutko zleciało, nawet się człowiek nie obejrzał. Co do ziarniaka w pępku, to są już zauważalne efekty kuracji lapisem, bo cholerstwo się zmniejsza wreszcie. Pewnie potrwa, ale inaczej się nie da. Tyle, ze lapis okazał się jakąś trucizną, więc znowu się trzęsę, bo to jakiś azotan srebra, co w 100% stężeniu wytłukł by pół Warszawy. Grzywa!!!! A propos kolek i tego co jemy, to ja u nas nie widzę żadnego związku, poprostu na buraczki, marchewkę gotowaną i kurczaka do końca życia nie spojrzę jak już skończę karmienie. Ja tu na przysłowiowych korzonkach i jagodach jadę, a tu młody w od środy miał kolkę :( W końcu i jego dopadło. W podawałam mu Esputicon i przeszło, ale w sobotę był już taki cyrk, że zdecydowałam się na dziurawiec. U małego on daje dajlepzy efekt w dalszym ciągu. No nic, całusy dla Zuzki. Ja u gina też jeszcze nie byłam, kompletnie nie znajduję na to czasu, no i muszę zmienić lekarza. Po pierwsze z racji tego, ze jedzie się do niego przea całe miasto, a potem czeka w kolejce Bóg wie ile, a po drugie, to ze po szpitalnych doświadczeniach stwierdziłąm, ze są lepsi lekarze :) Ja miałam problem z przedłużającym się krwawieniem, ale od tygodnia ni widu ni słychu. A co do kwestii, czy w czasie karmienia piersią można zajść w ciążę czy nie, to od położnej słyszałam, że tak, bo mimo braku krwawienia może wystapić jajeczkowanie. W końcu w wielu rodzinach dzici rodzą się rok po roku :) A wyobrażcie sobie moja bratowa i jej siostra urodziły się w tym samym roku, tylko jedna w styczniu, a druga w listopadzie. Horror normalnie!!!! Bańka!!! Witamy :) Dobra, spadam. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla! Pisze, jak tylko o tobie przeczytalam: wg mojego lekarza krople SS mozna podawac 3 tyg dziecku. O ile pamietam, na ulotce bylo napisane, zeby miesiecznemu dziecku podawac nawet do 15 kropel przy kazdym karmieniu, ale wydaje mi sie ze to za duzo (choc krople nie maja podobno zadnych skutkow ubocznych). Nawet lekarz uznal, ze 1 mies. dziecku nalezy podawac od 5-10 kropel - nie czesciej niz co 8 godzin. Wydaje mi sie, ze w polaczeniu z jedna kapsulka Lacidofilu - kolki przeszly (trwaly od ok. 3-7,8 tyg. jak reka odjal (a moze uklad pokarmowy po prostu sam dojrzal?) Ustapieniu kolek towarzyszy bardzo wyraźna zmiana zachowania dziecka - zaczną się wspaniale dni, kiedy dziecko albo nie będzie płakało w ogóle, albo bardzo sporadycznie (a jesli juz na pewno bedzie mozna sie domyslic z jakiej przyczyny i od reki temu zaradzic - pisze to do dziewczyn, ktorym teraz sie wydaje, ze czeka je juz tylko lament i halas :-) Bobasy wcale nie sa takie uciazliwe jak mogloby sie wydawac na poczatku... Tak wiec droga Kallo zycze wam powodzenia - nie martw sie ze jeszcze nie masz tych kropel pod reka - pamietaj, ze kazdy dzien zbliza cie do absolutnego konca kolek :-) Bylam u Ginki - slicznie sie opalila na urlopie w Turcji (tez sie opalalam tygodniami w ogrodku, ale przy niej wygladam jak maka - taka juz moja karnacja... a ona do mnie... ooo.. widze, ze pani za sloncem nie przepada...) Powiedziala (co mnie lekko zszokowalo), ze juz z 2-3 miesiecznym dzieckiem mozna wybrac sie do Egiptu, wiec zastanawiam sie nad wyjazdem we wrzesniu. Wlasciwie w ogole bym sie nie zastanawiala, ale moglabym pojechac TAM tylko po to, zeby nurkowac, bo zanudzilabym sie w hotelu. Tylko ze nurkowanie oznacza caly dzien na lodzi i powrot wieczorem. Tomek nie widzi przeszkod, bo chetnie spedzilby caly czas z Gabrysiem w hotelu, ale ja nie lubie nurkowac bez niego :-( ale poza T. nie ma rowniez zadnej osoby, ktorej powierzylabym opieke nad naszym Malenstwem. Tak wiec chyba dam sobie spokoj i w tym roku... Na badaniu okazalo sie, ze wszystko jest ok. Doradzila duzo seksu :-) i przepisala Cerazette. Nie bralam pod uwage zakladania spirali, bo chcialabym, aby Gabrys mial za kilka lat mlodsza siostrzyczke... G. dobrze znosi upaly. W domu jest od 28-31 stopni, ale przyzwyczailismy sie do tego. Ach i co do pomaranczowych kolezanek i nie-kolezanek - to naprawde dobrze, ze kasuje sie wszelkie posty stricte na moj temat. Pozytywne komentarze niosa za soba kolejne - negatywne, tym samym generujac zbedny ruch na topiku. Pozdrawiam Was dziewczyny... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylby dobry pomysl, ale Suzi sie rozchorowala i absolutnie nie nadaje sie na wyjazd. Od urodzenia zapada sie jej tchawica - to typowa przypadlosc yorkow. Mimo, ze ma dopiero niecale 2 lata jej choroba bardzo sie poglebia. Na szczescie, we Wroclawiu jest jedyny Zaklad Chirurgii Zwierzecej, gdzie wstawiaja yorkom niewielkie implanty. Byc moze zabieg uratuje jej zycie. Wybierzemy sie tam najszybciej jak tylko beda mogli nas przyajc. PS Moglibysmy wyjechac z mama, ale to znacznie podwyzszyloby koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady dzieki za odpowiedz!!! :) Dodałaś mi naprawde dużo otuchy i wsparcia, bo jak narazie to jestem wyczerpana tymi co nocnymi kolkami Mojego Maleństwa. Pozdrowienka i dużo zdrówka dla Ciebie i Gabrysia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber!!! Co Ci powiem to Ci powim, ale Ci powiem... Nogi to masz ZAJEBISTE!!! Ogólnie to fajna dźaga z Ciebie jest, ale nogi to mnie rozwaliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bańka witaj w Majówkach :-) pozdrawiamy --- mada lena ojjjj goście potrafią być upierdliwi znam to :-( pozdrawiamy ---- grzywa to jesteście wypoczęci :-) fajni,że wyrwaliście się z domu a jak Zuzia zareagowała?? a rady obcych to też nieprzyjemna sprawa.Nikt nie rozumie faktu,że matka wie co dobre dla Maleństwa. Kropelek Sab Simplex nie idzie kupić w PL dziwne, ale prawdziwe polecam kropelki jak masz kogoś kto mógłby Ci je sprowadzić to skorzystaj pozdrawiamy --- amber ania zaj...laska z Ciebie i nogi i figurka , buzia-100% prawdziwej kobiety :-) pozdrawiamy Was :-) --- biedronko jak tam przeprowadzka?? mamy nadzieje,ze net bedziesz miec :-) pozdrawiamy ---- c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze pytanko by nie było tak kolorowo ile kosztuje szczepionka skojarzona??? pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC LUCKY LADY! pozdrawiam i mam pytanie , bo ty tez masz widziala na blogu wozek quinny buzz , ja tez , i tu moje pytanie,,,czy ta linka ktiora sie wyciaga do zabezpieczenia przed rozlozeniem tez tak ciezko u ciebie sie wyciaga,,,,,,? :O tzn moja mozna pow ze wcale nie wychodzi kilka razy probowalam i nic,,,2 cm wychodzi i dalej nie idzie,,i dzis mialam tragiczna przygode,,,,,,,,,,,,,,,,wozek jak go wyciagalam z ayta rozlozyl sie sam a reka zostala zmiazdzona ta konstrukcja ...:( przezylam szok myslalam ze umre z bolu i igdy nie wyjme palcow ,,,,,az nie chce mi sdie o tym pisac,,ale powiedz mi kochana--czy ty uzywasz tej linki i czy nie zdaza ci sie ze sam wozek sie rozlozy..?! :O pozdrawiam wszystkie .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia! U nas 110zł My mamy drugie szczepienie 2 sierpnia-boje sie:( Nie czytałam kafee-moze nadrobie wkrotce. Pakuje kartony, ale w dzien słabo idzie bo mała jest marudna-wszystkie objawy wskazują na ząbki-tak mi jej szkoda. Jest taka kochana, ze nie krzyczy, tylko zali sie i lamentuje-widze ze cierpi... Trzymam jej gryzaczek i tak zasypia... Kupiłam tez zel do smarowania dziąseł, ale on pomaga tylko na chwile... Dziekuje za zdjecia-sliiicznych maluszków-juz coraz wiekszych:) Amber! Podpisuje sie pod Grzywą! Laska z Ciebie ze hoho :) Wymówiłam neostrade, takze, póki co internet mam do 31 lipca i mam nadzieje ze w nowym mieszkaniu założą mi w miare szybko-bo nie wyobrazam sobie 2 tyg, bez netu :( Pozdrawiam wszystkich!!!! Upały i duchota juz mnie oslabiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka dzięki WIELKIE kurczę już ząbki?????????? to tak szybko?????????????? jejku jak ten czas leci uściski dla Twojej Królewny 3 majcie się dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Monia 25 warto zabezpieczać wózek tą linką, my to robimy, to niby gwarancja, że sam się nie rozłoży. W modelach z 2006 roku zamiast linki jest takie inne rozwiązanie, taka klamra, może i lepsza niż linka. Współczuję Ci, że cierpiałaś. Mam pytanie: masz gondolę do wózka czy wozisz dzidzię w nosidełku czy spacerówce. My na razie używamy gondoli, a nosidełko tylko do auta. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje wam za te bardzo miłe słowa 🌻 mam nadzieje ze nie schudne bo tak jak teraz dobrze sie czuje:) Wczoraj na Dodzie-Virgin było super!!! Wrócilismy około2 w nocy a 2jutro idziemy na koncert Verby:) babcia zajeła sie olivierkiem to znaczy mały jak zawsze śpał całą noc:) pogoda u nas super,wieje chłodny wiaterek i jest przyjemnie:) Nie wybiera sie któras z was do Kołobrzegu??? Bo moja znajoma z poznania urodziła kilka dni temu i pod koniec sierpnia bedzie u mnie w odwiedzinki:) Moje maleństwo rosnie zdrowo,pieknie sie usmiecha i gaworzy, jest poprostu boski!!!❤️ Pozdrawiam i zapraszam ponownie do Kołobrzegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDAB - oj jjj kochana wlasnie o to chodzi,,,:( ja mam ten wlasnie najnowszy modelk i tam jest taka wyciagana linka-sznurek - z takim uszkiem i zeby to zahaczyc to trzeba ta linke wyciagnac a jej sie nie da!!:O tzn daloby sie ale to tak ciezko idzie i z 10 min trwa i chyba tylko raz mi sie udalo,,,,,,ale zobacz--nawet jak by byla ta linka czy tam klamra(hmmmbo w sumie to moze mam ten starszy model,,ale chyba nie kupywalam 2 mce temu) zamocowana to on i tak \"wystrzela\" i wystarczy zle zlapac,,tzn ja juz zawsze tylko za raczke do prowadzenia bede lapac:(:(:( i nieszczescie gotowe,,,ojjj nie pomyslelio troche,,,dobry drogi wozek , i niby fajnie fajnie lekkosc rozkladania itd,,, ale nikt nie mowil ze on sie bedzie sam rozkladal :P a woze w spacerowce mala ok 4 mca w pozycji srodkowej , kupuilam od razu spacerowke , nie mialam gondoli tzn miala inny wozejk innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :-) Mam nadzieje, ze twoja raczka ma sie juz dobrze! Uzywalam wozka tylko z fotelikiem, bo wybralam wersje ze spacerowka, a ta jest od 6 mies., a gleboki juz mamy. Dotad tylko T. skladal i rozkladal wozek. Nigdy nic mu sie nie przytrafilo. Gdy pare dni temu chcialam sama go po raz pierwszy zlozyc i rozlozyc, bylam w szoku, ze tak latwo sie rozklada i ze nie ma zadnej blokady (o lince nie wiedzialam). Zastanawialam sie wczesniej po co jest ta dziwna linka, ale tez nie udalo mi sie jej wyciagnac wiecej niz 2 cm, wiec uznalam ja za nieistotna. Chyba przejrze instrukcje obslugi... podejrzewam, ze gdybym czesciej rozkladala quinniego, spotkaloby mnie to samo co i ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber ania mam zdjęcia REWELACJA :-D po I-wsze Ty- MEGA KOBIETA :-) po II-gie pięknie to wyglada i musiało tam być super też bym się gdzieś wybrała, ale nie mam z kim zostawić Małego , a poza tym jakoś nie umiem się z nim rozstać. no , a Ty już nie chudnij bo wyglądasz rewelacyjnie kto by powiedział,że rodziłaś niedawno Olivierka :-) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz trochę o mnie :-P Mój Synuś skończył w sobotę 6 tygodni i od tego czasu to jest ANIOŁEK nie mogę uwierzyć,że to sie tak zmieniło mał;o marudzi często czuwa , śmieje się, jest bardzo ciekawy świata lubi patrzeć na obrazy :-) lubi spać przy muzyce normalnie zakochałam się po uszy :-) a jak ślicznie zaczyna gaworzyć jaka ja jestem szczęsliwa :-) to największy skarb jaki mam :-) Pozdrawiamy Was i Wasze Skarby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka_2
z kąd wiecie jak teraz wygląda Amber Ania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nam wyslala sliczne zdjecia
na maile. Sliczna biala bluzeczka PIEKNA ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!! Kurde!!! Żeby była trochę niższa temperatura, to bym zapakowała małą w wózek i pojechała na jakiś basem miejski:o Ale cholera boje sie tych temperatur:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ upałów ciąg dalszy ....:-P ale jakoś żyjemy :-) W niedzielę spędziliśmy 2 godz. nad morzem...było bosko....pełne słońce...nagrzany piasek...woda cudo!!!...żyć i nie umierać....Zapraszam do nas...trochę ochłody w chłodniejszym morzu dobrze Wam zrobi :-) Amber---ale Ty laska jesteś!!! super wyglądasz :-)) Biedrona---jak tam pakowanie??? to pewnie nic przyjemnego, ale pomyśl że już niebawem będziesz \"na swoim\" Grzywa---pakuj Zuzę i przyejżdżaj do nas...co tam basen-- morze lepsze :-D Brydzia--nie dziwię Ci się, że się zakochałaś w swoim Facecie :-)...ja co prawda zakochałam się też, tyle że w Mojej Małej Kobietce ❤️ Pozdrawiamy wszystkie Majóweczki - te kwietniowe i czerwcowe też - i ich Skarby 🌻 P.S. Wieczorkiem zmykamy nad morze się popluskać...chyba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Dziewczyny:) Jak ja wam zazdroszcze morza:).Ja miałam basen rozporowy w ogródku ale dzisiaj pękł naszczęście był na gwarancji . Teraz troche ochłody tylko pod prysznicem :(. Podzielam wasze zdanie ja też jestem zakochana w moim małym mężczyźnie ❤️. Jak się cudowny uśmiechato cała buzia mu się smieje, slicznie gaworzy moje kochane słoneczko . Mami synek będzie :)Przeraża mnie myśl powrotu do pracy a to już niebawem :(.Dobrze że zostanie pod opieką babci przynajmniej nie będe się tak martwić. Macierzyński jest stanowczo za krótki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Oj widze że forum zaczyna upadać coraz mniej wpisów :(Dzieciaczki sa tak absorbujące . Moje szczęście wykompane babcia nakarmiła i uśpiła a ja mam czas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×