Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

.......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ Odkopałam słonia Elinovej, bo nam topik spada:( GG wieło górę:o Poczytałam sobie własnie nasze wpisy z maja... Ojjj... Co za emocje tam były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm :-O tu nadal cisza dobrze,że GRZYWCIA choć wpadła :-) Grzywa nie przejmuj się pomarańczkami wyobraż sobie,że ja też jestem stara, brzydka itd ale jestem szczęśliwa a takie komentarze osob pomarańczowych nie mają znaczenia wkrótce będzie to wykasowane :-P wysłałam Ci moje zdjęcia byś mnie mogła zobaczyć :-) zostaly zrobione w niedziele przed chrztem a jeśli chodzi o impreze to mielismy ja w domku 9 osob-jakos przezylam :-D a emocje majowe byly -tego sie nie zapomni trzymaj sie uściski dla Zuzki ---- papa Majoweczki wpadinjcie tu :-(- no co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze coś czemu dzieci na bute;lce rosną szybciej???????????? moj synus jest mlodszy od syna moje kolezanki o 2 tyg moj na piersi, a jej od poczatku na butli i on jest wielki ma juz dobre ponad 6,5 kg a ma dopiero 9 tyg. :-O a w piątek idziemy na badania i szczepienie z Aronem juz sie boje :-( no to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! To ja!!! Pomarszczona Grzywa z krzywym nochalem:) Chyba wyhoduje sobie brodawe na poliku:) Brydzia... To ja Cie chyba juz widziałam, ale nie wiem Gdzie... Może na blogu Lucky. Jesteś bardzo kobieca i elegancka:) Nie to co pomarszczona Grzywka:D A Twój synuś moze urodził sie mniejszy od synka Twojej koleżanki. Jeżeli przybiera prawidłowo to nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Grzywcia synuś przybiera na wadze w normie :-) ma ponad 5 kg ale ten jej to wygkląda jak olbrzuym przy mojej kruszynce a na blogu Luckylady widziałaś mnie w ciązy :-) tam bylam w 6 miesiącu a może się już kiedyś widziałyśmy :-D bo w sumie niedaleko siebie mieszkamy-jakieś 100km :-) to trzymanko-chyba same będziemy podpierać topik :-P czasem może jakaś pomarańczowa dupa wpadnie :-P ciekawe kiedy będzie sprzątanie topiku :-D ADMIN bierz się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Pisze bo ten nasz majowy topik wkońcu zaniknie. Moj mały też jest na szyucznym pokarmie i rośnie jak na drożdzach dobija do 7 kg:). My chrzest robimy we wrześniu bo chrzesna jest za granicą . Jak ja bym chciała mieć to już za sobą .Chrzciny robie w domu planujemy tak ok 11 osób jakoś damy rade . Boże już sierpień jak ten czas leci przeraza mnie wizja powrotu do pracy koszmar.Dobrze że Młodym zajmnie się moja mama wiem że pod moją nieobecność będzie w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mój mąż ma wkońcu urlop, więc jeździmy załatwiamy różne sprawy..by się wyrobić i wyjechać na wieś pooddychać świeżym powietrzem. Odkąd trochę pada, zrobiło się lżejsze powietrze i wkońcu jest czym oddychać :) Grzywa- my też chrzest robiliśmy w domu, osób 11, i było super, ugotowaliśmy większość rzeczy dzień wcześniej i porządki też zrobiliśmy i było super, ze wszystkim się wyrobiliśmy, choć oczywiście później padaliśmy ze zmęczenia. Zobaczysz, że będzie fajnie. no i ekonomicznie, przynajmniej w krakowie, w knajpach jest baaaardzo drogo, a co dopiero pełny obiad, deser i picie dla 11 osób..można pójść z torbami, a tak całkowity koszt wszystkiego wyszedł nam nie więcej niż 200 zł. W pewnym etapie jak się zaczyna liczyć ile kasy idzie na to i owo..to się za głowę można złapać.. Dziewczyny, w ogóle nie śpieszno mi do pracy, jeszcze nie wiem czy zostanę na wychowawczym dopóki Gabi nie skończy min. 6 miesięcy (chciałabym ją karmić tak 9 miesięcy) i nawet moja Mama mogłaby zostać z wnuczką, tylko ja nie wiem czy dam rade i czy przeżyje to, że te wszystkie \"pierwsze\" razy, np. kroki, obracanie się, siadanie moja córcia nie zrobi przy Babci a nie przy Mamie.. ;( jakoś tak mi dziwnie jest na duszy jak sobie o tym pomyślę. I oczywiście wiem, że z Babcią będzie jej dobrze, i to najlepsza opieka pod słońcem, no ale co ja poradzę że tak myślę..?? no, ale kasa na drzewie nie rośnie i trzeba jeszcze temu dziecku zapewnić jakiś godny byt, więc chyba będę zmuszona pójść do pracy, no chyba że wygram totka. :D :classic_cool: ech, te życiowe dylematy.. pozdroofka dla Was Brydzia i Grzywa-wszystkie jesteście piękne, bo widać na Waszych twarzach ogromną bezgraniczną miłość i szczęście. Buziaki dla Was i wszystkich Majówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Qassandra To faktycznie malutko Was to kosztowało:) Zresztą w domu to w domu. Dziecko bedzie sie mniej stresowało. Ja jeszcze będę miała dodatkowy koszt. Muszę kupić więcej krzeseł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Witam. Długo mnie nie było, ale jakos tak czasu brak hihihi. Patrze na te nasze majowe dzieci ...i az serce rosnie !Brygidko wysyłam tobie moje ostatnie zdjecia z Anastazka.Fajnie, ze nasze maluchy sa juz takie slodkie, malenka ma juz zabka i czekamy na drugiego.Ciagle jestem sama w domu, ale jakos chyba przywykłam....na szczescie juz mniej niz wiecej hihihi.Pozdrawiam was moje kochane i do zobaczyska pozniej...Ewelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa podeślę Ci kilka krzeseł jak chcesz :-P anuśka jesteś pomarańczowa, ale nie o takich pomarańczkach pisałam-chyba wiesz o co mi chodziło :-) pozdrawiam Qassandra pozdrowienia dla Ciebie i Gabrysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witajcie kochane!🌻 My dzisiaj bylismy na drugim juz szczepieniu i oli nawet nie zapłakał,nic wogóle zlew totalny:P Oczywiscie po szczepieniu zakupy bo mały rośnie jak na drożdzach i musialam mu kupic body i koszulki itp...:) ...u nas goraco że wychodzic sie nie chce. Pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Fakt rosną te nasze bobaski ja już tyle ubranek odłożyłam co są za małe. Czekaja na następne :) .Może za jakieś trzy lata zaczniemy pracować nad następnym dzieciaczkiem. Czas pokaże ja bym bardzo chciała mieć dwoje dzieci .Wy jakie macie plany może to troche wcześnie o tym mysleć?Ja już na porodówce jak się tylko Kamilek urodził mówiłam do lekarza że za trzy lata możemy się znowu spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy mieć 3 albo 4 dzieci :) Ale przez cesarkę musimy poczekać min. 2 lata, ale osobiście to chciałabym aby różnica wyniosła ok 4 lata. Ale i tak to nie do końca w naszych rękach. Co ma być, będzie pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam na porodówce, to myslałam sobie ze nigdy więcej. Na dzień dzisiejszy planuje nastepna ciazę za dwa lata. Nie chce za duzej róznicy wieku:) Myślę ze ta dwójeczka nam wystarczy:) Ale cóż... Co bedzie, to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-4 dzieci WOW podziwiam Was:) ja teraz jestem w 36 tc i serdecznie mam dosc hihi:) glownie dlatego ze zaczely pojawiac sie rozstepy, mimo iz sumiennie smaruje sie specjalnymi preparatami i olwiką od poczatku ciazy. Wiem ze nic na to nie mozna poradzic, jedynie sprawic ze beda mniej widoczne. Macie jakies sprawdzone sposoby? pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje maleństwo pojadło i jeszce spi mam chwilke żeby wpaść na kafe:) Ciesze się że też planujecie jeszce powiększenie rodziny .Może spotkamy się w jakimś nowym topiku np maj 2009 miło by było:) Nareszcie nie jestem pomarańczowa uff :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my też planujemy następne dziecko poród to już dla mnie przyjemne wspomnienie co nie mogę powiedzieć o następnych tygodniach po ciąży z szwami i kroczem :-( to było dla mnie najgorsze no i gdzieś za dwa lata następne dziecko, a od niego za dwa lata jeszcze jedno i będziemy mieć już 3 dzieci :-) Rodzinka musi być :-P tyle o mnie na temat dzieci, potem wpadnę bo moje I-wsze dziecko narazie nie śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile Ja stosowałam kremu na rozstępy z avonu. Przez całą ciąże smarowałam nim brzuch i nie mam nawet jednego rozstępu .Nie smarowałam natomiast ud i tam się niestety pojawiły:(Teraz smaruje się żelem po którym mają się zmniejszyć troche to działa. Jak zobaczysz swoje dzieciąteczko to zapomnisz o wszystkich niedogodnościach związanychz ciążą . Powodzenia trzymam kciuki za WAS OBOJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida-26 Masz racje że poród to miłe wspomnienie:) . Dla mnie też gorsze były następne tygodnie bo przeżyłam stan zapalny jednej piersi .Skończył się nacinaniem i prze to szybko zakończyłam karmienie piersią.Nie zraziło mnie tojednak do powiększenia rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-dzieki:) u mnie brzuch jak narazie sie zachowal, oprocz miejsca obok dziurki po kolczyku w pepku, ale nie ma sie co dziwic..ale pojawilo sie pare malych na wewnetrznej czesci ud,czym jestem zaszokowana-smarowalam sie i nie przytylam nic na nogach:O wiem ze to nic strasznego, najwazniejszy jest moj synek i dla niego dam sobie rade ze wszystkim, ale mimo wszystko fajnie by bylo zachowac jakis wyglad:) co ciekawe, utylam 7 kg, inne kobiety tyją po 20 i jakos nie maja takich problemow.. jak dlugo Wasze maluszki nosily rozmiar 56?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja współczuję tego co Cię spotkało nacinanie piersi to gorsze od szwów :-O ja ten okres poporodowy wspominam najgorzej sam poród nie powiem,że był lekki bo rodziłam 18 godzin od 4 rano do 21,35 i od 20,00 mialam parte czyli parłam 1,5 godziny ale za to jak synek wyskoczył to byłam najszczęśliwszą osobą na świecie :-) pozdrawiamy ROZSTĘPY nie stosowałam NIC w czasei ciązy mieliśmy remont i jakoś byłam leniwa by się smarować wieczorami byłam tak padnięta,że nie chcialo mi się już nic no i jestem zaskoczona bo przytyłam w ciązy 20 kg- bylam olbrzymia :-P no i mam 3 malutkie rozstępy na udzie i jedn na brzuchu wydaje mi się,że wszystko zależy od organizmu, a te kremy pomagają, ale czy aż w takim stopniu?? nie wiem Daffodile wypocznij sobie póki masz czas bo potem tego czasu na wypoczynek jest dużo mniej :-) korzystaj z ciąży i ciesz się na moment \"O\" wiesz,że trochę Ci zazdroszczę,że to wszystko przed Tobą :-) nawet nie masz pojęcia ile szczęśliwych chwil Cię czeka :-) jeśli chodzi o rozmiar 56 to powiem Ci te rozmiary są dziwne czasem 56 jest duży czasem tak maly ,że nawe maluch w to nie wchodzi wydaje mi się,że karmiąc piersią to miesiąc możęsz liczyć na rozmiar 56 jak butelka to może dwa tygodnie piszę tak bo ja karmię piersią i Aron chodzil w 56 miesiąć, za to u mojej koleżanki Maluszek karmiony butelką chodził w 56 może dwa tygodnie serdecznie Cię pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile O to naprawde mało przytyłaś .Ja przytyłam ok 16 kg. Moj syn zaraz po urodzeniu zaczoł od rozmiaru 62 bo 56 był za mały szpiochy były za krótkie. Zapytaj lekarza jakich gabarytów swojego maleństawa masz się spodziewać .Ja ubranek w rozmiarze 56 kupiłam tylko 4 szt całe szczęście . Teraz moje maleństwo nosi już 68 a nawet 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to duże Twoje Maleństwo :-) --- Daffodile mój synuś przy urodzeniu mial 55 cm i ważył 3,7 kg no i nosił rozmiar 56 miesiąc to tak dla porównania :-) jednak nie kupuj dużo ubranek 56 no to spadam może jeszcze tu wpadnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej!! Muszę Was odwiedzić, bo o mnie zapomnicie...muszę się przyznać, że codziennie zaglądam i czytam ale jakos tak czasu brakuje by napisać...wybaczcie :-P Może to przez to, ze mojej córci się cos odmieniło i ma straszne problemy z zasypianiem :-( ile się maleństwo najęczy i napłacze zanim zasnie...nie wiem czym to może być spowodowane, ale cierpliwie to znoszę...bo co mi pozostało :-P Co do chrztu- to my mielismy uroczystośc w domu, bo jak wspominałam dzień przed chrztem wyszłyśmy z Niunią ze szpitala na przepustkę ...Nic specjalnego nie szykowałam z racji tego, że nie było po prostu czasu..ciasta zamówiłam w cukierni, zrobiłam dwie sałatki, wedliny, sery itp...a było 12 osób :-) Jeśli chodzi o kolejnego maluszka to myślę,że tak za 3, 4 lata się postaramy, ale jak wyjdzie to zobaczymy...myslę że dwójka wystarczy no ale jeśli zdarzy się inaczej to też będzie fajnie :-) A tak wogóle to ja nie chcę wracać do pracy :-( a to już w połowie wrzesnia...nie chcę jednak rezygnować, bo same wiecie jak trudno dziś z pracą ....No ale Niunia będzie u babci i bedę spokojna, czyt. nie będę aż tak zestresowana jakby była u obcych :-P... Co do roz. 56 to prawda jest taka, że rozmiar rozmiarowi nie równy. Mimo, że moja córeczka po urodzeniu miała 54 cz to w niektóre 56 nie mieściła się ,a teraz ma dresik w tym rozmiarze i muszę podwijać rekawki i nogawki...więc tak to jest :-D ewelina--- kiedy pojawił się pierwszy ząbek u Twego maluszka?? tzn. ile wtedy miało, bo nie mogę odkopać tabelki i nie wiem kiedy urodziłaś...Dzięki za odpowiedź 🌻 To by było na tyle Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna zglupiec przez te rozmiary:) moj maluch wazy 2600g , termin mam za 4 tyg , podobno moze przybrac jesczze ok 600g, ale zobaczymy jak bedzie w rzeczywistosci:)niedawno w mojej rodzinie urodzil sie \"maluch \" wazący 5100g!!! jego mamusia dala rade silami natury a to drobna kobietka! ojj nie chcialabym byc w jej skorze podczas porodu.. z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej martwie sie ze nie zdazymy-cholerny remont sie ciagnie o ponad tydzien za dlugo i zawsze cos wypada nowego 😠 mam nadzieje ze do jutra skoncza, bo czeka mnie jeszcze sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche wspomnień:) ja dokopałam się do tabelki Nasze szczęścia: *************************************************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************** Gosiak26........03.04.06.......2,6........50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks................ mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary...........CC anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek..............SN aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC Magnolia79.....29.04.06........3,25.......53.........Miłosz..........CC Mela78...........30.04.06.......2,62.......51.........Karolek............ Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander.......CC Elinova...........01.05.06.......3,5........54.......Wiktoria..........SN -chimera........01.05.06........3,05......52.........Amelka.............. Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55........Emanuel..........CC Amber Ania......05.05.06......3,9........57...........Olivier..........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............Jaś.............SN Biedrona.......06.05.2006......3,31......54..........Julka............SN Agniecha30....07.05.2006......3,75......59..........Jakub..........SN Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia........CC rybka76........11.05.2006.....2,9..........50......Aleksander......CC amelia-c........13.05.06........3,1.........54.........Zosia...........CC Luckylady......14.05.2006......3,2........51........Gabryś.........SN Maja24...........16.05.06........3.8.......57..........Kamilek........SN asiakul...........17.05.2006.....4,21........57........Kamil............ kkarolayna......20.05.2006....2,8.........53........Julka............SN Grzywa..........21.05.2006.....4.3........62.........Zuzia..........SN Gosia25..........21.05.2006.....4...........55........Kubuś..........SN Skubi.............22.05.06.........3.7........56.....Aleksandra......SN acha26.........23.05.2006........3,8.........58 ......Kasia ..........SN Malinow_a 26...24.05.2006......4,425.....59.....Mateusz.........SN Gabi 26.........24.05.2006.......3,77.......56......Kubus...........CC magdab.........25.05.06..........2,9........52.......Marta..........SN ladybird........02.06.06................................Piotruś............ brygida26......10.06,06..........3.7.........55......Aron............SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
maja ---dzięki za tabelkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMM Maja24 mam pytanie zdjęcia jakie mi przysłałaś sa podpisane MICHAŁ w stopce masz KAMIL weż mnie postaw na zimei bo się pogubiłam na blogu narazie napisała,że synuś MAJA 24 pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---widziałam nowe fotki Zuzy...ona jest po prostu zajebista :-D :classic_cool: i nawet ciocia biedrona wskoczyła Jej we włoski :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×