Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaad

Czy wzrost ma znaczenie?

Polecane posty

Gość kosma21
Ja mam 173 a mój chłopak 170, nie przeszkadza to ani mnie, ani jemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małła mii
Jestem malenka - 153 cm 42 kg - zawsze lubilam wysokich - moj facet ma 190 cm. Roznica duza, nawet przy wysokich obcasach pozostaje te 30 cm roznicy :) Ale co mi tam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ideał mężczyzny to zawsze był wysoki brunet. I co? Kocham 179 centymetrowego blondyna o niebieskich oczach :) (sama mam 175 cm wzrostu) I dlatego powiem, że wzrost się liczy, ale czysto teoretycznie, jak się spotyka TEGO faceta, to nie ma żadnego znaczenia, czy jest niski, wysoki, brunet, blondyn, czy łysy. Liczy się tylko to, że ma to coś, za co się go kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małła mii
buahahahahah ty taki dzieciak nisku uganiasz sie za 190 cm bydlakami? hahaha nie wiesz do czego startujesz. Chyba masz za duże mniemanie o sobie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze podobali sie wysocy bruneci... co prawda Moj Luby nie jest brunetem a blondynem ale roznica wzrostu miedzy nami to ponad 30 cm. Czuje sie przy nim taka malutka i bezpieczna... Myslę, ze nie wazne ile ma wzrostu tylko jaki jest. A swoja droga to Ja jestem malutka i zawsze sie smialam z aforyzmu \"Zadziwiajaco szybko rosnie ta moja kobietka, wczoraj siegala mego serca a dzis mam jej powyzej uszu\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 wzrostu natomiast mój chłopak ma 192 i oboje siedobrze czujemy razem i nie przeszkadza nam taka róznica wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wzrost nie ma az tak duzego zanczenia, chociaz nie chcialabym miec chlopaka nizszego ode mnie. Mam 175cm, nosze buty na obcasie, czesto jestem wyzsza od mojego chlopaka, ktory ma 180cm. Troche smiesza mnie wypowiedzi tych dziewczyn, dla ktorych chlopak, ktory ma 180 cm jest za niski - pustactwo sie szerzy. No i jeszcze kiedys spotykalam sie z chlopakiem co mial 178, wazne, ze sie dobrze ze soba czulismy, a nie to ile cm wyzszy byl ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała mii
tak sie własnie zastanawiam, bo tez jestem mała a podoba mi sie chlopak o ok 30 cm wyzszy, czy nie sprawai wam problemu np chodzenie w o bjęciach, przytulanie sie, połacunki (oczywiscie te na stojąco:) ja wiem ze to są drobnostki i jak kogos sie kocha to sie o tym nie mysli, tylko jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr_herpes
ja mam 177 cm i nigdy nie narzekalem n abrak atencji ze strony kobiet i choc wiem, ze przydalo by sie z 5-10 cm extra. i jezeli dziewczyny mowia, ze liczy sie 'to cos' to ja im wierze. w tej chwili moge uwazac sie za relatywnie zamoznego, biorac pod uwage wiek (29 lat) czlowieka, ale jako student bylem chyba najbiedniejszy na swiecie i nie wiem jak przezywalem tydzien za 40-50 zlotych i jeszcze starczalo na przezycie. ale i wtedy dziewczyny tez dawaly sie lub same przyciagaly. wazne sa poczucie humoru, a moim przypadku co i spasob w jaki mowie. w tej chcwili jestem zareczony z przepiekna kobieta, z ktora zdarzylo mi sie poruszyc temat pt. 'czy nie wolala bys wyzszego'. mowi, ze nie i niezamienila by mnie na nikogo innego. coz przyjmuje to co mowi i ja w ogole jako wielki komplement i szczescie od losu. wiem, ze wzrost tez jest wazny, kazdy ma przeciez jakies granice estetyczne, ale wazniejsze sa inne rzeczy, osobowosc, temperament inteligencja, zaradnosc, sztuka kochania, stosunek do samego siebie i innych ludzi, szczodrosc, lagodnosc, ale tez umiejetnosc dania w pysk, gdy zachodzi taka potrzeba, spojrzenie na swiat, system wyznawanych wartosci.... przez dlugi czas pracowalem z 50letnim mezczyzna o fizycznosci Danego DeVito. gosc mial chyba wszystkie w miescie. byl niesamowity, mam nadzieje, ze ciagle jest.wiele sie od niego nauczylem. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA 13
CZESC WSZYSTKIM!MAM PRAWIE 180 CM....A 24 LATA NA SZCZESCIE JUZ NIE ROSNE...ALE POWIEM WAM MIALAM DUZE KOMPLEKSY Z TEGO POWODU..TERAZ MI PRZESZLO.GRUNT TO SIE NIE PRZEJMOWAC..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 167 cm a mój chłopak ma 176 i jest dobrze...jak wkładam buty na wysokim obcasie,to i tak jestem niższa od swojego chłopaka więc absolutnie nie zgadzam sie z tym że chłopak poniżej 180cm to kurdupel:-/ ej sory ale według mnie to też nie wygląda za ciekawie jak dziewczyna ma 160cm a chłopak jakieś 190....idealnie jest własnie jak chłopak jest wyższy tylko o kilka centymetrów:)ale to jest tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×