Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna Migotkaaa

ZGODZIĆ SIĘ CZY NIE?

Polecane posty

Gość koleś.......././/.
jak on jest psiarzem to sobie go od razu odpuść. psiarze to idioci i zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Migotkaaa
Nie pytałam, a może rzeczywiście powinnam to zrobić. I na pewno go o to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikiki
a myslisz ,że policjant to dupy nie łoi????:D:D:D:D:D: JAK Można stwierdzic ,czy ktoś jest spoko po gadkach szmatkach na gg???zastanów się kobito!masz przecież 25 lat i nie jestes juz głupią naiwną 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Migotkaaa
-> mikikiki chyba jednak na gg można coś sprawdzić. Np.to jak sie wypowiada o swoich byłych dziewczynach, albo jaki ma stosunek do innych ludzi, czy chociażby jakiego słownictwa używa (chodzi o przekleństwa) Ale oczywiście to nie zmienia faktu - prawie go nie znam. I dlatego rzeczywiście nad przyjęciem jego propozycji trzeba siępoważnie zastanowić i na pewno poznać go lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Migotkaaa
-> kim jest na prawdę moge szybko sprawdzić. Moje miasteczko nie jest strasznie duże i wiekszość ludzi się zna. Wystarczy popytać, czy XX pracuje w policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sprawdzisz czy rzeczywiście jest policjantem i tak będzie no to ja bym już się nie zastanawiała, bo niczym nie zaryzykujesz.Tak jak wcześniej pisałam do niczego nie będziesz później zobowiązana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja chyba bym się zgodziła:):):):) Poszłam kiedyś na studniówkę z chłopakiem,który był kolega mojej przyjaciółki chłopaka i nie miał z kim iść:):):) Widziałam Go przed studniówką tylko raz. Okazał się być super chłopakiem,a ja zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia!!!!!!!!! Mieliśmy jednak rok przestoju w kontaktach. Póki on nie zrozumiał,że może by warto.... Dziś jesteśmy ze sobą 5 lat i planujemy ślub:):):) Życzepodobnej historii!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Migotkaaa
-> Marta Obdarta To mialaś dużo szczęścia, mam nadzieje że do mnie też wreszcie szczęście się uśmiechnie. Na razie mam złamane serce i czekam na swoją drugą połówkę pomarańczy, tylko nigdzie nie mogę jej spotkać :-( Może jednak warto zaryzykować. Przecież na to wesele mogępojechać własnym autem i wtedy jak mi się zabawa nie spodoba po prostu wrócić bezpiecznie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikiki
jestem mikikiki, mam dwa guziki jestem pojebana, rozlała się śmietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la la la
a zgódz się, co tam ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliczek
Po pierwszym spotkaniu będziesz miała jakieś rozeznanie o nim, jeśli Ci się spodoba to przez weselem spotkaj się jeszcze kilka razy i wtedy zdecyduj. Ale nadmiar ostrozności nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzanna
tak, ja bym poszła!!! :) z całą pewnością! zresztą i tak zobaczycie się najpierw w knajpie, więc wtedy ocenisz :) na razie proponuję rozmowę przez telefon, zobacz jaki ma głos, jak składa zdania itd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamak
ja bym sięnie zgodziłą, a jak cie porwie i zgwałci. Moze cie nawet zamordowac. tyle sie teraz o tym słyszy. Jak zycie ci zbrzydło to smiało idz z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX1212
Na wesele to bym poszła, ale nie na 18-stkę. Skoro Ci się podoba, świetnie się dogadujecie.. kto wie co z tego będzie. Ale dobrze, że się już z nim spotkałaś (czy jeszcze nie?:)). Jeśli jest dużo czasu do imprezy to spotkaj się z nim jeszcze kilka razy, wtedy go już lepiej poznasz i nie będziesz miała wątpliwości co do niego. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×