Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna smutna...

Chcialabym miec faceta-przyjaciela

Polecane posty

Gość dziewczyna smutna...

nie wiem czemu,ale miec przyjaciela a nie przyjaciolke to fajnie jest....tak bardzo bym chciala miec takiego...czuje potrzebe pogadania z jakims chlopakiem ktoremu moglabym zaufac,niestety nie ma takiego w moim otoczeniu....kiedys juz takiego mialam,bylo super,ale niestety kontakt sie urwal....i od dluzszego czasu czuje ta potrzebe rozmowy z facetem,ale nie ma z kim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam podobnie. Jak facet jest przyjacielski i się fajnie rozmawia na różne tematy to i tak prędzej czy później się okazuje że to nie o przyjaźń mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat..
? Ja potrzebuje przyjaciolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a o co ma chodzic takiemu facetowi. JEsli macie po 12 lat to tylko w takim wypadku moze o nic nie chodzic. A jesli tyczy sie to ludzi starszych to obie strony podchodzą do tego nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna smutna...
ja akurat mam 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazn...
miedzy facetem i kobieta to piekna rzecz ale niesamowicie trudna. potrzeba dwojga dojrzalych bardzo ludzi a to baaaaardzo rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel dla Ciebie
. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . . A obciągniesz ? Moze być z wypluciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel Twoj
no to co z tym obciaganiem bo czekam i czekam a tu nic :( chyba sie popłacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
ja miałam okazje "przyjaźnić" się z kilkoma facetami, bo raczej prawdziwa przyjaźń to nie była. Oni mieli ochotę na stały związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyna.. i szczerze powiem, ze brakuje mi kolezanek :( sama sobie jestem winna, ale sa chwile, ze marzy mi sie prawdziwa przyjaciółka. taka, z ktora pojde na zakupy, poplotkuje przez telefon itp. kiedys mialam kogos takiego, ale niestety... kontakt sie urwał. teraz mam prawdziwych przyjaciół, płci męskiej. jest to przyjazn zupełnie inna, ale bardzo cenna :) tylko trzeba uważać, żeby się nie zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
Przyjazn damsko-meska gdyby cos takiego bylo wogole mozliwe to bylaby piekna rzecz ... Moim zdaniem sie nie da - hormony ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przyjaciela...hmm.... tak ...tak moge go nazwać , ale jest to możliwe chyba tylko dzięki temu że on ma troche inne skłonności i nieczego więcej naszczęscei ode mnie nie chce a ja od niego, więc jest ok, a tak to naprawde ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom wolę całkowicie inny układ. Moim przyjaciel jest mój Mąż. Przyjaciółki ze starych lat mają własne domy i nie zawsze możemy się spotakać czy nawet porozmawiać dłużej przez telefon. A Mój Mąż zawsze ma dla mnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mowi moj przyjaciel....
jesli bedziesz mial dziewczyne to najpierw spraw zebyscie byli przyjaciolmi i sadze ze to baardzo dobra rada. przyjazn w malzenstwie to wspaniala sprawa na cale zycie. nawet jesli z seksem na ktorym wielu opiera zwiazki juz nie mozna za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo*********
mam i to od lat, jest to mozliwe naprawde :) jesli tylko jestesmy na tyle dojrzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w przyjaźń mężczyzny i kobiety. Mam takiego \"przyjaciela\" jednego, bardzo mi się podoba... Rozumiecie aluzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mowi moj przyjaciel....
jak powiedzial cosmo****iles tam gwiazdek ;) to wlasnie potrzeba dojrzalosci z obu stron bo jesli jedna strona jest zainteresowana czyms wiecej to koniec z przyjaznia. ale jesli oboje wiedza jasno czego chca( nie siebie) to wszystko jest mozliwe. znamwiele takich par zenskich przyjacielskich na takich zasadach funkcjonujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo*********
jak mowi moj.....- ja nawet nie wiem ile tych gwiazdek :D niczego w zyciu nie mozna byc pewnym, ale ja jestem pewna wlasnie tego- nigdy mnie moj przyjaciel nie zawiedzie :) ludzie pojawiaja sie i znikaja w moim zyciu i nawet nie mam ochoty ich zatrzymywac, sama uciekam, ale w przypadku przyjazni to jest niezmienne, wiem ze szanuje i lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje przyjazn pomiedzy kobieta i mezczyzna!!!!!!!!!!!!! i choc jest ona zadka, nieczesto spotykana- to tak naprawde to jest prawdziwa przyjazn, ta najprawdziwsza, najszczersza, pozbawiona pewnych watkow zazdrosci, nieszczerosc, zaklamania jakie pewnie w jakims stopniu stworzy sie pomiedzy dwoma kobietami lub mezczyznami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj facet ma 4 przyjaciolki i bym kazdej z niej po kolei wszystkie wlosy z glowy powyrywala ;) No ja rozumiem mieć jedną, przecież posiadanie przyjaciela płci odmiennej, jeżeli już, to rzadka sprawa. A on ma 4. Do pupy z tymi przyjaciolkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
Przyjazn pomiedzy kobieta i mezczyzna raczej nie jest na dluzsza mete mozliwa a juz zwlaszcza w malzenstwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
zzuzza - jestes zywcem z zycia wydartym przykladem ze przyjazn w malzenstwie jest najzupelniej niemozliwa ... :-) Oczywiscie udawac mozna wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mowi moj przyjaciel..
sorry cosmo******** za zmiane plci :) w sumie prawdopod ze jestes kobieta bylo wyzsze ale jakos mi sie nick z facetem skojaarzyl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo*********
powtarzam raz jeszcze jest mozliwa, u mnie juz od przeszlo 10 lat :) sam_cham- ja juz cie gdzies spotkalam :D gosciles na moim topiku i nawet miales kilka postow....jako jedyny (tamze) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, cosmo*******, ale to jest coś wyjątkowego. A żeby człowiek miał 4 przyjaciółki to już przegięcie. Nie ukrywam, że umieram z zazdrości :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo*********
zuza- to kolezanki lub kochanki a nie przyjaciolki, nie szastajmy wartosciami :) wspolczuje jednak, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj przyj.......itd
a ja uwazam ze nie ma w tym nic niezwyklego oprocz tego ze ludzie niedojrzali nie moga tak zyc bo zaraz czegos chca od drugiego. nawet taka ksiazke czytalem ostatnio w ktorej to bylo pieknie opisane jak zrobic zeby takie cos wyszlo ale nie pamietam tytulu bo byla glownie o czym innym nioooo. a moja kolezanka juz kilka lat ma przyjaciela on ma dziewczyne ona miala chlopaka i nigdy przyjaciel nie byl powodem zazdrosci czy problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh on się upiera, że przyjaciółki :) Oj żebyś wiedziała jak mnie szlag trafia na te wszystkie smski, sygnałki (tego jest sporo, bo przecież trzeba każdej kilka razy dziennie wysłać), wyjścia na lody i do sklepu (ze mną nie chciał jechać do IKEA, chlip, a z Gosią za materiałem na sukienkę pół dnia chodził). Zła jestem tak, że aż mnie nosi :) Ale staram się być dzielna. Pozdrawiam, cosmo*******!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×