Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

u mnie poniedziałek tragiczny - moje słoneczko wsadziło mi paluszka do oczka i musiałam jechać na pogotowie - zadrapał mi rogówkę i boli jak cholerka ale tylko raz na jakies 30 min haha (wczesniej bolało i łzawiło baaaadzio często). :-( no i własnie jakieś winko sącze....(trzeba wziąść coś przeciwbólowego ;-) zapraszam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bolące oczy 🌼 na gadulswo o mnie :D 🌼 i bez powodów innych 🌼 prawie 30 --> ładuje się na pocztę więc zamówienie powinno dojść dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia, Łazy to blisko Mielna, biegałam po plaży w tamte okolice, może nawet się o sibie potykałyśmy :) Fredi, dziękować znów, to chyba za mało, masz 👄 i czekam wiecie co, kochani, jakieś dobre winko , czemu nie, w miłym towarzystwie chętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> całkiem możliwe ale raczej natknęłaś się na mojego męża - on to fan biegów jest :-D a zwłaszcza porannych kiedy to ja na drugi boczek się przewracam :-D A mówił mi, że na plaży pustki a teraz się dowiaduję, że wcale nie! oj czeka nas dzisiaj rozmowa ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........wystarczy tylko jeden gest ..................... to taki stary kawałek, ale jaki czadowy (jak dla mnie, wiadomo, każdy lubi coś innego, dlatego każdy z nas jest wyjatkowy) mam i dzieki -------> Fredi 👄 Czadunia, biegał razem z ekpią TV, ja też , hi, hi, wydało się, ale nie krzycz, grzeczny był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bez ciebie znikam.... teraz to mnię opętało, słucham i nasłuchać się nie mogę, chyba idę na odwyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia ------> otóż to, prawda jakaś w tym co rzekłaś jest oj, ci mężczyźni .................... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"... gdy nie bawi cię już świat zabawek mechanicznych kiedy dręczy cię ból nie fizyczny .....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 kochaj mnie kochaj mnie kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia, ma sie ten wyrafinowany smaczek muzyczny, no nie? Skromność to ja ;) Wczoraj wracałam z zakupów (udanych nawet) i słuchałam Autobiografię, oj, jak ja lubię te klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ------> dobrej nocki, jesli życzysz sobie, to rozkosznej mogę życzyć, pa do jutra , jutro przesłuchanie Cie czeka, wyśpij się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko : ma ktoś piosenki Wladka Goszcza? Lubiłam go bardzo (zkoda ze już nie żyje...) a zdobyłam tylko Lalke i Orfeusza Plis plis Jakbyście czegoś starego poszukiwali to chętnie pomogę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże można na Ciebie nie patrzeć, nie sposób ;) Niedługo Andrzejki, obchodzisz tego dnia? Jeśli odpowedź twierdząca, impra murowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fredi wiedziałam że na Ciebie to można liczyć ;-)) własnie męczę Osiołka o Tylko miłosc, Jesienne włosy bo Słońce pali już mi ściągnał. Dzieki serdeczne za inne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to żegnam Państwa i dobrej nocy życzę :-D Lecę z mężem porozmawiać o tym bieganiu i tv ;-)) Buziaczki i ... do juterka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka impreza :P musze mgr pisać, katują mnie jeszcze bieganiem do pracy, czy ja znajdę na to wszystko czas? Hmm a co do plików może handel wymienny ;) Też muła męczę ale nie wiem co z tego będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia, tylko obejdź sie z nim ostrożnie, chłopiec grzeczniutki, truchtem biegał z ekipą tv, ładne kąpielówki miał :P Fredi, impreza i wróżby muszą być i basta, ktoś tu rządzić musi, ja chyba już też biegi sobie do łazienki, a potem do łóżeczka urządzę. Trzeba energię pozytywnie spożytkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻WITAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kłapi Kłapi ty znów dziś pierwsza :-D 🌼 na dzisiejszy dzień dla wszystkich ! Fredi --> handel wymienny? jasne :-D pisz co chcesz a nuż będę miała a staroci to mam sporo ... chyba ;-) Dziś wyjeżdżam do Mamusi i Tatusia ale wróce w piątek - zapotrzebowanie proszę na maila żeby mi nie umknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też tu bywam , jakby co :D to tak dla przypomnienia, że istnieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, wpadam na chwileczkę, by Was mocno uściskać i biegnę dalej, wieczorkiem postaram się zajrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H E J H OOOOO Jest tu kto? :-D może pomogę ---> moge Cie prosić o \'\'Przeklinam Cię ciało\'\' ? na maila? Plisssss Słyszałam o tej książce ale nie dane mi było przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Melduję się na stanowisku super rocznika 1976 ;) Hejka Czadunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×