Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

może pomogę, skąd takie informacje od Frediego masz? czyżby gadu? Na energię, no cóż, jakiś wspomagacz? raczej nie, u mnie udana nocka daje mi energię na następny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, są taki różne herbatki np. Bio Activ, kosztują około 5-6 zł , jest 20 torebeczek, są różne, właśnie niektóre dodające energii, co do detekt.....--------> jak będę w Centrali to wspomnę o Twoich postępach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie zabrakło :) na drugiej lekcji uczymy się suszyć włosy :D A po za tym to ja tu jestem nauczycelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, slusznie zauważyłeś, ty tu uczysz :D czekamy z niecierpliwością na kolejną lekcję, ja już uciekam pomalutku, dobranoc, może jeszcze raz czy dwa kliknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani moi 1976 wiecie co fajni jestescie wszyscy tacy fajni :):):)Pozdrawiam wszystkich serdecznie i całuje wiecie co nie byłam nigdzie za granica ale sie wybieram tym razem do Niemiec oczywiscie z klientem lecimy oglądnąć jakąś fajna maszyn drukująca .....dobra nie przynudzam nie oddzywam sie do Was bo mam jakos tak mało czasu w ostatnim czasie.....a tam bywa ale widze ze się swietnie bawicie i naprawde kumplujecie to fajne !!!!!Pamietajcie o mnie czasem pozdrawiam całuje czasem zaglądam czytam ......nie brakuje mi juz czasu na pisanie do Was ale i tak JESTESCIE KOCHANI :):):):) Pozdrawiam Kłapka -pułapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kłapcia🖐️ Kawka dla Ciebie...;-) Nie martw się wszystkim czasu brakuje...A jak tam kupno mieszkania? Kawkę mam dla wszystkich chętnych :-) ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę a to dla Ciebie za wartę... A co z Carlą? Mam nadzieję że wszystko ok? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Banitka kochanie:):):)al jestes szybka jak błyskawica chyba pomyliłaś mnie z Czadunia bo to ona kupuje mieszkanie własnie w tym czasie .....tak mi pisała na gg (własnie całuski dla Czaduni mojej kochanej i Qubunia :):):):)......)Ja mam miszkanko a w styczniu przeprowadzam sie za Kraków do domu ......po swiętach i po moich 30 urodzinach , które mam już 01,01,2006 hihihi Kłapi jest z Was wszystkich NAJSTARSZA hihihiih A dom mam na wsi więc zostane wsiarą z wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może się pomyliłam.. Nie martw się ja też pomimo ze mieszkam we Wrocławiu to jednak na obrzerzach i zawsze się czuje jak wieśniara ( sąsiadka obok ma świnie i kury ha ha ) 👄 dla Czaduni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to fajną masz datę urodzin ...troche podobną do moich Ty 1.1 A ja 1.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko moja malutka to Ty miałas urodziny a Kłapi przegapiła ...........................Kłapi niemota zawsze jest nie na czasie JA CI ZYCZE MIŁOŚCI :):):):):):) Masz mroczna date urodzin ja to lubie takie innosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kłapciu ❤️ kochana jesteś ..a co do daty toja też lubię ..ponoć się świeta urodziłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę czy to znaczy że Ty O 5 rano tam pociągiem dojeżdżasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn PKS To Jest autobus...nie doczytałam..ale i tak biedniutka jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny..co do ćwiczeń to ja muszę Wam powiedzieć że znów zapisałam się na aerobic (około miesiąc temu ).To naprawdę pomaga zgubić kilogramy i nabrać kondycji...polecam Wam...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sama? Co nie masz koleżnek z lekką nadwagą lub takich które lubia ten przyjemny rodzaj masochizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może idź na aerobik a tam to się juz chętne znajdą do koleżeństwa...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kochani! Zyczę wszystkim miłego dnia a teraz biorę się do roboty...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę...proponuję trochę więcej wiary w siebie...a po drugie ze mną chodzą dziewczyny same i jakoś im to nie przeszkadza...po kilku razach i tak nikt nie pamięta kto z kim przyszedł ..wszyscy się znają i jest miło... A jakie fajne uczucie jak Ci ktos potem powie ,,Co Ty zrobiłaś że tak schudłaś?,,:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze że moje popagowanie Fitnesu poskutkowało fajnie ja ćwicze od ....zawsze mam fitness 3x w tygodniu i to jest fajne nawet bardzo fajne trzymam forme i linie i naprawde czuje sie fantastycnie z tym ćwiczeniem :) Polecam polecam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodka
hej hej:) prawie30 dopiero teraz odebralam poczte i sie usmialam niezle:):):) co do cwiczen to ja niedawno zaczelam na brzuszek , uda i bioderka, nieraz nie chce mi sie potwornie to sie nie zmuszam bo to bez sensu ale rzadziej sie to zdarza na szczescie. acha prawie 30 , pewnie nie przeczytalas wczesniej mojej prosby na przepis na te ciasteczka , jesli bys mogla to prosze przeslij mi na poczte badz tu podaj:) milego dzionka wszystkim :) pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodka
moze pomoge - znam tenn bol wstawania rak rano brrr ja kiedys pracujac w urzedzie pocztowym zaczynalam prace o 5 30 , masakra dlatego ze dzien wczesniej mialam 2 zmiane , gdzie w domu bylam o 23 , w zasadzie zanim sie polozxylam to zaraz musialam wstawac :o , wogole nie bylo organizacji pod tym wzgledem niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodka
ej a coz to a pesymizm a? druga polóweczka czeka ylko wyciągnij raczke by chapnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodka
czeka czeka slonko napewno ,tylko sie nie ujawnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki :) Może pomogę, to widzę że masz troszkę tak jak ja... Ostatnio jeden z moich klientów zapytał kiedy w końcu jakiś ślub będzie, mówię mu, że się nie zanosi w najbliższym czasie, a on że ci faceci w ........./moim mieście/ powariowali, że pozwalają mi tak samej po ulicach chodzić ;). Ale wszyscy faceci w hmm.. naszym wieku mają już swoje żonki, przynajmniej takie mam wrażenie :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×