Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hej, matka się pojawiła, co niektóre dzieciątka są bardzo grzeczne, piszą pięknie , więc nagroda się należy, zaglądamy do poczty ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cały \'76 ;) Wszystkim miłego, spokojnego dnia z :) może pomogę----> chętnie napiję się kawki, ale pewnie już ostygła? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę---> bardzo dziękuję, cieszę się, że jeszcze nie ostygła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Witam ...usłyszałam coś o szarlotce i poczułam jakiś dziwny zapach kawy na Kafe więc jestem... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP dzięki !!! Aż się smaczniej pije...Ty to jestes dobra koleżanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Ja za ciastko podziękuję ale kawy się napiję bardzo chętnie, to druga dzisiaj :). Śnieg pada u nas od rana, taki duży i puszysty...:D ...no pięknie jest. MP---> dla Ciebie specjalny duży😘 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie spioszki i dla każdej 🌻 Tylko nic nie mówić moim znajomym z końca osiedla :) MPM --> 🌻 i 👄 na dobry dzień Kto wczoraj nie zjadł pyszego ciasta od \"to przecież ja\" niech żałuje, było wprost wyśmienite... powiem więcej majstersztyk od Mistrzyni kuchni :) tak, tak przez duże M :D Miałem was zmobilizować jakoś do pisania na 1976 ale widzę, że nie trzeba :) Co to za dziwny zapach? Hmm... \"może pomogę\" czy wyłączyłaś czajnik? A nie... to z sąsiedniego topicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP-ten 😘 to nie za wstawanie w środku nocy ;), chociaż to też wielki wyczyn-dla mnie prawie niemożliwy, ale za inne Twoje dokonania, wiesz o czym mówię :). Trochę sie nudzę dzisiaj w pracy i cieszę się, że nie mam takiego szefa jak niektórzy tutaj opisywali, takiego jak mój to ze świeczką szukać :D. Niestety nie szefuje sam, są też inni...z którymi staram się ograniczać kontakty do minimum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam tylko: gdzie się towarzystwo znów rozlazło? Pozdawiam serdecznie :) W ramach informacji to mam 99 stroniczek textu, tabel, wykresów i obrazków w mgr-ce :D tj. na gęsto Dojdę do 100 kończę :) Mam nadzeję że z połowe mi promotor zostawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D towarzycho zajęte obiadkiem :D I jak Fredi, wymyśliłeś jakieś nowe sposoby pozyskiwania energii?? Lub jej wykorzystania?? :D miłego wieczorku, za oknem juz noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... z zawodowej ciekawości pytałam o te energetyczne sprawy :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia --> odpowiadam: Wykorzystanie energii ze Słońca: -Metoda heliotermiczna -Metoda helioelektryczna -Wieża słoneczna Energia uzyskana z odpadów: -Energia z odpadów organicznych -Energia uzyskana z wysypisk -Energia z oczyszczalni ścieków -Biomasa -Spalanie odpadów -Paliwa alternatywne Energia wiatru Hydroenergetyka -Energia z wód śródlądowych -Wykorzystanie energii morza Energia geotermiczna Elektrownie z generatorami MHD Ogniwa paliwowe Pompy ciepła Energia termojądrowa – projekt ITER Gdybym miał jeszcze jakieś braki to jestem skłonny do współpracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;):) jak myślicie dostanę tydzień wolnego czy nie już od poniedziałku chcą mnie wyprowadzić z równowagi napisałam o urlop juz na początku tamtego tygodnia i w piątek ma mnie nie być w pracy a tu ........... echo znów pewno gdzieś podział ten urlop bo po co killka dni wolnego najlepiej wogóle nie wychodzić pobudować czworaki i siedzieć do bólu przyjemnego wieczoru w miłym nastroju a ja biorę się za prasowanie bo tu cvaaaaaaaaaaała sterta czeka CMOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!! Ten czajnik to sie u mnie palił , ale ze mnie gospodyni...przypaliłam wodę na herbatę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zimowa !!! 🖐️ Kawka na dzieńdobry D D D ;-) Ale u mnie śnieg sypie... :-0 takiej zimy to dawno nie było... Fredi dzięki za czajnik... przynajmniej nie muszę szorować starego...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w nowym dniu :) Właśnie szlifuję swoja pracę czytając ja po raz n-ty :D , poprawiam nieścisłości jakie zauważyłem i mam nadzieję że już jutro się wybiorę do promotora, by stanąć przed nim z toną makulatury do czytania :D Zeby nie było że ja tylko o pracy to dla każdej po: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a dla MPM --> 👄 na dokładkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ostatnio nie miałam czasu zaglądnąć do was bo miałam straaaaaaaasznie dużo pracy :O ale myślę że od dziś będzie trochę więcej luzu i postaram się zaglądać na bieżąco ...a śnieg sypie na całego, nie przestało padać nawet na chwilę kończę bo zaraz uciekam do domu:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani :) Jestem zawalona pracą po same uszy, słowo daję, że już ledwo ciągnę. a tu szans na urlop na razie nie ma, szkoda, bo córka od przyszłego tygodnia ma ferie, mąż urlop, a ja nieboraczek do pracy :( Fredi, 100 stronek to już coś, dla Ciebie za ogromny trud pisania 👄 Oczywiście, jeśli Twoja Pani pozwoli, może pomogę :D skrobnij do mnie na skrzyneczkę , Dla wszystkich słoneczko i 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! a co tu tak pusto? wszyscy pewnie zapracowani...:O ja też mam dużo pracy, ale w porównaniu z minionym tygodniem to jest już nieźle :) jak się odrobicie to zapraszam na kawę lub herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie pod wieczorek, wróciłem właśnie od promotora, niestety jego nie było :O hmm :D więc zosawiłem mu moje 100 stron do poduszki :) Pozdawiam serdecznie 🌻, a dla MPM jak zawsze 👄 PS. Kto się dziś jeszcze nie wpisał stawać do raportu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ;-( , Fredi jakas pomyłka wpisałam krecone a wyszły mi na zdjeciu proste i długie;-) ..włosy ;-) ;-) pomyliłam sie pewnie;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie.... aż chce się napisać: \"to przecież ja\"... może jedynie fryzura nie taka jak trzeba.... już od dawna nie czeszę się w dwa kucyki.... ale poza tym..... no no...jestem pod wrażeniem... pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPM --> miałem coś napisać ale hmm sama wiesz co :D Więc tylko pozdrawiam i mam nadzieję że się nie przeraziłaś za bardzo tym co przeczytałaś gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×