Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Ja też chciałabym, może nie do łóżka ale do domu bo trudno mi się klepie w klawiaturę w rękawiczkach :), trochę zimno tu mamy.. A Frediemu współczuję jeśli jest w pracy, nawet bieganie nie pomoże w tym mrozie aby się rozgrzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP -------> rany gdzie ty pracujesz, że masz takie temp. w pracy?:( ja to przynajmniej mam cieplusio, ale i tak wolałabym do łóżka..... żeby cię trochę rozgrzać to zapraszam na gorącą kawkę albo w twojej sytuacji może lepiej na jakąś kawkę z "prądem" co? ( ja wiem że jesteś w pracy, no ale taka temp to jedną chyba możesz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę---> na pn.-zach. jest podobno dzisiaj najcieplej, więc mogło być -19. Ja się do tej pory odmrażam, brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, Netia ty też masz zimno? to ciebie też zapraszam tylko ja mam ciepło w pracy? :) biedactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim u mnie -28 zimno brrrrr. a jak sobie pomyślę że musze wyjść z ciepłego domku to jeszcze mi zimniej...... netia ----->. ZA TE KILOMETRY to Ci się 🌻-ki należą km_1976 ma rację :) może pomogę------->gdzie ty pracujesz że tak rano jestes już na posterunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi dzisiaj zmarznie chyba na sopelek :( może pomogę -----> no tak ach..... te sekretarki :) ale pomyśl że jeszcze tylko luty i marzec i zaraz będzie ciepełko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. już robię Fredi herbatka z rumem napewno pomoże na ten mróz ma ktoś jeszcze ochotę to zrobie wiecej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP---> u mnie w pracy też najzimniej po weekendzie, właściciele budynku nie zawracaja sobie głowy ogrzewaniem gdy nikogo nie ma. Więc siedzę teraz w rękawiczkach na kaloryferze :P W tym tygodniu czekają mnie codziennie takie przechadzki rano, samochodu nawet nie próbuję rozmrażać, więcej czasu by to zajęło niż dojście na piechotę, a że mróz, w sumie powinnam być przyzwyczajona, bywały u mnie większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Frediemu naprawdę współczuję, może dzisiaj nie będzie musiał tyle chodzić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Netia, MP --->cieplej wam już? bo zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że ja mam tak ciepło a wy marzniecie:( trzymajcie się cieplutko bo mróz nie daje za wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie dzis rano -28 spacer poranny z psem wygladał tak ze musiałam go niesc ;-)bo łapy mu mroziło i zaczynał kulec ;-( pozdrowionka dla Wszystkich , mimo mrozu - ładny dzien jest -słonko swieci🌻 dziekuje za meile;-))))))))))))))))))))))))super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby wszyscy zamarzli, że nikogo tu nie ma? zaczynam się o was martwić, no chyba mróz wam kompów nie zmroził co? :o Fredi jak tam w pracy dzisiaj wytrzymałeś ( chyba dałeś radę co?) lepiej daj znać żes cały bo tu wszystkie się o ciebie martwiły cały dzień ;) trzymajcie się cieplutko przed nami kolejna mroźna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo zmęczenia i duuuuuuuuużej ilosci pracy pozdawiam wszystkch serdecznie 🌻 Jak wychodziłem do pracy było -23 teraz jest -22 Do pracy dojechałem na 8 a z pracy wróciłem przed 20 :O Zmęczenie... dużo pracy... i jeszcze facet od reklam złamał sobie nogę, więc w nagrodę czeka mnie wyniesienie 2 reklam po 830 sztuk :O w dwa dni i to co tydzień. Żeby uzmysłowić Wam ile to jest to powiem że 200szt. tylko jednego rodzaju waży prawie 9kg, więc oprócz listów do wyniesienia jest co nieco. Niestety firme nic nie obchodzi, zasanawiam sę czy mnie coś to powinno obchodzić? Znów marudze o swojej pracy, przepraszam ale ktoś tu \"trochę\" przegina... Pozdrawiam jeszcze raz i do nastepnego razu :) jesli do niego dotrwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cały rocznik 1976. Tylko ja wstałam? Halo, pobudka! Moze kawy? Już podaję... Kto się pisze? Wszystkim miłego i udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja też poproszę coś gorącęgo, może być kawka, herbata, wrzątek z cytryną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gorąco! melduję się dopiero teraz bo od rana mam kupę roboty i jakoś nie dało się wczesniej do was zajrzeć :o teraz zrobiłam sobie przerwę na śniadanie i bardzo chętnie napiję się herbatki z cytrynką :) i jak dziewczyny, dzisjaj macie cieplej w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ja tez poprosze cosik cieplego .. :D milego dnia :D i ciepleka zycze ... 😘 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Witaj Fredi! Zimnica co? Czy ktoś tu o kawusi wspominał? Mogę się wprosić?Przygarniecie Raczysko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy ;) kawa, herbata dawno podane. Rozgrzałyście się? Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj nerwa!!! Może to napięcie przedmiesiączkowe... Mam ochote coś rozwalić...Aaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co za dzień, od rana tylko same problemy- człowiekowi tylko kłody pod nogi rąbią, uwzieli się cholera czy co? Raczysko------> ja też mam ochotę kogoś rozwalić, najprędzej tych co mi w mojej robocie mieszją od rana( przynajmniej dzięki temu całkiem gorąco się zrobiło ;) hi,hi) ciekawe jak tam Fredi dzisiaj sobie radzi, może on ma dzisiaj lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP--------> u mnie w pokoju tak gorąco, że musiałam sobie okno otworzyć :) teraz postanowiłam się odstresować i też sobie trochę buszuję;), a co.. ...byle do 15-stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP-------> ale mi smaka na piwko zrobiłaś...mm.. ktos jeszcze ma ochotę? to do sklepu skoczę :)...a co tam mróz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP🖐️ Jak nie lubisz piwka i innego alkoholu no i jesteś samotna to niestety tylko kołdra Ci w taki mróz zostaje..:-0 a szkoda nie wiesz co tracisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×