Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Kochani :) ale dzisiaj gwar i ruch był na topiku, to mi się podoba, znów jakieś swatanki ;) super, może będzie jakieś weselisko Adam, niestety wyższa nie jestem, ale nie jest to przeszkodą, byś się mnie słuchał ;) jutro dzień dziecka, może sobie imprezkę zrobimy z tej okazji + 200 stronka, Ewo z T---> byle do wakacji :) trzymaj się Banitka :D Mysia30, rozumiem Cię i Twoje obawy doskonale ale będzie dobrze Fredi 👄 (mam specjalne pozwolenie) MP :D Katienka , witaj :) Km1976 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Wszystkim spokojnej nocy zycze,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! wszystkieg naj, naj, naj, naj ....naj z okazji Dnia Dziecka!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 fredi----> specjalnie czekałeś żeby być pierwszym ;) prawie 30------> jak imprezka to tylko bez procentów bo dzisiaj podobno zakaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🌻 ❤️ 🌻 Witam wszystkich bardzo gorąco. Pogoda znów nie dopisuje, ale nie martwmy się ! :classic_cool: Miłego dnia i duuużo uśmiechu i radości płynącej z samego serca. :) Wszystkiego naj... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Oczywiście na kawkę zapraszam :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to? Nikt kawki nie chce? a.... rozumiem wszyscy już Jestescie po? Trudno, wypiję sama .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie Kochani! ja kawke bardzo chetnie,wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka ,dla wszystkich lizaczki rozdaje,serdecznie pozdrawiam .pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuluchna--> ja kawkę chętnie bo mi bardzo zimno :o ewa z T ----> witaj! no ale żeby taka pogoda była w Dzień Dziecka? a feee, nieładnie...ja chcę słoneczkooo!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam !!!A tam Nie MOżna !!! Nam wszystko można ...tylko jak tam szefowie w pracy na to zareagują !!!!Polewam procenty z okazji : mojego jubileuszowego wpisu , 200 stronki , Dnia Dziecka no i zbliżającego się 1000 wpisu Frediego !!!! ale nie mam kieliszków więc będzie w szklankach :-) Zapraszam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi! Włączam się do wczorajszej dyskusji i widzę , że nadajemy na tych samych falach :-)ja też od razu o tym pomyślałam ...Wrocław z Lublinem rozumie się bez słów :-p A ty MP się nie zarzekaj , bo zarzekała się żaba błota ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ! No i kto wymyślił , że posłuszność ma być związana z wrostem [słuchamy się wyższych] wiecie co by to dla mnie oznaczało :-)wszystkich bym się musiała słuchać..:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wszystkiego najlepszego kochane dzieci rocznika 76\' Aby wreszcie to nasze kochane słonko zaczeło grzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji dnia dziecka duuuuuuuuużo słodyczy i słodkie my w prezencie kurujemy się w domku i słuchamy muzyczki pozdrawiam i dziękuje za każde miłe słowo od was jeszcze raz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako mama topikowa składam Wam dziesiątka moje 1000 👄 👄 👄 i najlepsze życzenia w Dniu Dziecka :D Słonko zaświeciło i świeci jeszcze, coraz piękniej :) Banitko, zgadzam się, ze dla nas nie ma nic zakazanego :) Pozdrawiam i ściskam mocno :D 🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz polewam szampanika ...dla ciężarnych i posłusznych mam bezalkoholowego a dla reszty z procentami !!! za mój 600 wpis no i 201 stronkę i za Dzień Dziecka !!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo MAMUSIU TOPIKOWA !!!! No to zdrówko !!! A gdzie tatuś ? znów nadejdzie przed północą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
banitko a ja poprosze z procentem,a co mi tam wszystkim spokojnej nocki i pieknych snow.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem! MP---> witaj! :) ten dzień byłby najpiękniejszy bo piątek, gdyby nie to że jutro idę do pracy, w związku z tym faktem dużo stracił na swojej atrakcyjności:p a teraz pora brać się do roboty....eech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie "ranne ptaszki" :) ----> dla Was 🌻 🌻 🌻 Haloo! Śpiochy! pobudka! Taki piękny dzień dzisiaj, że aż wrócił 100% optymizm, aż chce się żyć, nawet jeśli co niektórzy mają perspektywę pójścia jutro do pracy.... Dla wszystkich ----> kawka, choć "ranne ptaszki" pewnie już po... znowu się spóźniłam :( , ale może jeszcze będziecie miały ochotę? Wszystkim miłego, pełnego słońca i uśmiechu dnia :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witajcie!ja chetnie kawki sie napije,pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia,wczoraj dostalam od meza na Dzien Dziecka moje ulubione slodycze,ale ja dzis sie pakuje i jutro jade,juz nie moge sie doczekac,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka, mam nadzieje, że dziś będzie piękny dzień chociaż na to nie licze, Do kawy chętnie się dołącze, ale ja pije tylko zbożową, macie taką? Ewa z T -- życzę udanego wypoczynku no i przed wszystkim dobrej pogody Życzę Wam wszystkim miłego dnia i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam30------------->INKA DLA CIEBIED A dla reszty z mlekiem D Boli główka po wczorajszym piciu wirtualnym :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! Pozdrawiam wszystkie 30!!!:D:D:D Ja tez z tego roku: 29.12 :) Jest ktos moze ode mnie z 76 go,ale mlodszy???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedel------> witaj! jestem starsza o 9 dni ( 20.12) :) cholewcia! a już myślałam że jestem tu najmłodsza 😭 co za pech... mysia30 ------> jak się miewasz ty i twoja mała fasolka? mam nadzieję że przeziębienie ci mija i że przestałas się już stresować jakimiś wstrętnymi wirusami, dbaj o siebie 🌼 ..dlaczego jutro do pracy...to straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×