Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witajcie kochani!!! Tu zaginione Raczysko.... A ja nie mam wolnego abuuuu!!!! Muszę pracować... Jakoś ostatnio nie mogę się wyspać...Cały czas spałabym i spała... Nawet teraz zerkam na łóżeczko....Pracuje ktoś z was w transporcie może? Oszaleć można od faksów i telefonów...Szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko --> 🌻 , mój młodszy (jedyny własny :D ) brat pracuje w Schenkerze, pracuje od 14 do 22 albo i dłużej, więc rozumiem Twoje narzekania tak jak jego :O on rozlicza kierowców, badź dzielna, a może wkrótce Cię awansują na panią prezes :D MP --> gdzie żeś ach gdzie żeś :D Pozdawiam Wszystkie z Lublina, w którym pogoda w kratkę :O PS. Czy mi się zdaje czy jak ja się wpiszę to potem dłuuuuuuugo dłuuugo nikt nie pisze :O ze mną coś nie tak? Popatrzcie na wpisy czasem jak mój wpis jest to potem cisza wielogodzinna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się,czy nadaję się do tej pracy... Trzeba krzyczeć na kierowców,kłamać... Za spokojna jestem do tego... Fredi awansu raczej nie bedzie;) 👄dla ciebie Fredi rodzynku ty nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję :D Jesteś kobietą i nie lubisz pokrzykiwać na facetów hmmm dzwine jakieś to :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko 👄👄👄 , to chyba jakieś przyciaganie, wczoraj Cię szukałam, wołałam, no i jesteś :) witaj po długiej nieobecności, gratuluję znalezienia pracy, być może nie jest to sielanka i spełnienie marzeń, ale jest i to juz jest coś, u mnie w pracy też straszny kocił, zawirowania itp, ledwo żyję, codziennie zostaję dłuzej, piątek oczywiście też do pracy, szkoda gadać, Niuka, to faktycznie ranny ptaszek jesteś, 🌻 za zrywy przed 5 rano :) Ewo, dobrze, że powoli się u Ciebie układa, że odzyskujesz spokój, bądź dzielna i nie pozwól na złe traktowanie siebie i dzieciaczków, Fredi, to pewnie tylko przypadek z tymi odstępami od Twoich wpisów :) , wiesz, że my Cię tu bardzo lubimy (nasz ukochany rodzynku) kuluchna , km_1976 , Banitko i wszyscy :D pozdrawiam może pomogę, Ty mi sie nie ukryjesz :P zaraz przez telepatię Cię tu ściągnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka średnio poranna [ bo nie o 6 rano ;-)]!!!! MP ja odnoszę wrażenie , że coś Ci Maleńka dolega ...tylko nie wiem co :-( może masz letnie przesilenie :-P Pozdrowionka dla Wszystkich !!!! Fredi , Niuka , Prawie 30 , Ewa z T , Raczysko , Kłapcia , Diabełek [coś go nie widać...] 🌻!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp ! Wiedziałam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3230556 Dziewczyno !!!O czym Ty mówisz ...otwórz szeroko oczy ... jesteś wielka masz przyjaciół a uwierz mi , że facet to nie wszystko ... Wiem , że trudno to zrozumić , ja też zawsze kogoś miałam panicznie bojąc się samotności ,ale teraz stwierdzam , że to bez sensu...Miłość przyjdzie sama , nikt nie wie kiedy i gdzie ...Głowa do góry... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie kochani! zapraszam na kawke i swieze buleczki,wlasnie synek poszedl do sklepu kupic,ja jednak caly czas mysle o odejsciu,wczoraj znowu bardzo sie zawiodlam.moj wyjazd wiele wyjasni jeszcze tydzien juz nie moge sie doczekac.wiem jedno mam tego czlowieka dosc i juz nie potrafie z nim zyc i byc.Przez te zle doswiadczenia stalam sie silniejsza,ale to chyba normalne,jakos dzis nie mam nastroju.pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Dla wszystkich pracujących, tez i tych, którzy wypoczywają ---> 🌻 Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo? ja tylko isę przywitam bo równiez nie mam czasu :( buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ja mam tak jak ty,ale podobno nikt nie zna dnia ani godziny i z miłością też tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! :) Nikt jeszcze kawy nie podał? Kto ma ochotę? ja podaję.... MP----> Jeśli mogę.... Jesteś super osobką :) , nie zapominaj, że na wszystko przychodzi czas, dla jednych bardzo wcześnie, dla innych trochę później. Głowa do góry!!! Nie przejmuj się, ja też nikogo nie mam i się tym nie przejmuję :) Miłego dnia i duużoooo uśmiechu i słońca :) Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witajcie Kochani! ja poprosze kawke,pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia.Ja czuje sie juz lepiej.M.P ja tez tak mam,ze na forum moge sie wyzalic to naprawde pomaga.pozdrawiam serdecznie,buziaczki,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ale my myślimy o Tobie dobrze:) A sam Twój pseudonim świadczy jakim jesteś człowiekiem... Ale się najadłam.... normalnie chyba z 15 pierogów zjadłam....A co... Muszę tylko pomyśleć,jak spalić te kalorie... Kochani udanego wieczorku... A może tak jeszcze jednego pierożka....Oj chyba nie dam rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) dla Was po 🌻 Raczysko --> trzeba przestać się z nim pieścić, on się musi zmieścić :D i może jeszcze jeden wejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witam!Fredi..dzieki za kwiatka, Raczysko..ja tez mialam na obiad pierogi,pozdrawiam serdeczniepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi :) nie doceniasz się , fajny gościu jesteś przecież , a talent ma każdy, jedn mniej drugi bardziej ukryty lub odkryty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu30, nie denerwuj się tak bardzo, musi być dobrze, ale faktycznie sprawę z Prezesem załatw jak najszybciej, będziesz to miała z głowy i napewno będzie Ci lżej, powodzenia, dużo odpoczynku i uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witajcie Kochani!gdzie wszyscy jestescie? kawka juz gotowa.Mysiu30 nie martw sie ,zobaczysz wszystko bedzie dobrze.Pozdrowienia dla Wszystkich,udanego wypoczynkupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki i miłego weekendu, dzisiaj sprzątanko, jutro do znajimych na grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, a co do sprzątania to nawet jeszcze nie zaczęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę, że dziś, pomimo soboty trochę tu odwiedzin jest :) Mysia--> tylko odpoczynek, no i optymizm, wszystko będzie dobrze :) MP---> u mnie też pogoda nie za ciekawa, jakoś zimno zamiast słoneczka świecącego.... Może jutro będzie ładna pogoda? Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! :) Witam wszystkich! Pogoda niestety do .... , cały czas pada i nie zanosi się, by miało być lepiej... :( Mimo wszystko życzę wszystkim miłego i udanego dnia, z uśmiechem na twarzy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30😘 może pomogę😘 kuluchna😘 posłuchałam się kolezanek i sprzątanie było tylko po łebkach, a co tam niec się nie stanie jak nie będzie idealnie dzisiaj grill, no może pogoda nam nie słuzy ale najwyżej posiedzimy w domu u znajomych niekonioecznie na tarasie deszcz u nas nie pada ale za ciepło też nie jest, a ja chodze senna💤 miłej niedzieli, odpoczywajcie dziewuszki 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 tydzien , juz!~!!! no to będzie już 4 miesiąc, jakoś tak liczą ja się jeszcze gubie bo mi inaczej wychodzi ale to sie zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×