Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzień dobry! dziś troche chłodno, ale słonko swieci wiec może sie troche ociepli. widzę, że zgapiłam się z życzeniami dla MP więc: wszystkiego co najlepsze i dużo 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼. spóźnione ale szczere :) no, dobra ...kawa zrobiona ( ja to już nawet swoją wypiłam :) ) acha, mam też własnoręcznie upieczony serniczek , jest pyyyyyycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, chyba stronę popsułam....:( :( :( trzeba szybko przejśc na nastepną jak zaraz ktoś tu nie dołączy do mnieto będe sama do siebie jakieś głupoty pisać to może przeskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to co naprawiamy stonke ??? jest ktos chetny .. kawusia stygnie ja sie z przyjemnoscia dolacze !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj carlaa! wiecej chętnych chyba nie ma..:( może Ciebie też juz nie ma? ale mam dziś lenia , noramalnie nic mi się nie chce...a pracować to już w szczególnosci wyszło słonko i zrobiło sie cieplej...tak mi grzeje przez okienko.. pewnie gadam sama do siebie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh .. no tak troszke sobie pogadalas .. u nas pada ..ja nie moge miec lenia robimy pokoj malemu heheh ..wykladzina i listyw na etapie .. ;) do milego moze poniej ktos pomoze ;) no kochani wpisujcie sie ... na lepsza stronke :) i po 😘 i po 🌻 ku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj ja obchodzę urodziny. Oj,to juz 30-tka. 😭 Jak to teraz będzie z trójką na przodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna30
witam..widze ze towarzystwo tu juz zaporzyjaznione..mam nadzieje, ze nie bedzie to nietaktem z mojej strony..jesli sie przyłącze?;)...jestem rocznik 76 i uwazam ze to najlepszy rocznik:D!!! jestem z Krakowa pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe osóbki z rocznika 76! sylwka ----> wszystkiego najlepszego i radości z tej trójki na przodzie hi,hi...;) a gdzie reszta ekipy sie podziewa??? żeby tak w ogóle nie zajrzeć... to po prostu straszne tak topik zaniedbywać ja już sie zbieram do domku :) obudzę was jak zwykle jutro ( chyba że ktoś mnie uprzedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwka--------> sto lat 🌻!!! Mnie też to niedługo czeka ;-) może to nie takie straszne!!! Witam nowych ;-) a dla ,,starych,, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nareszcie MP wróciłaś do zwyczaju budzenia tego stada śpiochów (ja sama to już nie dawałam rady, darłam się a oni dalej spali :( ) tak więc dzień dobry wszystkim, choć pewnie nie ma tu nikogo więcej o tej godzinie ...chce ktoś kawę??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Witaj MP, km_1976, melduję się, z kawki chętnie skorzystam :-) No i oczywiście spóźnione, ale szczere życzenia, wszystkiego naj, naj, marzeń spełnienia, wielu przyjaciół,ale tylko prawdziwych, no i przede wszystkim zdrówka ------> MP, SYLWKA 🌻 Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAH... spich wstal ;) Kuluchna km 🌻 pozdrawiam mp ... jak sie czujesz w gronie 19 ltakow ;) i ja chce kawe .. niech wreszcie ta stonka ... sie zmieni haloo Banitka Mysia Fredi buziaki poranne 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kuluchna dzięki.🌼 :) Ja dopiero teraz robie kawusie.Niestety pozostało mi pić capucino. :( Ale co się nie robi dla dzidzi.:) Widzę że teraz Wy śpicie.A może obiadek gotujecie.Ja idę nastawić ziemniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D D dorabiam popołudniową 🖐️ i witam serdecznie całe towarzystwo... Sylwka ----------> czyżbyś była kolejną spodziewającą się Dzidzi ? jeśli tak to gratulacje!!! Mysia MP KM Kuluchna Carlaa Fredi Prawie 3o 👄 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak..to będzie kolejne dziecko.Chyba też chłopak,tak mi sie wydaję. Przedtem było gotowanie obiadku a teraz mój synek ciagnie mnie na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo no tylko moze pomoge mogla nam pomoc heheh i kolejna nasza ;) Sylwia gratulacje .. :) troszke prywaty Mysia zobacz to ... oczywiscie bez przesady hehe jak pislalam ;) ale mini sciaga zawsze sie przyda :) http://www.rodzicpoludzku.pl/poradnik/podkategoria.php?poradnik_podkategoria_id=23&kategoria_id=3 podrawiam wszystkich bez wyjatku .. ;) i dla naszego Frediego ktory pewnie zapracowany 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzień dobry wieczór po 🌻 Nie tyle zapracowany co zaszukany ;) ale czy jest sens okaże się zapewne wkrótce... Piątek już tuż tusz ;) MP -> najlepsze życzenia z okazji rocznicy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam odwiedzyny kumpeli z pracy, pośmiałyśmy się i fajnie posłuchac co tam sie dzieje ale niefajnie wracać i chyba jednak zdecyduję sie na dalsze odpoczywanie , /jeżeli to mozna tak nazwac / w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomoge - - - > 😘 dla Ciebie dawno Cię niewidziałam, czy moje oczy szwankują? SYLWKA - - - > z Tobą się chyba jeszcze nie przywitałąma, my kobitki w odmiennym stanie musimy trzymac się razem wiec pozdrawiam i piatka Caarla - - - > dziękuję za pamieć , widzę że moge na Tobie polegać mamusiu🌻 mogę przesłać tylko takie podziękowanie, a stronka naprawdę przydatna i taka bez przesady, bo te niektóre pomocniki sa chyba przesadzone a tu tak w miarę realinie, przynajmniej tak mi sie wydaje, jeszcze raz dzięki:) kuluchna, Fredi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mysia.:) :) Widzę że Ty jesteś już przy końcówce.Termin masz podobny do mojego pierwszego. Z moim synkiem miałam termin na 17 listopada a urodziłam go 25 we wtorek. Karla ja tez zaglądłam na ta stronę ale mnie jak na razie interesuje to w czasie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak!! jak ja was rano nie obudze to spicie do popołudnia! normalnie ręce opadają... co ja z wami mam... a nie mogłam dziś rano kawy zaparzyć bo szef nadał mi taką robotę że o 12 dopiero śniadanie jadłam :( jestem wykończona i zaraz ide do domu... do 15 już blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz popijam kawkę \\_/> Pyszna {capucino irysowe :-D) Teraz w ciąży to tylko takie mi pozostało pić. :) Widzę że cieniutko tutaj,oj cieniutko. A z jakich okolic jesteście ? Ja okolice Bielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kawusia ... takkkkk capuc.. irysowe .. nie mialam okazji he heh jak to smakuje ??? Mysia cze km :) 😘 kuluchna 🌻 moze pomoge prawie 30 haloo gdzie jestes ??? Fredi .. zaszukany ???? a czego ❤️ szuka ??? 🌻 ki dla Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze kwusie \\_/> \\_/> W smaku pyszna,smak podobny do irysów tyle że jest w niej posmak zwykłej kawy.Taka mieszanka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Niezłe to capuccino!!! 🖐️!!! O mnie to nikt nie pamięta!!! Buziaczki dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×