Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Pozdowienia dla zgrzybiałych 30-ek ;) oj tak, tak takie zgrzybiałe i zardzewiałe, że im się nawet nie chce wpisać na topic :D To pisłem ja, jeszcze młody 29-latek :D A na jaką literkę imie ma się zaczynać? Hmmm może na Ę... no tak Ęgenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja już wstałam więcwy też wstaaaaaaaaaaaaawać!!!!!!!!! sama mam tu siedzieć??? hmm.......czujecie aromat mojej pysznej kawki...??? mysia30------> ja mojej córci dałam na imię Matylda.ubzdurałam sobie takie imię jak miałam 16 lat, potem długie boje toczyłam z moim mężem ( jemu się z krową kojarzyło :) ) i resztą rodziny ale i tak postawiłam na swoim. jak już byłam w ciąży to mój mąż i tak do brzucha już nie mówił inaczej jak Matylda ( czułam że bedzie dziewczynka). gdyby jednak okazał się chłopiec to miał być Filip lub Maksymilian. ale Zosia też jest pięknie( moja mała ma tak na drugie), Marcelina tez mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocałunek69
Chcecie się dowiedzieć jak całujecie ? Kliknijcie w link, odpowiedzcie na pytania i wygrajcie najnowszą Nokię: http://miniurl.pl/17171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ..tak tak km ... wspaniale ja podajesz taki aromat .. 😘 Fredi no no .. tylko bez grzybow mi tu hehe ;) Co do imienia .. wroce jeszcze mi bardzo podobalo sie Beniamin ale niestety nie bylam na tyle silna w bojach Km .. aby przeszlo heheh ;) moj synalek zostal Dustinem ❤️ zreszta urodzil sie tego samego dnia i miesiaca co Hoffman hehe .. ;) milego dnia ze wspaniala kafka .. niezardzewialemu tez zycze hehe ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Dorabiam i witam🖐️!! Mysia ...moja koleżanka ma Mieszka i jest świetny...więc niech to będzie chłopczyk!!! Carlaa!Czyżbys już wkroczyła w 30 ;-) Wszystkiego najlepszego Kochaniutka!!! Km 1976------>👄no i Fredi oczywiście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tuż przed zachodem słońca i nieśmiało wręczam po 🌻 miłego wieczorka i proszę się meldować :D tzn. Ci co mają ochotę :) Do następnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet kawy dzisiaj nie ma...:-( co się z wami dzieje ...? D popołudniowa.. zapraszam ;-) Pokażcie się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikówka
tez jestem rocznik 76! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikówka
jestem z 20 lipca..czyli juz mam 30 latek..buuuuuuu..! 😭 😡 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..Banitko .. no no aromacik .. zwabil .. ;) rocznikowka 🖐️ to wszystkiego naj a ja juz po urodzinkach Banitko heheh ;) to do kawusi cisteczka .. a wieczorkiem cos mocniejszego moze ktos sie skusi ... mam wspaniale winko i pifko prosto z Hiszpanii hehe ;) 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caarla, banitka - - - > będzie Miesio hihih, npo chyba, że będzie lala i wtedy ja będe miała kłopot;) Fredi - - - > ale z ciebie dowcipas Ęgenia?? nie gienka źle mi sie kojarzy km_1076 - - - > Matylda też ładne, a co do skojarzeń z krową to dużo ludzi tak ma:) jak coś Wam wpadnie do głowy to podpowiadajcie, jeszcze mam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka niedzielna !!! Mysia trzymam kciuki za Miesia ;-) Carlaa!!! STO LAT !!!JA CHCĘ WINKA Z TEJ OKAZJI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko 😘 Winko .. kawa ..ciach i co kto sobie zyczy ... :) Mysia :) Mieszko bardzo ladne imie :) Km .. :) kawusi ?? haha :) moj synalek koczy dzisiaj 14 mc hehhe ... Mysia szykuj sie ... powoli hehhe ;) listopad to piekny miesiac hehe mam z niego takie mile wspomnienia hehe ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caarla - - - . też już się przyzwyczaiłam, mężuś mnie oswoił do tego imienia, ale jak będzie dziewuszka trzeba coś pomyśleć, a może Nel?, sama nie wiem męczy mnie to ale nie jestem zdecydowana, co do dziewczynek Caarla dużo ubranek kupowałas przed ciążą?? a do szpitala w okresie jesienno-zimowym dla maleństwa co wziąć najlepiej, pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mysia .. pewnie ze Ci pomoge na tyle ile potrafie .. usiade spokojnie i napisze do Ciebie Emila ok ;) ... slodkich snow dla Was i po 🌻 ku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! i po weekendzie... a było tak miło..ognisko, pieczonki...hmm, tylko mi chyba kilogramów przybyło bo sie tylko jadło i piło :) kawka zaparzona, pachnąca i przepyszna czeka na rannych ptaszków, zobaczymy kto będzie pierwszy ( jest tylko jedna :) ) mysia30--> u mnie jeszcze rozważane były: Maja, Zuzia, Jagna i Justynka, ale pozostało na Matyldzi i nie wyobrażam sobie inaczej wstaaaaaaawać !!!!!!!!!!co to za spanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuluchno kochana melduję się! :) Witam wszystkie duszyczki! HAAAAAAAAAAAAA JUż JESTEM LEGALNą TRZYDZIESTKą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caarla😘 - - - > będe czekac Km i smacznej kawki idę też coś wypić lub zszamać po nieprzespanej nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! Dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wybaczcie, że Was nie odwidzałam, ale trochę się rozchorowałam, co za pogoda ... Teraz już jest lepiej i obiecuję, że jeśli nie rano to popo lub wieczorem będę się meldowała ;-) Póki, co to chętnie napiję się kawki ... Mysia30 ---> jeśli chodzi o moje zdanie to Twoje wybrane imiona są ładne, mi jednak od dzieciństwa podoba się Joanna i Justyna, gdy będę miała kiedyś dziewczynkę tak pewnie będzie miała na imię. A TY decyzję i tak będziesz musiała podjąć sama (bądź z mężem), wybrać imię, które podoba CI się najbardziej .... pozdrawiam, miłego dnia ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia30---> dzięki wielkie, piękny kwiatek ;-), a skoro w nocy nie spałaś to może uda się teraz zamknąć oczka? Słodkich snów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo to i ja melduje sie na kaffke hehe :) km ten aromot ;) 😘 Mysia wyslalam do Ciebie Emila ;) Kuluchna zdrowka :) Banitka Moze pomoge Prawie 30 Fredi Raczysko Netia ...😘 🌻 do milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka cieplutka dorobiona!!!! MOŻE Pomogę!!! Sto lat!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata... Dla Ciebie ciepło słonecznego lata Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie Dla Ciebie kwiatki kolorowe I marzenia deserowe... Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!:) Wszyściutkiego, co najpiękniejsze życzę Ci, Maleńka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A dla całej reszty--->👄 Mysia---------> 👄 i spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do życzeń🌻 carla - - - . już odebrałąm i nawet zdążyłam odpisac:) a co do spania teraz, no nierstety spodziewam się gości za jakąś godzinkę wiec nie wiem kiedy nadrobię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOze pomoge ... 😘 ktos znalaz Twoj dowod .. heheh ;) a mozwilas ze byl tak gleboko schowany ;) jeszcze raz wszystkiego naj naj 😘 cudownosci radosci i milosci :) Banitko 😘 Mysia wlasnie odczytalam luzzik wszysko bedzi edobrze odpisze jak tylko znajde chwlunie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co daje w życiu szczęście dla ciebie kochaniutka, bo należy ci się to.....!!!!!100 LAT od ryczących trzydziestek!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×