Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

mysia30-----> prosze bardzo i dziękuje za całusy :) niczym sie nie przejmuj, odpoczywaj sobie , korzystaj z tej przepięknej pogody i duuuużo spaceruj. zamiast mysleć o robocie lepiej powiedz jakie imionka wybrałaś dla maleństwa ( troche ci zazdroszczę bo uwielbiam takie małe, słodkie kruszynki) prawie30------> imprezka powiadasz? hmm... to bardzo dobry pomysł bo już dawno nie było żadnej impry na topiku ( a chyba nie starzejemy się co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo no widzicie, może faktycznie dobrze że mam to wolne, bo ostatnio coś tak kazdy chyba o sobie tylko myśli, ale z drugiej strony ta pogoda taka zej........ że szkoda w domu siedzieć, my dzisiaj uderzamy fdo szkółki rodzenia, będzie wesoło, bo my z miśkiem chyba zacvzynamy sie powoli denerwoiwać i bać wiec wszystko odreagowujemy głupawa i głupimi tekstami, jakby ktos posłuchał to nie uzna nas za normalnych;) śmiejemy sie bo to nasze pierwsze dziecko i mimo naszych 30 - tek na karku to jesteśmy zieleni w tych sprawach, no ale może to samo przyjdzie?? zawsze jakiś temat sie znajdzie oststnio mówilismy jak to bedzie z kąpielą ja się zastanawiałm gdzie wanienka czy lepiej gdzieś w kuchni albo w pokoiku żeby z małym nie biegac po całym mieszkaniu. a mój wspaniałomyślny małżonek mówi, \" co sie łamiesz parę razy wykąpiemy w wanience a później nauczymy prysznic brać\" ubaw był po pachy, ale boje sie że tak wesoło nam nie będzie jak już dojdzie do pierwszych kąpieli. nie zamęczam was dłużej odezwę się wieczorem jak wrócimy z zajęc. buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam serdecznie sympatyczne Trzydziestki! 🌼 Nie było mnie tu długo, bo ................ byłam gdzie indziej ............... Ale tam też jest ciekawie i panuje tam nieco inny klimat :) Jednak i tak uważam, że kafeteria jest najciekawszym forum pośród innych, tutaj te relacje są bardziej miłe i przyjacielskie i chętnie się tu wraca - jak do przytulnego mieszkanka po długiej podróży............ A moje motto na dziś? \"Boimy się tego, czego nie rozumiemy\" To mi wpadło w oko podczas czytania \"Kodu Leonarda Da Vinci\" - bardzo wciąga............ POzdrawiam wesolutko i słonecznie (mimo, że już wieczór) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstaaaaaaaaaaaaawać!!!!!!!!!!!!!!!! hi, czy to ja tym razem okazałam się najszybsza i załapałam się na 👄 od Frediego?? niesamowite, zwłaszcza że minęło parę godzin.. no, dobra... kawa zrobiona..dzień zapowiada się ładny więc szkoda czasu na spanie moi drodzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poranne ptaszęta! Pięęęęękny dzień za oknem :) Kawka wypita- czas na pracę! - w granicach rozsądku oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora wracać z pracy i poszukiwań do domciu :D Dla pierwszej \"nawróconej\" dam 👄 Reszta niech się zadowoli 🌻 A co, jak szaleć to szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, spóźniłam się troszeczkę :) Wezmę 🌻, pozdrawiam 30-latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej coś mało Was :( a jesień już nadeszała i gwarniej miao tutaj być, cóż.... poczekamy, pozdrawaim i 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u mnie mgła i przez to ten dzień taki jakiś senny 💤 ale kawa jest zaparzona więc zapraszam, o ile ktoś już w ogóle wstał ( znając życie to się jeszcze wylegujecie w łożach) pocieszam się, że dziś już czwartek i jeszcze tylko jutro :) WSTAAAAAAAAAAAAAAAWAĆ ŚPIOCHY BO MI NUDNO SAMEJ!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę biorę!!! Dzieńdobry!!!Ja już dawno nie śpię tylko tak jakoś nigdy czasu nie ma wcześniej zajżeć...km.1976 nie jesteś sama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj banitka! dobrze że choć ty jesteś bo sama widzisz jakie tu pustki :( a u mnie dalej mgła....chodzę przez to taka przymulona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka gotowa!!! MP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myślałam , że zaginęłaś bezpowrotnie !👄! Co u Ciebie Maleńka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... 😘 dla rocznika :D :D :D :D Urodzinki za mna heheh ... wiecie co ...nic sie nie zenilo heheh .... ale waro bylo ;) pozdrawiam ... wypoczeta szczesliwa i zadowolona wysylam moc dobrych i energetyzujacych fluidow dla calego 1976 :) 😘 i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka 🌼 A ja mam dzisiaj skromny bukiecik błękitnych niezapominajek dla naszego rodzynka Frediego 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dziś Dzień Chłopaka - tak więc pozwolicie Drogie TRzydziestki, że i w Waszym imieniu złożę ten mały bukiecik Naszemu Chłopakowi, mam nadzieję, że się ucieszy:) :) no i słodki buziaczek też powinien wywołać uśmiech na jego buźce, jak myślicie? tak więc Fredi łap buziaka od dziewczyn! 👄 Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkim bajecznych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pamięć :D Ehh u mnie tak sobie, tzn. troszeczkę na kilka dni zdrówko podupadło, dlatego mnie nie było tu i ówdzie, ale ma być lepiej. Pozdrawiam i po 🌻 A od jutra znów bieganko do autobusu i do pracy, a niektóre z Was na uczelnię jeszcze :) będzie dobrze :) musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUUUUUUUUUUUUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) hi, to tylko ja... wstaliście już?? widzę że nawet MP się znalazła...... halooooooo! kawa gotowa...jest tu ktooo???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zapraszam na kawkę. Haloo, jest tu ktoś? Meldować się .... km_1976, prawie 30, banitka, efciusia, mysia30, abruxia, no i pozostali, których nie wymieniłam, oczywiście nasz rodzynek również ;-) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeatem!!!🖐️ D Kawkę odberam [brrr...trochę wystygła... :-(] Buziaczki dla Wszystkich!!! Ale zimno we Wrocku... :-( nic się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz jestem najszybsza ;-) 👄dla Frediego D Kawka dorobiona!!!Zapraszam pracusiów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiera nie umiera, a wręcz odwrotnie rodzi się i rozmnarza hihihih jesień idzie i jakas handra dopada, ale choć na krtótko musimy zaglądac miłego i ciepłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! banitka , mysia30 👄 byłabym wcześniej ale rano kafe nie chciało mi sie otworzyć :( nie wiem czemu robi się coraz chłodniej, ale jeszcze nie jest najgorzej, na spacery mozna chodzić..... rano tak mi się nie chce wstawać...:( mysia30 ----> mam nadzieję, że dotleniasz codziennie maleństwo na spacerkach co? a co z imieniem? wybrane? dbaj o siebie kochana cobyś sie nie przeziębiła buziaki, zaraz uciekam do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moxze macie jakieś ciekawe pomysły na imiona?? jeśli będzie synuś to wybiera tatuś i już wybrał MIESZKO ja mam wybrać dla dziewczynki i chodzą mi rozmaite po głowie ale nie jestem do końca przekonana KAJA, MARCELINA, ANTOSIA, ZOSIA, może coś podpowiecie, jakie Wam się podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... to ja na kawe heheh troszke zmimna ale wypije ... Banitko 🌻 Mysia hmmm ladne imie dla chlopca nasz synus ma na imie Dustin Alexander ...a co do dziewczynki mi sie podoba np Marianna .. ;) ale twoje propozycje tez sa ladne a nie wiecie co bedzie ??? niespodzinaka czy nie chce sie pokazac ;) Km 🌻 i dla wszystkich po 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×