Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Banitka 😘😘 - - - > pewno masz rację:) a Ty masz dzieciaczki, bo nie mogę sobie przypomniec z wcześniejszych wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Wreszcie znalałem troszkę czasu na napisanie paru słów ;) banitka --> a niech żalują, bedą Cie jeszcze chcieli, a Ty im powiesz, że pracujesz w innej firmie i zarabasz 2x tyle :D mysia30 --> nie cofaj, co jest dla Ciebie NAJważniejsze: praca czy dziecko? Wiesz, że jakiś czas temu mnie kierownik straszył, w firmie w której pracowałem, że nie dostanę premi, bo się zbuntowałem i nie wynosiłem ulotek :P ale potem mnie przepraszał, bo zrozumiał, że źle zrobił. Upały były po 40 stopni a ja miałem jeszcze ze śmieciami dygać :P będzie dobrze, niech nie zwalają na ciebie wszystkiego, bo przecież i tak wkrótce znikasz. Pozdrawiam po prawie jesienny 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Miłego weekendu ;-) pogoda dopisuje, więc nie siedzimy w domku, tylko na spacerek sie wybieramy ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi😘 dziękuję:), to wsparcie na kafe napraw2de pomaga, przynajmniej duchowo:) miłej niedzieli, ja dzis zaprosiłam kumpelę na obiad, nie lubię sama jeśc a mąż w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Życzę Wszystkim i każdemu z osobna miłego, słonecznego i pogodnego tygodnia, by pracy nie było zbyt dużo ... ;-) 🌻 🌻 [ kwiat] ----> bukiecik już jesienny ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani ! nie było mnie troszke ale miałam dwa dni urlopu, a że była piękna pogoda to razem z moją małą spędzałyśmy czas na świeżym powietrzu :) mysia30------> wyłącz telefon i nie denerwuj sie takimi bzdurami. zobaczysz jak za miesiąc urodzisz i weźmiesz swoje maleństwo na ręce to sama stwierdzisz że oni i ten ich bajzel, premie itd to są mało ważne bzdury. niech sobie radzą w końcu sami i dziękują, że nie przechorowałaś całych 9 - ciu miesięcy ciąży tylko jeden ( co dziś jest dużym wyczynem :) ). no, mam nadzieję, że choć trochę cię przekonałam. ja byłam na zwolnieniu od 6 miesiąca bo uparła sie moja lekarka ( twierdziła że cos tam jest nie tak choć ja czułam się wyśmienicie). na początku też płakałam i nie mogłam sobie wyobrazić siedzenia w domu ale potem mi przeszło. a potem urodziło sie moje maleństwo i wszystko sie zmieniło...jest cudowna... ...acha , kawa zrobiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę biorę i witam poniedziałkowo...zaczyna się kolejny szary tydzień :-( Mysia ..ja mam dwóch synów ...są juz dużymi chłopcami , ale to nie ma znaczenia...dbaj o siebie i o malenstwo , a w pracy dadzą sobie radę ;-) Fredi------> dzięki serdeczne jeszcze raz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzisiaj mam jeden dzień wolnego :) więc troszkę czsu mam na bieganie po kafe, córcia już w szkole, po 12 ide ją odebrać , Banitko 🌻 , wiem, że jest Ci cieżko i smutno, doskonale rozumiem, poszukasz czegoś napewno, powiem Ci, że ja mimo, że mam pracę, to chwilami z jej powodu mam takie doły, że szkoda gadać :( pozdrawiam Czas na ..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej efciusia 🌻 zaglądałaś już wcześniej do nas?? bo jakoś nie kojarzę, ale być może pamięć mniue zawodzi (przecież to już 30-ka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaglądałam ale szukam bratnich dusz :) ze swej epoki :) już za parę dni za dni parę....... 30-stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia, trafiłaś dobrze, zapraszamy do nas :) napisz dokładnie, kiedy stuknie Ci 30-ka, ja już miałam, wiec mój nick troszkę nieaktualny, ale przyzwyczaiłam się do niego, skąd jesteś?? klikasz z domu czy z pracy? napisz nam troszkę o sobie, jeśli masz ochotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za urocze powitanie :) prawie 30-stka. Jestem z Warszawy , piszę z pracy, mam na imię ewa a 30-stka stuknie mi 2-go października. Więcej o sobie zapewne w międzyczasie :) Dziś pierwszy dzień na nowym miejscu i jakoś się nie kogę zaklimatyzować, zimno tu i jakoś .... dziwnie.Przy samym oknie siedzę i ludzi sobie oglądam.Coponiektórzy twierdzą , że może sobie przynajmniej męża znajdę :0 ... no tak pora na mnie oj pora .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. tak więc postanowiłam cichaczem sobie popisać.... Popracuję jutro :) pełną parą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej pracy efciusia :) zapraszamy , choćby cichaczem z pracy, a nawet popołudniami z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciusia!!! Witaj!!! Popijaj sobie i to jak najczęściej ;-) A męża to może i tu znajdziesz[jest tu kilku fajowych Panów :-D] Prawie 30 -------> dawno Cie nie widziałam...buziaczki 👄 Powiem Ci jedno...ta depresja to nie tylko z powodu pracy :-(... Co się dzieje z MP ? nie ma jej jakoś długo ... Carlaa------->👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu nie mam internetu niestety .Muszę sie wczytać w Wasz topic koniecznie i rozeznać w sprawie :) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko, myslę, ze jak głośno zawołamy MP to wkrótce sie tu pojawi :) masz jakieś problemy??jeśli chcesz , pisz na @, czasami pogadanie pozwoli na nasze problemy spojrzeć \"łaskawszym okiem\" , ja ostatnio też coraz częściej mam dołki, ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie30 dzięki serdeczne... może napiszę jak dojżeję do tego by dokładnie o tym mówić ...troszke pomógł mi Fredi ...ale nie martw się ... dobrze będzie ;-) MP!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no faktycznie problemy są ... trochę sie wczytałam. U mnie też koleżankaw pracy w ciaży i narazie milczy bo boi się powiedzieć a tu do pracy po godzinach nakłaniaja i gdyby to było tylko przy papierach.... remont mieliśmy i dźwigania trochę było aja się zastanawiam dlaczego my to robimy na tylu mężczyzn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho i topikowa mama sie pojwiła - witaj prawie30 ! widzę że dzis nawet gwarnie na naszym topiku :) efciusia------> witaj i 🌼 fakt, długo nie ma MP też juz zaczynam się o nią martwić... mam nadzieję, że niedługo się pojawi i wytłumaczy sie nam z tak długiej nieobecności banitka--> głowa do góry, wszystko będzie ok 🌼 dla ciebie na poprawe nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km witaj :) własnie zajrzałam sobie na nasza pierwszą stronkę i patrzę.... a tu dwa tygodnie temu rocznica naszego topiku była :) a my tak bez żadnej imprezki..... hmmm.... coś trzeba wymyślić :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 - - - > niech Cię ucałuje😘 takich ludzi mi potrzeba, dziekuje:) musze wkońcu przestać myślec jak zgorzkniała stra baba która boi sie o własną d.... zamiast myśleć o maleństwie, które tak słodko mamusie kopie po brzusiu. takie słowa otuchy od poniedziałku to eliksir na skołatane nerwy, jeszcze raz bardzo dziekuje:)🌻 banitka🌻😘 prawie 30 - - - . efciusia - - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może umówimy się w wikszej ilości osób w jakiś wieczór i zrobimy małą \"konferencję\" ??? co wy na to kochani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki dłuższy urlop będe miała za 2 tygiodnie (cały tydzień) wówczas będe do Was zagladać i zaglądać :) a tak powaznie, to bardzo potrzebuję tego wolnego, bo jestem juz taka wypalona, zniechęcona pracą ... ze ho ho za pół godzinki ide po małą do szkoły, po drodze zajrzę do biblioteki (bo chyba z rok nie byłam) , zrobię jakies zakupy na obiad (tylko pomysłu brak) i zajrzę jeszcze przed obiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii urlopu - miała w lipcu terazżęsami zamiatam-z drugiej strony perspekttywa siedzenia w pusty domu nie napawa mnie optymizmem.Pogoda pięęękna a z kim wyjechać nie ma.... Miałam plany płonne .... by jakoś uczcić wejście w nowe dziesieciolecie....ale chyba nici :/ Ale faktycznie zdrowie najważniejsze a dziecko.... sprawa niepolważalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę o swoim - o mysiowym30 i o reszcie- tak bardzo was jeszcze nie poznałam. Trochę dziś mi się klawisze mylą.Człwiek w nowym miejscu i nagle wszystko jakieś inne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×