Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość p--
Też jestem ten rocznik...ale z lipca..pewnie jestem tu najstarsza..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P-- 🖐️ to moze Cie uspokoje ... nie jestes najstarsza hehehe i wszystkiego naj naj 😘 buziaki ... ja dzisiaj mialam byc na weselu ... niestety nie wyszlo ... :D ktos ma ochote na weselna heheh ;) stawiam na lepszy weekend :) Banitko ... to juz niedlugo heheh tuz tuz :) 🌻 😘 dla Was :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi_Lublin dziekuje bardzo za zyczenia;) 😘 ja rowniez skladam z okazji 25 godzinnej niedzieli, mam nadzieje ze wszyscy wypoczna buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Trochę mnie tu nie było, ale miałam nocki po 12h, więc kiedy wracałam miałam ochotę tylko iść spać, a potem ... do pracy znów marsz... ;-( . Na szczęście się skończyło. Zapraszam na poranną kawkę ;-) jaka u Was pogoda? u mnie trochę zimno... jakby zima miała przyjść ... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka i 🖐️!!! Bardzo się cieszę , że Kasona to skorpion ...bo to najlepszy i najbardziej kontrowersyjny znak [czego jestem przykładem ] Kasona👄dla Ciebie my skorpionice musimy się trzymać razem ;-)!!! Ten weekend o godzinę dłuższy trochę mnie wymęczył :-( A od dziś zaczynam przygotowania :-)ale mi się nie chce... Buziaczki dla WSZYSTKICH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo! wstawać! Co tu znowu nikogo nie ma? Gdzie się podziewacie? Haloo ... MP, km_1976,Carla, Banitka, Mysia, Fredi, Kosona Cóż... gdyby ktoś się pojawił to miłego dnia, kawki dziś brak ... :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAwki brak ... hej jak to .. ???? ja stawiam :) kuluchna 😘 Banitko ... :D :D :D przygotowania trwaja hehehhe .. ;) Na moje urodziny kupilismy lodowy tort hehhe a ze lodowka w ktorym go mielismy nie dziialala prawidlowo hehe o czym dowiedzialalm sie jak go wyciagnelem heheh przed samym przyjsciem gosci :D :D :D maz musial na gwalt jechac kupic cos innego hehe nie chcial abym dmuchala swieczki na kieblbasie hehehe i wiecie co udalo mu sie kupic :D :D :D :D Banitko mam nadzieje ze Tobie to nie grozi ;) pozwole sobie jeszcze napisac Mysia wrocila ze szpitala .. :D jeszcze dwa w jednym ;) sciskam Wszystkich 😘 prawie 30 a Ty gdzie sie podziewasz ??? 🖐️ z kawusia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treinta
Czesc Wszystkim Jestem wrzesniowka 1976 i serdecznie wszystkich pozdrawiam z Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko ... wszystkiego naj ... i abym marzen nigdy nie zabraklo :D 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ Carla 😘 Moze pomoge 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomoge ... to moze jeszcze jdena kwausia :D :D :D treinta ... wrzesien to piekny miesiac hehhe witam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem ale jeszcze podwójna, może cos na dniach się wykluje no i dowiedziałąm się że będzie dziewczynka, taka moja kochana myszeczka:) póki co planowany termin na 14, choć różnie z tym bywa a my z mężem myślimy że jednak moze się trochę przesunąc bo wiemy kiedy nasze malenstwo zostało poczęte wiec te wyliczenia lekarz moga się trchę różnić choć kto wie? to już od naszej nunki zależy kiedy bedzie chciała się nam pokazać troszke zaczynam się bać a z drugiej strony chciałabym żeby już była z nami:) całusy dla wszystkich😘 podwójne😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka ----> wszyskiego naj, naj 🌻 👄 🌻 marzeń by się spełniały, zdrówka, by dopisywało, przyjaciół niewielu, ale prawdziwych, wszystkiego o czym marzysz i śnisz, by z Toba było w mig ;-) Mysia30 ---> 🖐️ może pomogę ---> 🖐️ prawie 30----> 🖐️ Carlaa ----> 🖐️ pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka --> Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wielkkiej wiary w siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego i jeszcze wiecęj... ja ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE!!!!!!! Właśnie niedługo się urodzę 22 :30 ... ale jakoś przeżyłam ten dzień i nic się nie zmienia ;-) nasz rocznik jest wiecznie młody :-D \\_/ \\_/ \\_/ Dla wszystkich po drineczku moje zdrówko !!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 JESTEŚCIE KOCHANI!!!!!!!!!! Mysia 30 cieszę sie że jesteś zdrowa ... marzy mi sie by Twoja niunia była skorpionicą ... może się spełni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjanle buziaczki dla Frediego 👄 On wie za co ...po prostu za to ,że jesteś ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP -------> banita brzmi doroślej , pasuje do 30 -sto latki :-) dziękuję Prawie 30 ------>👄👄👄 Carlaa------->👄👄👄 Kuluchna------>👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP [jeszcze póki nie mam 30] zdecydowanie nie podoba mi sie Twoja stopka ... poproszę o bardziej optymistyczną wersję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________,-~-____---___,-~-_ ________/__-_,?_______`__-__\\ _______\\_`_/`________?_\\_?_/ --------------|____a___a?___|-? ___________|____/(_)\\____| ____________\\___\\_|_/___/ ____________-`________,?-_ _________,?__,?_`---?_`___`_ ________/___/_____:_____\\___\\ ______,?___/______:______\\___`_ ____,?_____|______:______|_____`_ ___|_____,?|______:______|`______| ___`___,?__-\\_____:_____/-__`___,? _________/___`____:___,?___\\ ___\"\"-_,?______`__:_,?______`_,-\"\"_ _/_,-__`_________)_(_________?_,-__\\ (_(___`________,?___`________,?___)_) _\\_\\____\\____,?_______`_____/____/_/ __`_`__,?__/_____________\\__`__,?,? ____`____-?_______________`-___,? Dla Solenizantki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Frei👄 słodki jesteś... Nie zapominaj , że prawie za miesiąc Twoja 30 :-D:-D:-Di jak ja Ci się odwdzięczę PRZYJACIELU TY mój ;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKawka poranna!!!! A dla chętnych serniczek ,tiramisu i kokosanki rafaello 👄... Czy ja śnieg widzę...hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo jak takie pysznosci heheh to ja wpadam ... juz byl kwaiatek i misiu hehehe a ja znalazlam ... takiego pieknego motylka .... wiec pod te urodziny Banitko ... motylkow w brzuszku heheh i nie tylko zycze ;) ;,,,_____________`._________.´____________,,,; \'Y888888bo.._______:______:______..od888888Y\' __8888888888b..____:_____:____.d8888888888 __88888Y\'__`Y8b.____`___´___.d8Y\'__`Y88888 _Y88888__.db.__.Yb.__\'.__.\'__.dY.__.db.__8888Y ___`888__Y88Y____¨b_()_d¨___Y88Y__888´ ____888b___\"\' _______(.)_______\"\'__.d888 ___Y888888bd8g.\"\'__.....\':\'.....__\'\".g8bd88Y _______\'Y\'___.8.___....d()b....___.8.___\'Y\' ________.!__.8\'_.db_.d..\':\'..b._db._\'8.__!. __________d88__\'__.8_(.)_8.__\'__88b ________d888b__.g8._.()._.8g.__d888b _______:888888888Y\'______\'Y888888888: _______\'!_8888888´________`8888888_!\' _________\'8Y__`\"Y__________Y\"´__Y8\' ________\'Y_______________________Y\' ________!________________________! po 😘 i 🌻 ku dla Was :D mniam mniam ale pyszne ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitko wszystkiego najlepszego!!!!! - wczoraj nie mogłam wiec nadrabiam dzisiaj - mam nadzieję, że życzenia zostaną jeszcze przyjete i załapie sie na kawałek serniczka :) jeszcze raz dla ciebie 👄 🌼 u mnie też śnieg...i zimno...i śnieg.. brrr... mysia30- nic sie nie bój wszystko bedzie dobrze, super że bedzie dziewczynka ( jakie imie w końcu wybraliście?) trzymajcie sie ciepło kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziś tak zimno, jakby to już zima była..., nie zapominajcie o uśmiechu ... on rozgrzewa zimne serca ;-) Pozdrawiam, miłego wieczorka i słodziutkich snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza-młodsza
witam można się dołączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×