Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzień dobry!! mysia30-> witaj ! dziś u mnie piękny dzień, słonko świeci i jest cieplutko aż sie w pracy nie chce siedzieć :p mysia pędź z dzidzią na spacerek niech sie dotleni troszkę bo nie wiadomo jak długo będzie jeszcze tak ciepło, trzeba korzystać a reszta co?? boi się pecha w 13 w piątek?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo jak slowa piosenki ... 13 wszystko ..... stac sie moze hehehhe kawusia ... hmmm buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam troszkę na dworzxe ale teraz tylko balkon mi zostaje bo coś słaba jestem , cięzko mi sie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co Was tu tak mało dzisiaj? Haloo! Gdzie wszyscy się podziali? Dziś 13 i piątek ale chyba wszysko ok? Pozdrawiam. Miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i wszyszcy śpiewajmy :) Katarzyna Sobczyk - Trzynastego Trzynastego - nawet w grudniu jest wiosna, Trzynastego - każda droga jest prosta, Trzynastego - nie liczy się strach, Trzynastego - od morza do tatr, Trzynastego - kapelusze z głów poważnych zrywa wiatr, Trzynastego - wszystko zdarzyć się może, Trzynastego - świat w różowym kolorze, Trzynastego - nie smucą mnie łzy, Trzynastego - piękniejsze mam sny, Trzynastego, a ty właśnie trzynastego jesteś zły, Wiem, ze gniewasz się na mnie, Bo powodów masz tysiąc, Ale jedno ci powiem, jedno mogę ci przysiąc, Trzynastego - wiosna Twoje ma imię, Trzynastego - Twoje myśli są przy mnie, Trzynastego - nie wiedze twych wad, Trzynastego - pięknie jest świat, Trzynastego... I dlatego trzynastego śpiewam tak: Trzynastego - wiosna twoje ma imię, Trzynastego - twoje myśli są przy mnie, Trzynastego - nie widze twych wad, Trzynastego - piękniejszy jest świat, Trzynastego... I dlatego trzynastego śpiewam tak: Trzynastego - od morza do tatr, Trzynastego - piękniejszy jest świat, Trzynastego - zaśpiewam ci tak: Trzynastego... a jak ktoś nie lubi to może: SUPERPUDER - Trzynastego Trzynastego - każda zima jest ostra znów spóźniła się wiosna Trzynastego - smutniejszy jest świat Trzynastego - od Morza do Tatr Trzynastego... Trzynastego - świat w wyblakłym kolorze Trzynastego - już nie może być gorzej Trzynastego - umieram na nudę Trzynastego - skończył się superpuder Trzynastego... Wiem, że gniewasz się na mnie Bo powodów masz tysiąc Ale jedno Ci powiem Jedno mogę CI przysiąc Trzynastego - beznadziejne masz imię Trzynastego - nie chcę widzieć Cię przy mnie Trzynastego - tysiące masz wad Trzynastego - \"Luke I am Your father...\" Trzynastego... a Ty właśnie Trzynastego - robisz chłam Trzynastego - każda zima jest ostra Trzynastego - znów spóźniła się wiosna Trzynastego - smutniejszy jest świat Trzynastego - od morza do Tatr Trzynastego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Jest tu kto?? zameldować się! na dworze tak chłodno, że wyjść się nie chce.... miłego wieczorku i ... udanego, pełnego dobrego humoru nadchodzącego tygodnia :-) pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myślałem że tylko ja tu piszę :) Jeszcze toszke i zaczołbym sam ze sobą rozmawiać :D Kuluchna --> łap 🌻 Reszta niech żałuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek! Haloo! jest tu kto? gdzie wszyscy się podziali?? Fredi---> dziękuję, bardzo ładny 🌻-ek, złapałam :-) zapraszam wszystkich na kawkę. Chce ktoś? miłego dnia ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! choć oprócz Kuluchny to chyba nikogo tu nie ma...:( ale dzisiaj zimno sie zrobiło, dobrze że u mnie w pracy juz ciepło..chyba jesień nastała... zapraszam na gorącą herbatkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! niby zimno się zrobiło, powinno nas tu wielu być, a tu jakoś smutno, nikogo nie ma? km_1976---> dla Ciebie 🌻, czy tylko my tu zostałyśmy? haloo! ale szybciutko się tłumaczyć co z Wami? Ciężka praca? miłego wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .... to po 😘 i po 🌻 usprawiedliwienie ... heheh .... nikt mi nie podpisze to co moze byc ... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, troszkę mnie nie było, ostatnie dwa tygodnie były dość ciężkie i w biegu, wczoraj późno w nocy wróciłam ze szkolenia, teraz mam kilka dni urlopu, więc postaram się częściej tu zaglądać :) Banitko, ja o Tobie pamiętam....... staram się nawet czasami wysłać @ pozdrawiam i 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kawa ... kawa .... z dodatkami ... i bez kto sie skusi ... moze byz w zastepstwie capuccino hehehhe :) pozdrawiam 🌻 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę!!! D i zabieram ;-) U mnie tak jakoś nieprzyjemnie ...nawet się nie chce samej kawy pić :-( dobrze , że mam WAS wszystkich 👄!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No popatrz od razu tu jakoś radośniej :-) Miłego wieczoru, słodziukich snów i ... miłego jutrzejszego dnia;-) dla Wszystkich 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i na koniec .... pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! dziś moi drodzy jest piekielne zimno, człowiek ma wrażenie jakby miał śnieg zaraz spaść brrrr... w związku z tym zapraszam na gorącą kawke i herbatkę coby się trochę rozgrzać....tym co leżą jeszcze w łóżeczkach szczerze zazdroszcze takiego luksusu, tez bym tak chciała :( jest tu ktoś???!!! czy tak sama do siebie będę gadać???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie również rano było bardzo zimno (mąż tak mówił, niw wiem, bo nie sprawdzałam) mam ten luksus, że jestem na urlopie i mogę spać długo długo, choć i tak wstałam po 8.30, jakoś nieumiem tak długo leżeć , jeśli kawka jakaś jeszcze zostaa to ja poproszę, zastanawiam się własnie czy w sobotę nie wybrać się na rajd po sklepach co by troszkę cieplejszych rzeczy nie kupić, zacznę chyba od kozaczków .... ciekawa jestem jakie są ceny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka ...jest ... troszke letnia :) km... 🌻 kuluchna :D prawie 30 ... 😘 tak tak przyda sie cos cieplejszego ... u nas wieczorami i rankiem zimno ale jeszcze nie az tak ... Banitko dla Ciebie 😘 ❤️ i 🌻 Fredi ... :D moze pomoge :D Mysia dawno Cie nie bylo .. jak malenstwo :D to co stawiam kawusie i do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej! Dziś i u mnie było bardzoo zimno, uszka mi zmarzły ... ;-) na kawkę to już żadną się nie załapię, bo za późno, ale może jakąś herbatkę? skusi się kto? zapraszam ;-) miłego wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! co z wami się dzieje? dzisiaj nawet nikt na kawkę nie zaprosił? haloo! jest tu kto? sama ze sobą mam rozmawiać? gdzie się podzialiście???? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dopiero co się zagrzałem, i coś zjadłem, bo wróciłem właśnie z Wisznicy, remontujemy tam stację paliw, tzn. wyburzyliśmy do zera i stawiamy od nowa. Jutro też tam będę, więc gdyby Ktoś przypadkiem przyjeżdżał to trąbinjcie :D Miłego wieczorka po 🌻. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Zapraszam na kawkę ;-) Fredi----> czy tylko my tu piszemy? dla CIEBIe 🌻 miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... heheh nie tylko ... kuluchna 😘 banitka 😘 gdzie jestes ;) moze pomoge 😘 prawie 30 😘 jak urlopik fredi .. mileje pracy ;) ja Ci pomacham wirtualnie heheheh km 😘 mysia 😘 jak samopoczucie hmmm kawka .... leci ciasteczko ...rogalik .. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×