Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Jestem jestem 🖐️ !!!! Dzięki za wszystkie 👄🌻❤️!!!! Dla wszystkich 👄 i świeża kawka D !!! Fredi ale Cię bidaku wywiało...nawet nie wiem gdzie ta Wisznica ;-) Wiśniówka brzmiało by lepiej !!!Ale też trąbnę Ci wirtualnie!!!! Carlaa , MP ,Prawie 30 Mysia , KM 1976 na dworze zimno ale z Wami cieplej.... chyba nam już roczek minął :-) i przegapiliśmy ...a można było to uczcić...starzejemy się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... Banitko mialas racej roczek minal .. heheh to co moze z tej okazji po maluszku ;) ja wybieram dziewczynke heheh ... a tak serio to slodkich snow dla Was i do jutra ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga pojawił się nowy wirus. Nazywa się \"PRACA.\" Jeżeli dostaniesz PRACĘ od szefa, kolegi lub od kogokolwiek innego nie dotykaj tego pod żadnym pozorem... Wirus jest skrajnie niebezpieczny. Usuwa na stałe życie prywatne. Jeżeli byłeś w kontakcie z wirusem, natychmiast zabierz dwóch kolegów i udaj się do najbliższego baru. Zamówcie piwo i po czterech kolejkach, PRACA powinna zostać całkowicie usunięta z twoich obwodów. sciskam Was :) mocno 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Dla wciąż piszących po 🌻 i 👄 reszta niech czeka na swoją kolej :P Hmm... wiecie co chyba jak się już skończy 30 lat to przychodzi skleroza ;) ja nie chcę mieć 30-ki :O Żartowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️!!! Fredi...niestety nikt się nas nie pyta chcemy czy nie ...musimy mieć tą 30 ...ja mam za 9 dni i już się boję jak to jest z tą 3 z przodu ...buziaczki dla wszystkich 👄 A może po lampce winka za roczek przespany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wpadam na lampke .. heheh ;) Banitko 😘 Fredi ;) moze pomoge :D prawie 30 😘 Km 🌻 kuluchna :D Mysia ... jest chyba w szpitalu jak gdzies doczytalam tylko nie wiem czy to juz ;) ... Mysia trzymaj sie :) 😘 jak maluszek si epojawi to daj znac kochana ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! a co to? nikogo tu nie ma? banitka moze pomoge prawie 30 fredi km_1976 mysia ----> może kawka? juz podaję, częstujcie się ;-) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuluchna! oczywiście, że kawki sie napiję :) co tam u was słychac kchani? na dworze zrobiło sie troszkę cieplej niż ostatnio i na razie mamy piekną jesień banitka - kiedy dokładnie wypada ci ta 30 stka? ja jeszcze mam troche czasu ( jak na razie jestem najmłodsza z naszego rocznika :) ) mysia- trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze dla pozostałych uściski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doooberek! Wstawać! Kochany roczniku dosyc tego dobrego :-) kawka podana ... Jaka pogoda dziś u Was? U mnie po pięknych 4 dniach dziś .... ponuro, szaro i deszczowo ;-( Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! witam te tłumy na topiku, niedługo to nie damy rady sie tu pomieścić wszyscy:p a może jesteśmy już tak starzy że powymieraliscie już? a ja że z grudnia to teraz tak sama tu będę się męczyła gadając do siebie aż i mnie trafi?:o MELDOWAĆ MI SIĘ TU ZARAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! PO KOLEI!!!!!!!!! .......kawy dziś nie ma.......no bo komu......przyjdziecie to sami sobie zrobicie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo na kawke wpadam ... ;) Banitko kochana to kiedy swietujesz .. w dniu urodzin ... czy w weekend ... ??? jak przygotowania kochana ;) do milego po 😘 i 🌻 dla kazdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) dość późnego :D U mnie pogoda nawet dobra ale chyba jesień nieubłaganie idzie, bo strasznie chłodno się zrobiło. Pozostawiam 🌻 dla najszybszej i do następnego razu :) PS. 3-mać się ciepło proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kawkę zrobiłam D !!! Pogoda piękna !!! Urodziny mam za tydzień w środę [a jaki to dzień to każdy wie bo wolne jest]----jestem hieną cmentarną , więc świętuje zawsze po powrocie z cmentarza :-D Carlaa👄 Km 1976 , Kuluchna , Fredi i cała reszta ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa brzuch mnie boli :O Banitko --> jesteś okrutna :) Ty i hiena cmentarna :D , ale ok niiech Ci będzie. Ale za to jaka sympatyczna :) Pozdrawiam po 🌻 Miłego piątku życzę Wszystkim i meldować się, którzy pamiętacie o tym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ... na rozkaz .. hehe ;) Banitko... :D 😘 to juz niedlugo .. ale powiem Ci w zaufaniu ... nic mi sie nie zmienilo nie zmniejszylo .. powiekszylo heheh .. .. pozdrawiam rocznik 1976 ... yupi :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ...jest tu kto??. ...najważniejsze że dzisiaj piatek!!!!!..i na dodatek ciepło i słonko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️D kawka dorobiona!!! U mnie słonka nie widać , ale jest piątek ;-)... Fredi , co niektórzy inaczej tłumacza moją datę urodzin ... :-D ponoć urodziłam się od razu święta ;-) Km1976 Carlaa!!! 👄!!! Mój mąż też mówi że nic się nie zmienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... :) kawusia ... mlaska mlaska .. heheh .. :) Banitko to co maly doping urodzinowy ... juz za pare dni za dni pare ;) sciskam mocno wszystkich 🌻 milego piatku .. ;) hallooo a moze tak mala reaktywacja by sie przydala ??? ... ;) jeszcze rok sie nie skonczyl .. ;) jeszcze jest nasz .. jeszcze kilkoro z nas bedzie swietowalo w grudniu :classic_cool: heheheh 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa!!Co niektórzy zachowują się jakby mieli po 100 lat a nie 30 ... Nawet im się nas odwiedzić nie chce ... A ja tam się nie smucę ... moja mama ostatnio zaczęła z 5 na przodzie i mówiła mi że chciała by mieć 3 ;-) Buziaczki ... a jakieś nowe fotki Dastinka są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BANITKO MASZ RACJE Z TYM WIEKIEM ... pislam duzymi wrazie ich niedowidzenia hehe ;) Krosona wstrzelilas sie w odpowiedniej chwili zagladaj heheh dostaniesz wiecej zyczen urodzinowych ;) bucha dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki;) za przyjęcie 😘 co do znaku zodiaku to ostatni skorpion;) strzelec jest od 22 listopada, ale ponoc przejawiam wszystkie skrajności charakterystyczne dla obu znaków zodiaku;) a czy jest ktos kto ma dzis urodziny? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jest tu ktoś? Haloo.. Kosona----> witaj 🌻 Wszystkim miłego weekendu i wiele dobrego odpoczynku ;-) Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafa :O Kosona --> witam Cię jako ojczólek tego topica :D i najpiękniejszy 🌻 Kosona --> najlepsze życzenia z powodu niedawnej zmiany cyferek. Witam w ten 49-godzinowy weekend :) Pozdrawiam pozostałych i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×