Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

km_1976 - - - > witaj macham tylko i zmykam mala trzeba będzie nakarmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30 jaka wasza malutka jest słodka:) Paluszki takie jak zapałeczki:) A moj chrześniaczek wczoraj zadzwoni udajac głos Mikołaja i pyta się co bym chciała dostać pod poduszkę a ja mu na to,że małego dzidziusia, bo on (czyli Maciuś:) ) nie chce już dawać buzi i się przytulać. Maciuś niewiele myśląc odpowiada mi, że z takimi prośbami to do BOCIANA a nie do MIKOŁAJA:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po 🌻 Hmmm jak tu się uśmiechać skoro pogoda taka nijaka, 30-ka już za kilka dni, czuję się wszystkim zdołowany :O a najgorsze że tym wszystkim zarażam innych :( Przepraszam, że Wam tu tak smęcę, ale tak się po prostu źle się ostatnio czuję. Życzę Wam Wszystkim: Mikołaja na podusi i pod kołderką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fredi pogoda moze nie zimowa, ale nie jest zła:) Trzydziestka to nie jest koniec świata ( słuchaj starszej koleżanki):) A złe dni każdemu się zdażają, więc usmiechnij się jak prosiłam i mam nadzieję,że jak ja będę miała kiepski dzień to też mi tak powiesz:) Kochani ja dziś w nocy nie mam zamiaru zasnąć, bo obiecałam sobie,że tego pana z długą brodą dorwę:) a co może jakiś prezencik dostanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać i zaglądać pod poduchy!!!! No i jak ? Wszyscy byli grzeczni ?A może ktoś miał rózgę [jak to się pisze ?] A ja stawiam mikołajkową kawkę i miłego dnia !!! D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi!!! To w niedzielę mamy wielką bibę !!!!! Już za parę dni ... za dni parę ... a może w sobotę wigilia urodzin ? zastanów się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Mikołajowo :) mam nadzieję że wszyscy dostali cała kupę prezentów( no bo wszyscy przecież byli grzeczni ;) ) pogoda bardziej przypomina raczej święta wielkanocne ale mam nadzieję że Mikołaj dotarł :) Fredi nie smuć się!!!! mnie też niedługo czeka ta 30 stka!! na pewno dostaniesz dziś duuuuuuuużo prezentów i od razu humor Ci się poprawi:) :) :D - tego Ci w każdym razie życzę uściski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooo .... Mikolajkowe bummm heheh :D :D :D :D No wlansie Banitko niech sie Fredi szykuje .. ;) pewnie jakas niesamowita niespodzianka go czeka ;) w koncu 30 dziecha ehehehehe Km a Ty 10 dni pozniej ;) prawda Mikolajkowa hehehe bucha dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! u mnie dzisiaj deszczowo...spać się chce 💤 no i jak tam ?? zadowoleni z prezentów?? zapraszam na kawkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! km ---> chętnie kawkę od rana wypije ;-) Życzę udanego, miłego i spokojnego dnia :-) Fredi----> a gdzie się podział Twój optymizm? Tylko z uśmiechem wszystko się udaje, więc głowa do góry i ... niech radość gości na Twej twarzy pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie słoneczko świeci i jest cudnie ;-) D biorę kawkę i do roboty 👄 dla wszystkich :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Mysia 30...fajne znasz wierszyki... Chyba Ci dzidzia słóży ;-) Buziaczki 👄 dla wszystkich ... Fredi głowa do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, hmm u mnie tak sobie :O Mam jedną poważną informacje dla Was...wkrótce znów zostanę ojcem... ostatni ząbek mądrości mi się wyrzyna. Pa i do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mimo, że dziś sb zapraszam na kawkę ... Fredi ----> to pewnie Jesteś bardzo rozdrażniony? Oby szybko wyrósł, skoro mówisz, że ostatni .... Życzę wszystkim miłego i udanego weekendu, dużo odpoczynku, choć z tym ostatnim pewnie będzie ciężko, bo święta za pasem .... ;-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo ... :D :D :D :D Fredi dzis wigilia urodzin ... trzymaj sie i nie daj sie !!!!! Mysia heheh wierszyk heheh niezly .... :classic_cool: ja juz chyba wyczerpalam limit prezentowy heheheh Banitko 😘 Kuluchna .. wzajemnie milego weekendu !!! dla wszystkich nie wymienionych wielki 😘 😘 prosto z ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi... Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęscia, pomyślności, duuuuuużo radości, spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych maleńkich, tych obecnych i wszystkich następnych... ...i jeszcze dużo słodyczy tego Ci dziś km_1976 życzy. dodatkowo jeszcze 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 j jeszcze 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️ 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️ wybacz, ale nie mogłam czekać z życzeniami do tak późnej pory bo właśnie niedawno wróciłam z Warszawy gdzie spędziliśmy 3 dni (odbieraliśmy mistrzowski puchar :) i mistrzowsko imprezowaliśmy ;)) i jestem padnięta i zaraz idę spać jeszcze raz wszystkiego naj,naj,naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Fredi ---->wszystkiego co najlepsze: zdrowia, szczęścia i radości, duużo optymizmu i nadziei w lepsze jutro, spełnienia wszystkich, nawet tych nie wypowiadanych marzeń, wszystkiego naj, naj ;-) 🌻 🌻 👄 🌻🌻 🌻 🌻 👄 🌻🌻 🌻 🌻 👄 🌻🌻 🌻 🌻 👄 🌻🌻 🌻 🌻 👄 🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zapraszam na poranną kawkę :-) Jest ktoś chętny?? pozdrawiam, życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😘 😘 😘 sciskam Cie mocno tak mocno jak tylko potrafie .... !!! ❤️ Czasem lubię pomarudzić, lubię... Zdenerwować kogoś, Powykrzywiać się do ludzi, lubię... Poobgryzać paznokcie, lubię... Kopnąć kamień na ulicy, Z nieznajomym kawkę wypić, lubię... Bo ja, bo ja, bo ja nie płacze z byle powodu, ja, bo ja Gdy w powietrzu czuje burzę Nie martwię się, Zanim pierwsza kropla spadnie Pod parasol kryje się dokładnie Jak cudowne są sposoby – nie wiem czy wiesz - Żeby z burzy zrobić mały, Przelotny deszcz, przelotny deszcz Bo ja, bo ja, bo ja nie płacze z byle powodu, ja, bo ja Bo ja, bo ja, bo ja nie płacze z byle powodu, ja, bo ja .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! no co jest z wami??? gdzie się podziewacie??? żeby nawet na kawę nie wpaść ?..... Fredi- mam nadzieję , że nie opuściłeś nas tylko dlatego że skończyłeś 30 stkę?? no chyba że tak popiłeś , że jeszcze nie możesz dojść do siebie, w końcu 3 z przodu to nie byle co..;) kurcze, moja mała dopiero tydzień temu skończyła chorować a od wczoraj ma taki katar że się załamałam, jak się znowu rozchoruje to nie wiem... u mnie pogoda dziś nieciekawa - pada jakiś śnieg z deszczem i jest tak niemiło ble...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! jest tu kto ???? km_1976---> kawki chętnie bym się napiła, ale do tej godziny to juz pewnie wystygła... Zrobię świeżą. Zapraszam na kawkę .... jest ktoś chętny? u mnie pogoda też bardzo brzydka, cały czas pada deszcz, do tego jakiś dziwnie zimny wiatr...., aż z domu się nie chce wychodzić ... no cóż, mimo tak złej aury życzę wszystkim duużo uśmiechu ;-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Miałam awarię komputera ...D Kawka na dziś ... A dla naszego trzydziestolatka spóźnione , ale szczere z całego serca... ❤️❤️❤️❤️ Życzę Ci piękna ciszy, glorii światła słonecznego, tajemnicy ciemności, siły płomienia, potęgi wody, słodyczy powietrza, subtelnej siły ziemi, miłości, która leży u korzeni wszystkich rzeczy. Życzę Ci zachwytu życiem. Życzę Ci wszystkiego dobrego- szczególnie daru nieoglądania się za siebie. Wyciągaj wnioski ze swoich smutków i błędów, a potem idź dalej. A najbardziej życzę Ci odwagi. Ona najczęściej wystarcza. 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka --> jakie spóźnione. Życzenia można składać rok w przód i rok w tył ;) Pozdrowienia dla Wszystkich :) i po 🌻 dla tych co czasem do nas piszą lub przynajmniej czytają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×