Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Dobrze Fredi , że przynajmniej wyrozumiały jesteś ... ;-) a jak tam po imprezie ? jakies zmiany nastąpiły czy nie ? D Kawka dla wszystkich ? Co z wami ...święta dopiero za 11 dni a was już nie widać ... z resztą w większości od dawna :-( może i ja sobie pójdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo ....😘 BANITKO no no ... nigdzie nie idz .... nu n u nu .. i paluszkiem Ci pomacham nie wolno ... ja wpadam na spozniona kawke .... Mnie malo bo ... szykujemy sie do kraju ... musze wszystko pozalatwiac .. czyt poplacic hehehe ... a to trzeba z dlugopisem i kalkulatorem ... heheh niedawno wrocilismy maz pojechal jeszcze do pracy ... 🖐️ do pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nie zapominajcie że ja jeszcze na bieżąco tu zagladam, więc jest nas co najmniej troje banitka- ani się waż opuszczać topik ale fakt, coraz mniej odwiedzjących i jak tak dalej pójdzie to.... a na razie to pozdrowionka dla wszystkich i kawka!! chyba zaraziłam się od mojej małej jakimś choróbskiem bo gardło mnie boli, katar i coś jakieś dreszcze...ale w pracy dzielnie siedzę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! halo! Jest tu w ogóle ktoś ??? Ja też tu zaglądam, nie zapominajcie o mnie ;-) Dziś ja zapraszam na kawkę ... śmietanka, cukier ? częstujcie się. Jest ktoś chętny?? Miłego dnia, zdrowia (mnie choróbsko nie chce odpuścić :-( ) Uśmiechu i optymizmu :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawe pewnie troszke za pozno .. ale wiecie co ... na rano bedzie jak znalazl .. :) ale zawsze jest tu milo nawet jak nie zaczesto sie bywa ;) zdrowka dla Was ❤️ i milego weekendowania !!!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem ... a tu znów puchy... :-( smutna ta rzeczywistość ... Fredi -----------> jakie czystki w sercu ? Sto lat dla Antosi z okazji 1 miesiąca ;-) MYSIA ---->Ani się nie obejżysz jak będziesz jej kotlety schabowe smażyła ;-) Carlaa Kuluchna km 1976 --------> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30 -> 🌻 Antosia -> 👄 w czółko :) Banitka -> 🌻 poczytaj to co podesłałem na e :) A dla reszty... figa z makiem i :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi...:-( Przepraszam Cię bardz ale coś mnie się poczta nie chce oteorzyć od paru dni ...jak tylko dam radę to odpiszę i poczytam ...a narazie trzymaj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Kochani .... 😘 Jutro wyruszamy do naszych kochanych rodzinek .. wiec dzis juz skladam Wam zyczenia WESOLYCH SWIAT... radosci milosci przy wigilijnym stole .... A kiedy zablysnie pierwsza gwiazdka ... zlozymy sobie zyczenia i usiadziemy do stolu pomysl o nas polaczmy sie przez chwile myslami ... ❤️ Banitko .. ❤️ Mysiu .. dla Ciebie i malej 😘 Km 🌻 Moze pomoge ❤️ Prawie 30 😘 😘 Raczysko 🌻 Kuluchna 😘 Klapi 😘 Fredi jak Cie tu nie lubic 😘 trzymaj sie .. kochany ... ja lubie figi i mak hehehehe 🌻 idla nie wymienionych !!! 🌻 trzymajcie sie kochani spokojnych swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku 2007 .... zyczy Carla z rodzinka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa --------> może jeszcze zajrzysz ... DLA CIEBIE RÓWNIEŻ ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT ...ODPOCZYWAJ Z RODZINKĄ NA OJCZYSTEJ ZIEMI IPOMYŚL O NAS CIEPŁO ... UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! no i mnie tez dopadł ten dzień..... stało się...( dobiłam do szanownego grona 30 sto latków...o jakiejś 4 nad ranem :) ...cieszyć się czy płakać??.... na razie mam mieszane uczucia ale... ...ZAPRASZAM NA KAWĘ, CIASTO, TRUNKI DO WYBORU JAKIE KTO LUBI! I PIJCIE ZA MOJE ZDRÓWKO! TRALALALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A MOŻE KTOS MA OCHOTĘ NA ŚLEDZIKA?? (robię wyśmienite :) ) mam nadzieję że ktos tu w ogóle dziś zajrzy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km sto lat Ci zycze i dzis
wypijam Twoje zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla KM_1976 -> droga solenizantko :) jako ojczulek tego topiku mam jakże miły obowiązek złożyć Ci takie oto życzenia: Dziś trzydzieści skończyłaś lat lecz przed Tobą cały świat! Nie żałuj tego, co minęło, ciesz z tego, co w życiu już się osiągnęło! Zawsze dąż do wytyczonego sobie celu, mimo iż zazdrościć Ci będzie wielu! Otaczaj się wciąż przyjaciółmi swymi, raduj momentami tymi, które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają! Serce Twe niech zawsze tak czyste będzie, a dobrych ludzi znajdziesz wszędzie! Pamiętaj też, iż są tacy co kochają Cię nad życie swoje i oddali Tobie wszystko co mieli swoje... 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 życzę Ci kochaniutka abyś zawsze była szczęśliwa,uśmiechnięta,pogodna,wesoła,radosna,wrażliwa,dobra,kochana,czuła,piękna z każdym rokiem bardziej:) i abyś miała przy sobie ludzi ,którzy ci dobrze życzą i na których zawsze możesz liczyć... NO I DUZO,DUŻO,DUŻO MIŁOŚCI!!!!!!!!BUZIACZKI SŁONECZKO 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki za życzenia!!! raczysko , Fredi 👄 ❤️ dziękuję! Fredi twoje życzenia mnie wręcz rozczuliły, są naprawdę urocze ... zapraszam wszystkich na kawkę i ciasto (pourodzinowe) i pyszną sałatkę :) wiem że przed świętami dużo pracy ale może ktoś jednak wpadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich z czwartkowego wieczorka przed świętami :) KM_1976 -> dziękuję za zaproszenie na pyszne jedzonko, dużo nie wziąłem, bo przecież trzeba zrobić miejsce na świąteczne potrawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KM 1976! Spóźnione ale szczere ;-) Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione! W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!! Kochani ! Przesyłam również Wszystkim po kolei i każdemu z osobna cieplutkie życzenia na Swięta ... ❤️❤️❤️❤️ Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. ❤️[serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych do których nie mam e-miali :O Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Twoim domu. Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożysz komuś... Bóg się rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz się opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Cię ludzie nie zawodzą, I niech uśmiech w sercu gości... :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! dzis Boże Narodzenie życze więc Wam zdrowych, wesołych i bardzo rodzinnych Świąt, takich ciepłych i spokojnych. życzę Wam duuuuuuuuuuużo prezentów pod choinką i może choć trochę śniegu aby lepiej poczuć klimat tych Świąt. Świętujecie na całego skoro nikogo tu nie widać... ps. dzięki za kolejne życzenia urodzinowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976----> wybacz, ze tak bardzo spóźnione, ale miałam problemy z kompem. W Dniu Urodzin, przyjmij proszę, szczerych życzeń pełne kosze: Zdrowa bądź jak ryba w wodzie, co rok w nowym samochodzie. Gdzie TY tam niech słońce świeci, Niech przybywa w domu dzieci, i niech rosną, jak stan konta. Biurko niech się samo sprząta. Szczęście zawsze niech CI sprzyja, pech - z daleka dom omija .... 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dla wszystkich, których nie znam e-maila ...: Radość wielka krąży dziś po świecie całym. Pełno jej w kolędach i w opłatku małym. Do WAS też przybywa z mymi życzeniami, napełni WAM serca światecznymi snami. Jezus się narodził, by świat cały zbawić, i Waszej Rodzinie hojnie błogosławić! Wszystkiego, co najlepsze dla Was i Waszych rodzin Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, Święta ...i po Świętach.... ja już pracuje, ale jutro i pojutrze zamierzam mieć wolne :) kuluchna dzięki za życzenia (ale z tym przybywaniem dzieci to przesadziłaś :) ) pozdrawiam wszystkich, choć nas tu coraz mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×