Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Ja jestem zawsze ;-) Witam nowe osoby !!!! Może topik ożyje :-D Fredi------> Zawsze jesteś pociągający ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo ... 🖐️ dla nowo przybylych ;) Banitko 😘 dla wszystkich po 🌻 moj synalek konczy dzisiaj 18 mc ... hehe z tej okazji wlasnie zasnal ... wiec padam na pysk ..buziaki jeszcze raz 😘 a moze tak jutro kawka poranna ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociągam cały czas... tzn. podciągam :D Miłego weekendu życzę i proszę się meldować, kto żyw :D Dla emerytów po 🌻 Witamy i zapraszamy :) Ewela76 -> 🌻 Rybeńka30 -> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fredi , witam Wszystkich :) Jestem nowa na tym topiku, ale podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... :) Rybenka ...niestety bylas sama ale juz stawiam kawusie 😘 sciskam wszystkich i po 🌻 ku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) Widzę, że wreszcie coś się zaczyna dziać... Co niektórzy wreszcie tu zajrzeli ;-) Wszystkim życzę miłego weekendu i duużo odpoczynku przed powrotem do pracy ... Witam nowe osóbki : Ewela76 Rybeńka30 i dla Was ----> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Fredi ---> zdrowiej nam rodzyneczku :-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeńka30 -> oj sama nie byłaś, tylko jak się ma te 30 lat, to zaczyna się skleroza :D ale potem ma być lepiej... a o czym to ja pisałem :O ? Pozdrawiam Wszem i wobec i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIERZę!!!!!!!!!!!!!! czy to duchy czy naprawdę ktoś tu wczoraj zaglądał, no no postępy, tylko dlaczego tak krótko i dziś już nikogo tu nie ma, a pogoda za oknem do bani, płakac się chcwe, najlepiej przewleżec cały dzionek, no ale jak ma się maluszka w domu to to nie jest takie proste, chociaż teraz śpi, to lada moment może być alarm miłej niedzieli i smacznej kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen76
witam wsztstkich własnie was znalazłam, pozdrowienia i całusy n adobr początek :* baran marcowy z Lublin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHEH topik zyje ;) ... i porusza sie do przodu ... buhahaha Fredi hehe teraz to nie jestes sam ;) witam serdecznie Madlen marcowa a z ktorgo marca ;) bucha 😘 dla wszystkich i po 🌻 ku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen76
ja 22 martzec, wiec jakby sie uprzec to mozna mnie tobic jako marzanne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześle zaproszenie do NIVEA malwinasan@wp.pl mam jeszcze kilka :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! nowe osoby też🌼 - świerza krew zawsze się przyda... no, jestem mile zaskoczona, że topik jako tako działa - spodziewałam się czegoś gorszego :) może jednak damy jakoś radę drogie dziadki pociągnąć ten topik nie umierając przy klawiaturze ze starości ;) nie wiem jak u was, ale u mnie rano było tak ślisko że o mało nie połamałam sobie tych moich starych kosci idąc do pracy :) teraz wyszło za to piękne słoneczko i wygląda, że jest całkiem przyjemnie proszę się tu zaraz grzecznie meldować !!! wszyscy po kolei!! zrobiłabym kawkę jak za dawnych dobrych czasów, ale nie wiem czy ktoś na nią wpadnie więc na razie poprzestanę na pobudce: WSTAAAAAAAAAAAWAĆ STARUUUUSZKIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km 1976 Tak krzyczysz , że aż we Wrocku słychać ;-) D Kawkę chętnie biorę i cieszę się , że jesteśmy znów razem 👄 Dla Nowych --------> Fredi wreszcie doczekałeś się koleżanki z Lublina 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen76
witam serdecznie wszystkich 30/31, ja juz nie długo, cholender chyba tort bedzie bewz swieczek..... bo sobie nie poradze ze zdmuchnieciem :( a jesli chodzi o kawke, to jestem w trakcie, zawsze lepiej smakuje w dobrym towarzystwie, heheehhe, ale wazelina, ale trzeba przeciez sie wkupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen76 Witaj🖐️ My Ci pomożemy dmuchać -------------> trzymaj kawkę D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen76
dzieki, dzieki, ale i tak czuje ze doł sie zbliza, buuuuuuuuuuuuuu, nic to trzeba byc twardym, a nie miętkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze, że mój wrzask jednak kogoś tu przygonił :)..dobrze.. witajcie staruszki fakt, trzeba być twardym.......ale w tym wieku to już nie takie proste ;) a co z resztą??!!! madlen76, banitka dla was po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie też dziś ślisko... pewnie jak u każdego... słoneczka nie było :-( jakoś tak zimno ..., ale dosyć narzekania :-) cieszę się, że ktoś zaczął się tu pojawiać pozdrawiam wszystkich i miłego wieczorku :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen76
dobry wieczór wszystkim - czyli sobie, hehehe, banitce,km_1976, kluchnie, malwinie, carlii - no i chyba to byłoby na tyle :( , a powiem szczerze myslłam ze u Was ruch jak na marszałkowskiej, ale jak widze mylic sie jest rzecza ludzką, ale nic to liczy sie nie ilość a jakość i tego sie bedziemy trzymac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszem i wobec po 🌻 Proszę mniej pesymizmu więcej optymizmu, niektórzy maja komputer w pracy a inni w domu, więc z tymi występami \"na Marszałkowskiej\" to różnie :) ale uszka w górę i do przodu :D A dla \"świeżej krwi\" po 🌻 i 👄 a co Tatuś ów topika chyba może ;) co nie? Po za tym szczególne powitania dla koziogrodczanki :D Banitka -> u mnie powoli znów zmiany, ale o tym napiszę wkrótce :D madlen76 -> nie ilość a jakość :) masz rację :D Znikam miłej pracy, do zobaczenia wieczorkiem :) lub nocką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! mam dziś imieniny więc proszę ustawiać się pięknie w kolejce z życzeniami - szybciutko, szybciutko! ( musiałam wam przypomnieć bo w tym wieku skleroza jest już daleko posunięta :D ) ja ze swej strony zapraszam na ciasto, kawę i ...piwko jeżeli ktoś lubi ( w waszym wieku dobrze wam na nerki zrobi hi,hi :p :D) no staruszki, ruuuuuuuuuszać się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen76
jestem tu nowa :) wiec musze sie jakos wkupic, wkońcu pierwsza impreza - szampan dla wszystkich - moze za rano, ale co tam, bedzie weselej, a przeciez imieniny zobowiązują - całuski dla km_1976 i duuzo gosci :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×