Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

haloooooooooooo:) miłęj niedzieli mówiłam że mój bobas skończył już 2 miesiące, całuski od Antoni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ktoś jeszcze sie odzywa ;-) D Kawka ku pokrzepieniu dusz :-) Fredi , Mysia ,Kuluchna , Antonia --------> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry staruchy!!;) widzę że tu nadal \"gwarno\" i tłoczno... co tam u was sklerozy? pamiętacie jeszcze o tym miejscu??? Mysia całuski dla Antosi, no prosze pannica skończyła już dwa miesiące a dopiero co się rodziła... jak ten czas leci...i 🌼 jeszcze dla niej podobno zima się zbliża, ma nawet śnieg spaść ( już prawie zapomniałam jak to jest) więc moje dziecko może w końcu na sanki zabiorę tej zimy :) no dobra, uciekam bo pewnie sama do siebie tak gadam mam nadzieje że jednak ktoś tu zaglądnie ... pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Fredi!! dzięki za kwiatuszka czuje sie wyróżniona :) zima na całego przynajmniej u mnie. od wczoraj pada i pada, a drogowcy oczywiście znowu zaskoczeni bo drogi bieluśkie. pozdrawiam wszystkich staruchów co nie maja kiedy odwiedzić nas tutaj bo już tak nie domagają i tacy schorowani są trzymajcie się ciepło pa!! Fredi ---> 🌼 dla ciebie i jeszcze 👄 za wytrwałość z tymi staruchami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem !!!! Czołowa starucha...Kawkę podaję ...ale dla Was to lecytyna powinna być ;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to już napoje energetyzujące wam poleję ... bo coś marniutko nam idzie...może czas ogłosić zgon :-(:-(:-( \\_/\\_/\\_/ !!!!!!!!!!Pijcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! hm.... chyba sama tu jestem :-( Gdzie sie wszyscy podziali ?? Co z Wami ?? Życzę udanego weekendu w zimowej scenerii :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, tak mi sie troche nudzi w robocie i se ;-) znalazłam taki topik w sam raz dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj intima_30 :) topik był kiedyś naprawdę fajny ale ostatnio chyba umiera - niestety:( jak sama zresztą widzisz... 30 lat to już widocznie starość: skleroza, trzęsące ręce, którymi nie można w klawiaturę trafić( a i wzrok już nie ten), spać się chce średnio 12 godzin na dobę. tak więc sama widzisz że w TYM wieku to już ruch na topiku jest znacznie utrudniony ;) POZDROWIONKA STARUCHY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! Witaj intima_30 :-) km_1976----> masz rację 100%, topik umiera coraz bardziej :-( hej,hej! naprawdę nie macie już sił i czasu na chwilkę na topiku????? meldować się! szybciutko! dla każdego kawka popołudniowa, duuży uśmiech i ... bukiet 🌻-ków :-) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduję, ale chyba tylko ja...:( już nawet Fredi przestał tu zaglądać.... a mnie przyszło tylko reanimować ten topik co jakis czas :( HAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ STARE PRYKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NORMALNIE SIŁ DO WAS BRAKUJE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! Miłego i udanego weekendu dla wszystkich, którzy znajdą malutką chwilunię, by tu zajrzeć ... Na dobry humor bukiecik 🌻 -ków :-) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! co z Wami???? przez cały weekend NIKT tu nie zajrzał???? km_1976, mysia30,Kłapi, Banitka, Fredi, MP -----> gdzie Jesteście?Gdzie? Miłego dnia. Pozdrawiam 🖐️ P.S.Może ktoś na kawkę się skusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :O Eh chyba powoli znika ten topik z kafe. Mamuśka nie pisze, reszta też się jakoś obija, co z Wami? Ja w pracy minimum od 8 do 16, po za tym kawki nie pijam :) a reszta gdzie? Po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Kafeterianin nie pijący kawki :-D świetnie ...👄 dla Frediego!!! Witam wszystkich ...nie zaglądałam , bo dzieci nie chcą mnie do kompa dopuścić [ferie mają ]ale pamiętam i choćbym tu miała sama pisać to topik nie umrze tylko bedzie monologiczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka -> łap 👄 i 🌻, no cóż na dodatek od kilku dni jestem pociągający... nosem :D A reszta niech czeka na swoją kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z ta reszta ... bo chociaz jestem juz slepa i glucha heheh .. starosc nie radosc ... trzeba witaminki popijac aby nie zapominac ;) sciskam mocno 😘 dla wszystkich bez wyjatku i bez kolejki ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela76
Witam Wszystkich po raz pierwszy, ja też mam nadzieje, że ten topik nie zaniknie. W wolnej chwili cofne sie do tyłu i poczytam co tu słychac. Na razie pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×