Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

moze pomoge---> nie ma za co 🌻 nic, ja muszę spadać... jeszcze raz wszystkim, zarówno tym ciężko pracującym od rana, jak i tym, którzy mają wolne życzę udanego dnia :) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, muszę wybyć i załatwić jedną sprawę służbową, ale jak wrócę to do was zaglądnę to na razie się trzymajcie cieplutko! do potem, pa! kuluchna-------> dlaczego miałam nie chcieć??:O przecież prosiłam ze śmietanką..:( to co? nie dostałam? łee, 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim! Można się jeszcze zalapać na poranną kawusię? Żaluję, że mnie taka imprezka ominęla, ale już w piątek pojechalam się zresetować na wieś, gdzie zamiast monitora mialam... kominek. Grrr... Cudnie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, co tam u Was pracusie ;) jak mija dzionek? U mnie nuuuuuuda... 💤 Może male cappucino dla padzjerżanija razgawora? Kto chętny? Palec pod budkę, bo za minutkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja już jestem. a tutaj co tak cichutko? wszyscy tacy zapracowani przy poniedziałku? no proszę jaki to pracowity rocznik hi,hi. no tak, jest 14 więc MP pewnie już w drodze do domciu, ja jeszcze godzinka i też się zmywam :D no a reszta? co z wami? Yuta-----> to cappucino to jeszcze aktualne? pewnie nie...:( no ale tej wsi i kominka to ci zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 ---> Aktualne...aktualne - "z pianką na dwa palce" ;) Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał. normalnie ekstra, może być jak najbardziej :) chyba zdąże wypić przed wyjściem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, to tylko ja i oczywiście znów w przelocie, jakos ostatnio czasu brak, pracy aż nadto, mam nadzieję, ze jeszcze kilka miesięcy i latem już będzie troszkę lepiej, jeśli nawet nie piszę, to i tak jestem myślami z Wami, pozdrawiam i 👄 👄 👄 Dawno tu nie widziałam kilku naszych osóbek : Raczysko ............ np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Fredi - - - > bardzo śmieszne z tą stronką wrrrrrrrr Prawie 30 - - - > tak sobie tłumacz z tą praca heheheh, ja tez to robię aby do wiosny , a teraz to już chyba do lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i znowu na mnie padło.. ale skoro muszę to: WSTAAAAAAAAAAWAĆ!!!!!!!!!!!POOOOBUDKA!!!!! wiecie która godzina!!! już po 7!! no, to budzenie mamy załatwione, teraz pora na kawę, a więc tradycyjnie już zapraszam ( wiecie że pyszna) i czekam aż się ktoś pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! :) km_76----> kawkę poproszę, ale czarną :) Jak Wam sie wstawało w ten piękny zimowy dzień? Wszystko w porządeczku? Jak Wasze samopoczucie? U mnie jak narazie wspaniałe :) po 🌻 na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nareszcie ktos się pojawił kuluchna--> witaj 🌼 kawka podana, czarna wedle zamówienia a reszta gdzie się podziewa?? MP, Zimowa Panienka no nie mówcie że jeszcze śpicie albo takie zapracowane jesteście ;) proszę się meldować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Śpicie jeszcze, czy tak ciężko już pracujecie? Cóż... Miłego, udanego i spokojnego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_76---> dzięki wielkie, bardzo pyszna :) Ja mam urlop, więc mogę się meldować tak wcześnie, pozostali pewnie cięzko pracują.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlop - ale ci dobrze, też już by mi się marzył, ale na razie.......robota. znowu śnieg pada :O ech z tą zimą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_76----> zima wkrótce minie... przyjdzie wiosna (mam nadzieję :) ), a potem upragnione lato... Urlop? nie ma co zazdrościć.... zaległy niestety trzeba wybrać..., mam tylko tydzień, a jak zapewne wiesz przez tydzień to nawet dobrze człowiek nie odpocznie, a tu już mu wracać będzie trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, trzeba by za coś się wziąść... km_76 ---> spadam, może będe później, a jeśli nie to jutro na pewno Wszyskim, którzy się pojawią 🌻 papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim!!! Ja poproszę malą czarną z mleczkiem, jeśli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można, można ale późno coś dzisiaj moje panie przychodzicie na tą kawę, no bo w końcu od 7 siedzę przy tym czajniku ;) hi,hi a jak tam przygotowania do Dnia Kobiet? bo u mnie w pracy to ruszyły pełną parą, coś miłego sobie tu zorganizujemy ;) napewno będzie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szefowa pięć razy obejrzy każdą zlotówkę, zanim ją wyda :D. Poza tym, jest pazerną materialistką o mentalności handlary z rynku, także...dobrze będzie, jeśli dostanę chociaż wyplatę za luty. A o Dniu Kobiet można zapomnieć. Sorrki, ale jestem na nią od samego rana! Mam nadzieję, że chociaż wirtualnie z Wami - Dziewczynki (i Chlopcy) - będzie jutro wesolo!!! Jak zawsze zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Yuta ale masz szefową :( my po prostu same się składamy na jakieś małe co nieco ;) ale od panów i szefa też coś zawsze dostajemy ( nie mogę narzekać na moje szefostwo) kierownik ma nas tu kilka no i musi się z nami liczyć hi,hi, generalnie jest spoko( a w porównaniu z Twoją szefową to chyba nawet -super) ale nie martw się, jutro zrobimy na topiku imprezę- taką ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
Hej ja jestem ciągle na zwolnionku więc jutro nie licze na wiele ,ale zajrze do was na imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głeboko topik był zakopany :( ledwo go odszukałam tradycyjnie od pewnego czasu wpadam tylko przypomnieć się, że jestem :) pozdrawiam i buziaczki , urlop ---- nawet zimą moze być, ja mam jeszcze kilka dni zaległego, ale na razie nie zanosi się na to, bym go mogła wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomogę , co u Ciebie? Ja jak zwykle cały czas zawalona pracą, wieczorami to jestem tak padnieta, że juz sił brakuje na wszystko, coś ta zima mi chyba nie służy, bo ostatnio coraz więcej marudzę, jakaś taka \":nieznośna\" się robię, słońca i ciepła chcę !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry piękne Kobietki!!!! dla nas wszystkich piękne 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 z okazji tego Naszego Dnia wstałyście już?!!!! no to wstaaaaaaaawać bo kawka czeka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Dla Was wszystkich, kobietki w Dniu Naszego Święta 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a propo, ktoś tu wspominał o kawce? Ja się oczywiście piszę, ale dziś poproszę z mleczkiem :) Wszystkim miłego i udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×