Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

więc tak zaczne.... trzydzieska mineła a ja ciągle mam się dobrze (a nawet lepiej), jaenak to piękny wiek. nie mam męża ani dzieci, ale mam stały związek (7 lat mieszkamy razem), różnie bywało, ale teraz jest oczywiście super. pracuje w branży fotograficznej i życie jest piękne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam leniwo-niedzielnie :) Anga --> serdecznie witam Cię na naszym topicku i zapraszam do pisania :) w imieniu Wszystkich i dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie . Znowu Belgia:( a tak pieknie bylo w Polsce, ach te polskie kobietki:)))))))) co to dzialac, hmm. na poczatek kawka i opracowanie schematu dzialania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich porannie! ja sobote spędziłam w pracy :( w związku z czym niedziela zleciała mi baaaardzo szybko, a dziś już poniedziałek i znowu siedzę w pracy.... witam także nowych ---anga 🌼 ( branża fotograficzna - jesteś fotografem ? ) .......acha, kawka jest jak ktoś chce...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)🖐️ Witam Wszystkich !!! Przezyłam Komunię !!!!!! Nie było tak źle jak myślałam , ale narobiłam się strasznie przez ostatni tydzień... wszystkie kości mnie bolą ...:-( Kawkę zbieram D i miłego dnia życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widzę, że tłok tu panuje niemożliwy:p o tej godzinie kawy nie proponuję ( zresztą i tak tu nikogo nie ma) gdzie wy się wszyscy podziewacie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
nikogo nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witajcie!teraz mam wolna chwile robie kawke moze ma ktos ochote?pozdrawiam wszystkich.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Jest tu ktoś? haloo.... co Was wszystkich wywiało? a.... rozumiem, piękna pogoda, więc wyruszyliście po pracy na spacerki, by zbierać energię ... :) Pozdrawiam wszystkich :) Miłego wieczoru, dobrej nocki, kolorowych senków, no a jutro.... oczywiście, ze miłego dnia :) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie śpię, a wy? ...pewnie znów nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witam!wydaje mi sie ,ze na tym topiku nie ma ludzi co chcieli by ze mna pogadac,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:) ale puchy dzisiaj i ja tez uciekam jakaś taka męczona, męczona dzisiaj nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam ! Wieczorkiem! Pozdrawiam cały 1976 i buziaczki przesyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka... Ewa z T -> tu się jakieś lenistwo tworzy ;) Mamy po 30 lub praie 30 lat a zachowujemy siejak stare śpiochy. Pisać, pisać,nie ociagać się, pisać, co u Was? U mnie może będą jakieś ;) zmiany ale... :D Dodaje po 🌻 żeby były chęci do pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! no tak, prawie 13 sta a tu żywego ducha nie ma...ja zaczynam się o was martwić, naprawdę... i co, z kim ja mam gadać?!!! .......ech, idę sobie bo nic tu po mnie... miłego dnia życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) robaczki ;) Proszę o cierpliwość :D ze mną będzie można sobie porozmawiać i wypić kawę prawdopodobnie koło przyszłej środy :D troszkę sobie odsapnę od pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Podaję kawkę, z mleczkiem, ze śmietanką, tradycyjnie do wyboru :) Haloo! Jest tu w ogóle ktoś? Wszystkim miłego i udanego dnia :) Tym, co w pracy, by dzień szybko minął, bo weekend (czas wielkiego odpoczynku) tuz... tuż :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witam,ja poprosze kawke ,nie wyspalam sie dzis wszystkie miesnie mnie bola,nic mi sie nie chce,najchetniej bym leniuchowala caly dzien pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry drogie panie ja chętnie kawkę wypiję, znajdzie się jeszcz jakiś kubeczek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę dorabiam... To nie lenistwo to piękna pogoda tak na nas działa !!! Fredi ---------> czyżbyś zmieniał pracę szczęściarzu ??? Ja nadal nic ... znów wyjazd na obczyznę latem :-( jak ja tego nie lubię ...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziś piękny, słoneczny dzień! jakoś to nie nastraja mnie do pracy, dobrze, że to już piątek i jutro woooolne!! :) normalnie nic mi się nie chce... byle do 15 stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
niuka mam dla Ciebie kubeczek pysznej kawki, ja lepiej sie juz czuje ,dzidzia moja spi wiec mam chwile.wczoraj maz kupil pajaka ptasznika mimo,ze sie na to nie zgodzilam fuuu ohyda jest malutki mam nadzieje,ze nie urosnie milej pracy dziewczyny ide robic obiad,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszna kawka - dzięki właśnie się dowiedziałam, że muszę dłużej zostać w pracy(a niech to) ale w nagrodę wypłata to jutro troszkę pobuszuję w sklepach miłego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie i dla każdej z Was po 🌻 Ja są pracę skończyłem o 13.47 :D Banitka --> jeszcze nie, ale też jestem na etape poszukwiań innej. Pracuję na 1/2 etatu, więc z powodu nadgodzin mam do odbioru kilka dni :D jakieś hm 20 :D ale nie mogę wszystkich od razu wykorzystać :O wiec co trochepopracuję to nowe powstają, choć cześciowo je odbieram powoli. Niunka --> miłego szaleństwa zakupów :D KM_1976 --> miłego lezenia na wolnym :) Ewa z T --> ptaszniki to chyba większe pajączki :O ale takiego zwierza trzyamć w domu :O przecież on nie będzie chyba jechał na muchach Kluchna --> również miłego dnia życzę :) PS. Wybaczcie , że nie po kolejności ;) A gdzie reszta? Zaraz sprawdzam obecność ;) nieusprawiedliwione nieobecnosci będą karane ;) jeszcze nie wiem jak ale... już obmyślam karę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Fredi Lublin jesli ten wstretny pajak jest na uwiezi to podobno nie urosnie a on trzyma go w malym pudeleczku,ohyda nie rozmawiajmy juz na ten temat bo ciarki mi przechodza brr.dzis mam zly dzien.Dzieciaki marudza musze konczyc, pozdrawiam wszystkich pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×