Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Widzę , ze 13 pominięty bez echa i bardzo dobrze... Z języczkiem powiadasz Fredi...aż się zaczerwieniłam ...:-( Soczek dla Ciebie (po dwóch dniach ale zawsze coś...) Dla reszty D Kawka na dziś mrożona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko .... 😘 Kawka mrozona oj taaaaaaaaaak ja z przyjemnoscia .... ;) i jakis lodzik dla Frediego ;) hehehhe sciskam mocno ... 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Eh co sie z tymi dziewczynami porobiło, jedna całuje z języczkiem kolejna proponuje lodzika... Przecież Wy macie mężów! Pozdrawiam po 🌻 Oj jeszcze tylko jutro w pracy i weekend :D Banitko --> soczek palce lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! :D :D dawno nie zaglądałam ale mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie... uffffff... ten upał mnie wykańcza, zachmurzyło się i coś grzmi ale nie wiem czy w końcu coś popada. dziś są trzecie urodziny mojej córci, więc poważna sprawa... narzeczony już zaproszony ;) mam nadzieję że impreza wypali. pozdrawiam wszystkich nowych, widzę że ostatnio topik przeżywa lekkie ożywienie :) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj km1976 !!! Jak moglibyśmy o Tobie zapomnieć !!! 👄 dla Twojego dzieciaczka i sto lat!!! D Podaję mrożoną chociaż sama mam gorącą...niestety... No i gorąco mam też w pracy...az za ... Aby wytrwać do 16 i weekend :-) Fredi soczek 👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słowa nie wypowiedziane, ale zapewne pomyślane ;) Tak, macie racje od tego gorąca to mi na dekiel poszło :D Pozdrawiam weekendowo po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami odnoszę wrażenie , że tylko ja i Fredi tu zaglądamy... :-( niestety ... Towarzystwo co z Wami ?I nie wykręcać się pracą bo ja też mam jej dużo :-P D Kawka podana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Banitko!! melduje się na posterunku :) gorącej kawki nie proponuje bo u mnie jest już tak goooorąco że nie mogę już wysiedzieć... ale byle do środy, potem biorę trzy dni urlopu i ruszmy na rajd na Mazury :) byle tylko podróż jakoś przeleciała bo te 500 km to mnie zawsze przeraża... ale na pewno będzie fajnie czy u was też jest tak gorąco dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ goraco... i dzień koszmarny ... tak się zdenerwowałam , że mi głowa pęka :-( Dobrze , że zaraz 16 ...i do domku ... mam dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 1976 :) Banitko wielki 😘 Fredi oj oj ... hmmm co tez Ci pogłowie chodzi ;) hehehehehehe ... no tak mamy mężów i dzieci ... i kwiaty w ogrodzi ... a ksiądz tez jest tylko człowiekiem :) wielki kubek > kawusi stawiam na rano dla Was bo ja cos ostatnio nie moge !!! U nas słonca jak na lekarstwo ... caly czas mam malego na glowie heh ... jutro mam wizyte u gina... wreszcie mam nadziejej poznam płec ;) moze Banitko bededziemy mieli taki zestaw rodzinny jak u Was :) do milego !!! scikam mocno !!!! i sie nie denerwuj !!!!! jak by co daj znac co komu maja myszy ;) Km 🌻 :) Shenen... jak tam malzonek przestaje palic ;) dziekuje za sliczne zdjecia !!!! usciskai dla Majeczki i pogłaskaj brzusio !!! Remcio ... pozdro ;) Netia ... hmmm ciekwa jestem tej knajpy tak fajnie o niej napisalas ;) i po 🌻 ku dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka poranna!!! Carlaa napisz koniecznie jak już się dowiesz co dam w brzuchu piszczy :-) Mam dość!!!Ja na ogół jestem bardzo spokojną osobą , ale wczoraj wracając do domu to normalnie łzy mi same leciały z oczu ...horror:-( Może kiedyś wybierzemy się do Frediego i zwiedzimy tę knajpkę dogłębnie :-) bo ogólnie Lublin to już zwiedzałam ... Miłego dnia dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Dziewczyny - jeśli Fredi zaprasza, to się nawet nie zastanawiajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia👄!!! Powiem tak ...Fredi nawet jakbym chciała to nie ma takiej opcji w moim grafiku :-( i przypuszczam ,że też bym maiła taki uśmiech na twarzy...ale może za rok... , bo mam rodzinkę w Lublinie , więc nocleg z głowy... :-) D Kawka popołudniowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! u nas gorącooo... Banitka co sie stało że miałaś taki podły humor??? powiedz komu tam przetrzepać kości ;) ja na dzisiaj też mam już dosyć i czekam kiedy wyrwę się do domku a od jutra do poniedziałku - urlopik :D :D choć troszke odpocznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Km... poszło właśnie o urlopik {3dni) przetrzep kości mojej dyrekcji :-) z tą Twoją ekipą motorową :-D Do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie lańsko za jaką emotkę ? nie wiem o co chodzi...ale jak chcesz Fredi to spróbuj mi je sprawić ... :-D :-p D Kawka poranna (no tak prawie poranna ...)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko... co się dzieje? poumieraliście ? Kto żyw to łapać kawkę D!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka -> Ja żyję :D A co z resztą nie wiem. Meldować się :) Kolejno odlicz :D Na prawo patrz, potem na lewo patrz i na prawo patrz i jak nic nie jedzie, to można przechodzić przez ulicę :D chyba że mamy czerwone światło dla pieszych :D Tak, to wina nadmiaru słoneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo melduje sie :) Banitko .... melduje do tego ze będziemy mieli synalka ;) u nas upałów brak .... stawiam poranna kawke dla Wszystkich i po 🌻 ku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! ...melduję się i ja... 🌻Carlaa...GRATULACJE!!! ...D... jedną poproszę!{to juz 5 dzisiaj!] Dla reszty 🌻-ki Dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! D KAWKA!! Wczorajsza nieobecność spowodowana była delegacją ;-)było miło.. Carlaa!!! GRATULUJĘ to znaczy , ze bedziemy mieć taki sam skład osobowy rodzinek... :-D Fredi!!! W tył zwrot i naprzód marsz 👄 Lena!!! Dobrze , ze jesteś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja już z powrotem w pracy:( niestety.. na Mazurach było super, pogoda dopisała, rajd się udał Banitka daj namiary na tą dyrekcję i coś się załatwi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Km...Witaj !!! Może nie będzie trzeba...na urlop i tak idę...ale nie wiem , czy mi umowę przedłuży...(wtedy dam znać) :-D Jak dobrze , że niedługo 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! czas na drugą kawke więc zapraszam chętnych Banitka jak co to tyko powiedz :D a gdzie reszta towarzystwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ładnie, tyle czasu minęło a tu dalej nikogo nie ma...:( czy wy jeszcze żyjecie ?????????? chyba topik umarł....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×