Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Heyka,wpadłam do Was a tu cisza...! Dla wszystkich🌻-ki Miłego dzionka!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w czwartek🖐️ A co tutaj taka cisza?? U nas juz goraczka....zapowiada sie ciekawy dzien:) Milego dnia dla Wszystkich:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamiast kawki woda mineralna dla orzeźwienia ;-) Miłego dnia ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ wasze wypowiedzi są obfite i twórcze... :-D D Kawka i... też pozdrawiam ... nareszcie piątek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim:D U nas dzisiaj potworny upal do 34 stopni:D A potem na szczescie wielka burza:D:D::D:D Ufffff.narszcie bedzie czym oddychac ;) Mam nadzieje,ze Wam tez pogoda dopisuje i macie swietne humorki,tak,jak ja:D Milego dnia i duuuuuzo slonca::D 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre:D:D:D:D:D:D:D:D:D Subject: FW: Przykazania francuskie dla kobiet: 1) jeśli robisz to dla zabawy - wypluwaj. 2) jeśli z miłości - połykaj. 3) jeśli chcesz się popisać - przed połknięciem pogulgotaj! Przewiń w dół Tak się drogie Panie smakuje wino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote🖐️ A co tu taaaaakie pustki:O Lo Mamo!!!! Wszystkim Mamom:D,najjjjjj🌻 Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele!!! U nas parno i duszno:O,nie ma czym oddychac:O Mam nadzieje,ze jakies slonko jeszcze wyjdzie,bo to dopiero poludnie przeciez:) Milego dnia,a ja tym czasem spadam na tarasik:) Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Witam porannie... Kawka jak zawsze ...hm... kiedyś ktoś inny pełnił honory podającego kawkę :-( Ciekawe gdzie ten ktoś jest... :-P I zaś poniedziałek ...jak ja nie cierpię poniedziałku...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi...hm...dobrze ,że jesteś chociaż z sąsiedniego pokoju , bo inni nawt z własnego nie trafiają :-( D Kawka ...może dziś mrożona ...:-D Miłego dnia !!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, zwłaszcza nowych i gorąco pozdrawiam. Dla Wszystkich po 🌻-ku i :-) Miłego dnia 🖐️ P.S.Kawka stygnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam , że nikt się dzisiaj nie pojawi...a nie chciałam być pierwsza jsk zawsze ;-) D kawkę biorę :-D Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka, widzę,że zajrzałam zbyt późno i kawka dawno wypita...trudno...kubeczki chociaż umyję...! Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! A co tu taka cisza? 🌻Nawet Ty Banitko nie zaserwowałaś dziś kawusi??? :-( Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś piękny dzień, słoneczko przygrzewa, perspektywa wolnego weekendu jest przed nami ... Ostatnia kawka w tym tygodniu? jest ktoś chętny? pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chętna na kawkę 🖐️ D biorę i zabieram się za robotę...chociaż już bym do domu poszła ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍DLA WSZYSTKICH NASZYCH POCIECH MNÓSTWO ŁAKOCI,...ZDRÓWKA....RADOSNYCH UŚMIECHÓW NA BUŹKACH I ...SPEŁNIANIA PRZEZ RODZICÓW ICH WSZYYYSTKICH ŻYCZEŃ !!!😘 Dla wszystkich dzisiejszych solenizantów: 🌻Kubusiów 🌻 Konradków Wszystkiego NAJ...NAJ...NAJ...!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zyczę Wszystkim [bo każdy jest dzieckiem ] spełnienia wszelkich marzeń ...zwłaszcza tych z dzieciństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo :D tak dawno mnie tu niebylo ... i nowe niki widze .. 🖐️ calemu 1976 .. :) Przesylam moc buziakow !!!!! gratulacje Sywia !!! Banitko ciesze sie ze plny do przodu !!! prawie 30 😘 Fredi .. ojczulku nasz :D :D :D Km kawusia :D i dla wszystkich 😘 sciskam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamitka
Aj! Fredi...było było...tak krzyczeć ...:-)!!!! KAWKA!!!!PODANA !!!!! D Budzimy się na cały tydzień ... Carlaa!!! Morduchno kochana dobrze ,że jesteś :-) Cieszę się , ze chociaż Was wszystkich mam tutaj w pracy ... i zawsze się mogę wypłakać ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×