Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

prawie 30 --> cos Ty ze swoimi dziecmi zrobiła ;) Rozumiem żeby pujśc z nimi do night clubu, dać im zaplić, zrobic tatuaż i inne kolczyki, ale żeby chodziły z bronią i pobiły ojca ;) hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Fredi, ja poprostu szalona jestem, spodziewaj się po mnie wszystkiego, zajrzyj jeszcze raz do skrzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> nie wszyscy myśla ta główką :D ja staram sie myślec głową co mam nadzieję wszystkim postaram sie udowodnić :D ale na razie cicho sza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> na kobiety się nie złoszczę NIGDY. No chyba że mi strasznie podpadnie a u Ciebie na podpadziochę ;) nawet się nie zanosi :D tzn. jeszcze ;) ale w przyszłości... kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, kamień z serca ... Passionne, zajrzałam na topik o wódce, na który zapraszali, ale jakoś tutaj mi raźniej :) Fredi, ja i podpadziocha - nigdy, ja urodzony anioł jestem, grzeczna, nie wadzę nikomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, ja też tak uważam, Fredi za 🌻 dzięki, 👄 właśnie odebrałam, niestety mąż chory, właśnie szykuję mu herbatke z cytrynką, faszeruję tabletkami (oczywiście w dobrej wierze) i zaraz go usypiać będę, przedemną więc noc niespełnionych marzeń ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę nieco inne rozpalenie, ale cóż, obejdę sie smakiem .... właśnie mu wygodne spanko uszykowałam, buziaka w czoło dostał i spanko, jeszcze za jakiś czas temperaturę sprawdzę, zobaczymy co będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, snów szalonych życzę, ja tak szybko spać nie pójdę, jakoś sen mnie nie chce odwiedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, będę dokładać, byle do imprezki bliżej, ale cóż to widzę, sama zostałam? Tak być nie może, ja towarzyską osóbką jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło wejść na topik, gdzie zawsze świeże kwiatki czekają, humor jest i rozrywka. Kochani 👄 , miłej niedzieli życzę. Ja spędzę raczej w domu, bo mąż jeszcze chory, zresztą pogoda deszczowa, jest ciepło, ale od kilku godzin pada deszcz, kawką trzeba się ratować. :D:D:D:D:D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, na Twoją obecność zawsze mogę tu liczyć :D pozdrawiam ❤️ Kochani, a reszta co w niedzielę porabia ???? Czadunia, właśnie dziś dostałam jakiegoś maila z informacją, że moje wysyłanie do ciebie się nie powiodło, przepraszam , nie wiem dlaczego , mam nadzieję, że następne pójdą dobrze. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, właśnie też mam TVN włączony i spoglądam :D:D:D, córeczka zresztą też. Miłego oglądania , dzięki za 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę (znów na wkręta ;-) i już mnie na kawke wołają ;-)) Zaraz idziemy głosować :-) oczywiście na ... niech to będzie tajemnica by ten topik nie był polityczny. Buziaczki i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani , dzięki za maile , Fredziu pewnie też bys chciał mieć taką żonkę w TAKIEJ sukni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie głosowałam bo mam obowiązkowy dyżur w domku z moim chorutkim synkiem , ale jak tylko mąż wróci to nieomieszkam pójść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka , ja jestem, oglądam i klikam naprzemian , ja też dziś siedzę w domciu , bo mój mężulek jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się jak mogę, zaglądam tu często bo jakoś polubiłam całe towarzystwo :) właśnie wstyawiłam wodę na kawę , wypijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczek uwielbiam, ja sama bardzo rzadko piekę, jakoś nie mam z tego frajdy, ale czasami jak mnie coś najdzie, to nawet dobry placuszek upiekę, ale musi to być \"ten dzień\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×