Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Carlaa porozmawiam z twoim mężem ,może cie puści:) prawie 30 normalnie powinnaś sobie dziś mentosa kupić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalalalalla ja juz tancze ...... i muzyczka do przytulanca ...tylko ze maz w kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak decyzja kiedy swietujemy dzisaj jutro czy zostawiamy ta okazje na piatek to moze cisze przed wyborcza hihih nie nie to juz bylo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, a co mąż w kuchni robi? Może jakaś urocza kolacyjka się szykuje? Raczysko, ok. pierwszy taniec należy do WAS :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Raczysko 2. Passionnee 3. Carlaa 4....hmmmm to nie ja sie wpisalam na liste to moja kolezanka prosze czytac uwaznie KOLEZANKA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpis na listę : prawie 30 --------> ale, ale , co to za lista, jak panien, to ja nie mogę, i znów dyskryminacja :( carlaa, jaka okazyjka, jakaś rocznica, urodzinki nam umknęły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzinki byly ....22.09. a ze ja PANNA zodiakalna hihihi to sie wpisalam na liste :D :D :D :D .... wiesz jestesmy tacy zabiegani maz praca...non stop ...a dzisaj nasz synalek tak slodka zasna ze ...❤️ postanowilismy to .....hihihihi ... uczcic ... mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nie ma ŻADNYCH ograniczeń i dyskryminacji :) , całą noc tylko ;) z dwoma tańczyć hmm... pewnie szybko by się im znudziło więc proszę aktualizować tą listę :) Dobra znikam jutro do pracy znów na rano i dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, to ty z neta uciekaj do mężulka , póki jest okazja, mały śpi, to świętujcie, ile się da :):):): Powodzenia, szaleństwa i .................. (rymem pasuje : powodzenia , szaleństwa i drugiego maleństwa) , ale kropki wstawiłam, więc dodaj co tylko chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Fredi to jest: liste zrobił,panny sie wpisywać i jeszcze zakłada,ze szybko mu się znudzą.... Oj Fredi ja cię pierwsza przetestuję.... w tańcu oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 hihihihi uciekam uciekam slodkich snow.... trzymajcie sie 🖐️ do juterka...choc pewnei bede zagladac hihihih papapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko, oczywiście, że tak zrobię :) Jak tam polowanie? Coś fajnego złapałaś? Carlaa, pa 👄 dla was kochani i do juterka, poczekajcie z 1976 wpisem do jutra lub piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) A mnie nie ma na liście, nie wiem, jak to się mogło stać ?! ;) Raczysko zamówiła sobie pierwszy taniec przytulaniec, a ja z ogromną przyjemnością zatańczę ostatni :D, Fredi wpisz mnie proszę na koniec listy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szalony roczniku :-)) nie wiem czy mnie oczy nie mylą ale ktoś się wpisał o 5.25 !!! Jeezzuuuu Soreczka, że was troszke zaniedbuję ale ostatnio mam tyllllle na głowie.... Mam cichą nadziejkę, że imprezki nie przegapie :-( :-) Fredi ---> wpisuję się na listę ale ... (mój mąż prosił by delikatnie Ci przekazać ;-) ) rączki przy sobie haha nono męża nie poznaję :-D ciekawe czy on mówił o rączkach mioch czy twoich ---- żartuję oczywiście WOLNE PANIE bierzcie się za Frediego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - oglądam Waszą stronkę, super zdjęcia, Qbuś cudowny, całus od ciotki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę ją od tygodnia ... zaprosimy oficjalnie jak już skończymy - będzie ciacho i kawka i winko i tańce --- czyli to co 1976 lubi bardzo ;-) Ciotunia Netia ---> 🌼 od Qbusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani, zbliżamy się coraz bardziej do magicznego 1976, a co za tym idzie do imprezki, lista ciągle otwarta, zapisy można jeszcze robić, ciekawe , czy uda mi się dzis z kimś porozmawiać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03wiol - -----------> czy jesteś też 1976??? czy moze wielbicielem/wielbicielką 1976 r? :D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×