Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

ten jest chyba 1585 wpis, ja też zaraz łóżeczko odwiedzę, mam już wygrzane, szybciutko prysznic i mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja też uvciekam spać... Fajnie bylo posmiać sie razem z wami:) Kolorowych snów życze... Dobranoc Papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Wszystkim 🌻 Czadunia... sliczniutkie zdjatka.... malutki tez :D :D :D :D no wlasnie zmamusiowienie grozi i jest nieodwracalne hihihihih .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaa milego weekendu wszystkim... 😘 Czadunia a ta stronka to www.dustin.bobasy.pl do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka, długo sobie wczoraj porozmawialiście, fajne pomysły się pojawiły :D szkoda, że nie mogę być z Wami wieczorkami :( Dziękuję za maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejże Hoooo wskakuję sobie na forum ( na krzywego u rodzinki) a tu aż 4 stronki do poczytania :-D wnioski: 1 konspirACJA (oferuję swą pomoc ;-)) , 1 nowa osóbka ----> witaj anax, super widzieć \"starych\" bywalców, szczypawków nie dostałam :-(( aaaaaaaaaaa i dzięki za mailiki - 👄 no zmykam buziaczki - będę w poniedziałek -- info dla tych którzy tęsknią ;-) żartuję oczywiście bo napewno tęsknicie wszyscy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga osoby, które nie dostały szczypki muszą sie uzbroić w cierpliwość i poczekać, aż zrobię zakup kontrolowany ;) Powód prozaiczny - produkt zjedzony ze smakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee ---> jakby co to pisz śmiało - mój mąż komputerowiec - złota duszyczka zawsze pomoże no i prae rzeczy się i ja przy nim nauczyłam :-) zamiast Outlook\'a używam i polecam Bat\'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim, Fredi--------> co to za szczypki, tyle sie o nich tu naczytałam, a nic nie dostałam, zaraz też będę morze łez wylewać ;) Passionnee, ja też często klikam tam gdzie nie trzeba i potem problemy murowane, ale jakoś zawsze znajdą się jakieś dobre duszki i mi pomogą, ❤️ kochani i D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie tylko i uciekam,bo popierwsze mam dola i nic sensownego wam nie napisze a po drugie jetem wykonczona... Fredi rodzyneczku dzieki za poczte:) Trzymajcie sie kochani👄 bawcie sie dobrze Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Passionnee, ciekawość mnie zjada przez te szczypki, jak to wygląda , jak to smakuje??? Passionnee, jak minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 przepraszam... Tobie tez bardzo ale to bardzo dziekuje za poczte{usta] buziaczki i spokojnej niedzieli. Papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> smakuje super :) a jak wygłada hmm sprawdź pocztę czasem coś wysyłam za Twoje e-milki :D , czyli handelek wymienny ;) Dla Panien: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dla Pań: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dla Was: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, pocztę właśnie przejrzałam, suknia ślubna hmm.... szkoda, że kilka lat temu jej nie widziałam :) Przesłałam wam jeszcze kilka rzeczy, jedno mam jeszcze, ale to raczej dla kobiet, nie wiem Fredi, cz się nie obrazisz jak wyślę Tobie, dodam, że to żarcik oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak czy tak...
prawie 30 dziekuje Rybko,ze chcesz mi pomoc i bardzo to doceniam... Wiesz to są sprawy rodzinne...Ja jako typowe raczysko strasznie wszystko przeżywam i nie potrafie nabrać dystansu do pewnych spraw... Taki mam głupi charakter... 👄👄dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko, nie przepraszaj, bo nie masz za co, wiem, że nie rozwiążę twoich problemów, ale pamiętaj, że zawsze jest jakieś rozwiązanie wszelkich spraw, ja gdy mam kłopoty staram się z nimi przespać, na drugi dzień, gdy troszkę ochłonę, patrzę inaczej na wszystko, nie martw się, musi być dobrze, jakby co, pisz na skrzynkę, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×