Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

nie wyszło mi na końcu serduszko....hmm:) a jeszcze co do ćwiczeń , to ja zamierzam się gdzieś wybrać bo w domu jakoś mi to nie idzie - z systematycznością problemy:)))) jeszcze raz pozdrawiam ide spać , wypiłam trochę nalewki z wiśni mojego taty i..............:) ide spać papapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...:) i jeszcze do CZaduni:) z tą fanką allegro ...no może coś w tym jest, ale wybierając allegrę nie to miałam na myśli :) jakoś tak wyszło:) papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a już miałam pójść:) Kłapi - coś w tym jest - co do dzieci , ja też jestem szczęśliwa i mam wspaniałego mężą - korzystam z życia i jest mi z tym dobrze:) ale z drugiej strony......no właśnie :) myślę o tej drugiej stronie:) może juz czas:) - jak mam wstawić tego cholernrgo kwiatka!?:) buziaczki dla WAS spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Passionnee - późno nas dzisiaj obudziłaś, troszkę zaspałam ;) Dziękuję za pocztę dziewczyny 😘 Kłapi - miłej podróży, fajną masz pracę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ja właśnie jem śniadanko - moje słońce śpi :-D 🌼 na całyyyy dzisiejszy dzionek dla miłych Pań i dla miłego Pana którego chyba wczoraj nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się \"najadłam\" - mój synek wstał ;-)) kiedy i ja się wyśpię i zjem jak człowiek :-( :-) jbk \' ,[pjmhby qw\\\'l0ih7t ć ghf g - dal fajnych cioteczek z 1976 od Qby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, jak można nas nie lubić :D. Po prostu dobrze się bawił, a dzisiaj odsypia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee ---> Fredi pisał że może go nie być ale nie brałam tego na serio :-D i jakoś tak smutno bez kfiatkuf od niego :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapalony komputerowiec ;-) to u nas rodzinne chyba ;-) ma już własną klawiaturke (prawdziwą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1976
Witam cały rocznik 76,mam nadzieję że można jeszcze do Was dołączyć?Ja jestem z 11 listopada więc już całkiem nie długo imprezka się szykuje :) Całuski dla Wszystkich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna listopadowa skorpionica :) Agnieszka------->🌻 Czadunia - chyba synek wyzdrowiał już :) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Netia !!! jeśli wnioskujesz to po częstotliwościach moich wypowiedzi na kafe to .... masz zupełną racje :-) ( jeszcze troszke nas trzyma ale jest juz oki) witaj Allegra i ... dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale z Was rozgadane towarzystwo hhihihihihihihihiiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi do pracy raz raz raz ................opuszczam Was mam nadzieje ze nie na stałe bawcie sie dobrze i do zobaczenia za tydzień wylatuje w poniedziałek, jak chcecie to Wam coś przywiozę, wprawdzie nie wiem co???? ale np dobry humor belgowie to wesoły naród (przynajmniej Ci z branży poligraficznej ) Serdecznie witam nowa przybyłą Agnieszke dodam tylko ze jak z Nami trochę poprzebywasz to .........:):):):)kazdy w miejsce kropek doda co chce!!!!No to macie spoko na jakis czas nie bede Was zmuszała do ćwiczeń, nie bede wygłaszać kontrowersyjnych i mało popolarnych tez .......nie będę narzekać hihihihihiihih Całuje Was bardzo mocno i trzymajcie za mnie kciuki żebym znalazła fajny sprzęt dla mojego klienta KŁAPI MALKONTENTKA WAS OPUSZCZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Netia!!!!!!!!!!! faktycznie mam fajna prace bo sobie latam tu i tam , zwiedzam, czasem sie wkurzam bo mnie w domu nie ma ale moja lepsza połówka (czytaj mój mąz) tez ma latajaca prace więc nie jest tak źle............. i taka drobna dygresyjka , droga moja równie bezdzietna Allegro jak mam miećdzieciaczki skoro ma latajaco prace :):):):):)????????????????????? Jak napotkam bociana tam gdzies wysoko to go zapytam kiedy do Nas zawita tzn do mnie do Allegry i jeszcze do Kogo???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Kłapi :) dziekuję bardzo hahhah za tego bociana:) i zapytaj się czy nie mógłby tak 3 naraz hahahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o bociana nie proszę, ewentualnie jakiegoś miłego i wolnego Belga mogłabyś przywieźć ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegra mam nadzieje że to nie ptasia grypa ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? Bo zarazimy sie wszystkie tutaj i będzie plaga hihihihihihihihihihihihihi nie plaga kafeteria hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
Kłapi twoje tezy nie są wcale niepopularne, powiem szczerze , że mnie czasem brakowało odwagi czy czegoś innego , zeby tak sie odciąć jak ty i tłumaczyłam sie jak głupia dlaczego jeszcze nie... A jeden z pwoodów był podobny do twojego po prostu chciałam sie nacieszyć życiem , wolnością , swobodnymi wypadami, bo gdy już jest dziecko to troche inaczej wygląda... Na okres ciaży z lataniem możesz sie pożegnać Ale obok mnie już bocian przeleciał, dosłownie i w przenośni , w mieście , którym mieszkam jest niewielka rzeczka, ja niedaleko niej mieszakm, całą wiosne mieliśmy sąsiada - czarnego bociana - prawdziwe cud , no i rarytas , bo zazwyczaj sa białe. Cciałam po południu cos zrobić w domu bo amm remont , ale czuję dziwne ciągnięcie brzucha" tak jakby był trochę cięższy, chyba sie położę , czy któras z was to miała? Zaznaczam , że moaj ciąża byłą z tzw. "ciążą wysokiego ryzyka" i mam dmuchac na zimne, może dzwonic do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapii ---> już tęsknie 🌼 wracaj szybciutko bo znów musimy pogadać - tyle co wczoraj ;-))) hihi żartuje wiktoria76 ---> a który to miesiąc? jakby co to służe radą bo co nieco jeszcze pamiętam :-D . Jeśli dosięgniesz to ucałuj brzusio ode mnie i Qbusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi---- udanej podróży:) mam nadzieje że jeszcze nie zarażam hahahah ptasią grypą, cobyś tych Belgów nie pozarażała:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam szczerze kochane moje wirtualne koleżanki 1976:):):):) Zazdroszcze troszeczke Czaduni bo ma kochanego Qubusia jak poprosicie to Czadunia wysle Wam piekne zdjecia jej i Qubusia (jedno jest takie ładne z Monia i bardzo małym Qubusiem że go sobie zamiesciłam w wygaszaczu ekranu :):):)BARDZO MI SIE SPODOBAŁO!!! Wiktoria tez Ci zazdroszcze tak pozytywnie oczywiscie :):) Bo czekanie na upragnione dziecko to musi być niesamowite uczucie:) Tak więc widzicie że mam serce i potrafie kochać .................tylko musi mnie jeszcze ktos wyleczyc z egoizmu i wygodnictwa :):):) czy widze kogos chętnego do terapii ?????????Nie widze nie słysze hihihihihih Monia obiecuje że pogadamy jak wróce poobijam sie troche w pracy i pogadamy (zdusze w sobie jakos wyrzuty sumienia )albo nie pójde na fitness np wczoraj nie byłam bo miałam małych 3-4 letnich gości fajnie było wesoło nawet podobało mi sie pilnowanie tej gromady , jedlismy razem kolacje , spiewalismy piosenki ........miałam taki baizelek w domu ze ledwo sie odsprzatałam ale warto było bo te dzieciaki dały mi wiecej czegos takiego trudnego do opisania radosci , wesołości , odprężenie niz 1,5 godzinne skakanie na fitnessie , poprostu bociana sterroruzuje i przyniesie mi 2 małych szkrabów i bedzie fajnie :):):):) Całuje dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooo ..... Czadunia ja kcem zobaczyc Twojego synalka .... bardzo ladnie prosze .... :D usmiechamy sie do Was :D :D :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do latani hihihihi mozna mozna mozna tylko pod koniec ciazy nie wszystkie linie kca zabierac :P bo boja sie rozdwojenia w powietrzu hihihihihihi :) :) i powiem wam ze gdybym nie spotkala nojego malzonka to pewnie jeszce by naszego synka nie bylo hihihihihi bo jak ktos z Was napisal nie spieszno naszemu rocznikowi hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×