Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Van Gogh

Które polskie góry najpiękniejsze - piszcie swoje typy!

Polecane posty

Gość Van Gogh

Dla mnie: 1/ Pieniny 2/ Tatry 3/ Beskid Żywiecki 4/ Beskid Śląski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko TATRY i jus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziuńka
ZAWOJA!!! Cudowna wieś (najdłuższa w Polsce - nie wiem czy też nie największa) - jest bardzo urokliwa i ma fajowy klimat, nie tylko górski ;) Mieszkańcy są przyjaźni, a widoki zapierają dech w piersiach!! Jest gdzie połazić - Babia Góra ma 1725 m.n.p., a prócz tego jest wiele innych ciekawych szlaków i miejsc, które trzeba koniecznie zobaczyć. I rozrywki nie brakuje!! Serdecznie polecam. Przy tym noclegi są taniutkie - ja w zeszłym roku w sierpniu płaciłam po 12 zł. od łóżka (łazienka na korytarzu,ale to pryszcz, bo człowiek nie spędza całego dnia w kibelku czy na kąpielach). POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziuńka
A, najważniejsze!!! To jest Beskid Zywiecki - a dokładnie Makowski!! Kierunek Suchej Beskidzkiej, Makowa Podhalańskiego. A przez słynne "zakręcone" Krowiarki można dojechać do Zakopanego - jest 50 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatry i Pieniny
acha i Stolowe ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Tatry-;-) za całokształt, a przede wszystkim za wszechograniający zachwyt 2) Beskid Żywiecki -za magiczną Rycerzową i inne piękne,spokojne zakątki 3) Pieniny -za spacerowe trasy i za panoramę z Bereśnika 4) wszystkie inne górki które zdobyłam -za wrażenia ktróych nie zapomnę 5) wszystkie pasma górskie, których nie znam, a które zdobyć zamierzam, być może kiedyś Korona Gór Polski ;-) pozdrawiam serdecznie góromaniaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_25
Chyba zapomnieliście o GORCACH!. Jedna z moich ulubionych tras : Z Rabki przez Maciejową, Stare Wierchy, na Turbacz. Potem zejscie do Nowego Targu. Jest pięknie zwłaszcza słoneczną jesienia, początek pażdziernika. Piękne widoki i przyroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARKONOSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko najstarsze ale nie napisze bo po co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×