Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosel

ILE MIAŁYŚCIE LAT JAK ZACZĘŁYŚCIE ZAŻYWAĆ TABLETKI??

Polecane posty

ja miałam skończone 17 i brałam dość długo bez przerwy bo prawie 5 lat...póxniej przerwa i znów 2 lata a teraz nie biorę, bo mi ciśnienie skacze za bardzo :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka2
ja miałam 17/18 (w połowie roku między urodzinami), biorę do dzisiaj-mam teraz 22/23, brałam: logest-po roku brak libido, potem harmonet-po 1,5 roku bóle piersi, potem 3 mce Diane-35 - nie wiem czemu lekarz zmienił na novynette, potem znowu przepisał inne-chociaż na nic nie narzekałam-na rigevidon, który brałam znowu niemal rok, a teraz zmieniła lekarza bo tamten zaczął mnie denerwować-nie umiałam z nim rozmawiać i sie stresowałam przed wizytami. Nowy ginekolog przepisał Yasmine - ma pomóc na cerę. Teraz mam miesięczną przerwę i już schudłam 2 kg-pozbyłam sie wody zatrzymywanej przez lata w organiźmie-po Yasmine podobno mam chudnąć dalej-nie mam nic przeciwko :) czekam na okres i pierwszą pigułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xio
17/18 Najpierw bralam FEMODEN, potem CILEST, pozniej ze dwa miesiace DIANE a teraz HARMONET. Biore w sumie od 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
samo mlode laski...ja zaczelam brac jak milam 18 lat i 1 miesciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetaB
ja 23-biorę 12 lat.Najpier Triouilar,cilest, mercilon,evra.Teraz rozpocznę yasmine. Po tamtych ;zero ochoty na sex, nadwaga, bóle glowy.Może coś się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beiudvbs
ja mam 16 lat i 7 miesiecy =D i wlasnie 7 dni temu wzielam swoja 1 tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma 25
zaczelam brac majac jakies 16 chyba lat.diane 35-leczniczo,od 20tego roku zycia bralam mercilon leczniczo i antykoncepcyjnie lekarka mowila ze nie trzeba robic przerwy..potem zostawilam faceta to zucilam tez tabletki-wcale mnie nie wyleczyly-mialam dwa lata przerwy i teraz miesiac temu znow zaczelam brac,myslalam nad spirala zeby nie brnac znow w tabletki ale lekarka mi powiedziala ze nie uda sie u mnie spirali zalozyc..a organizm mam taki ze problemy z hormonami bede miec chyba juz zawsze..moze to nie najlepsze wyjscie..ale narazie nie chce miec dzidziusia..pozdrowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 21 lat i 8 miesiecy :) a biore juz 11 miesiecy czyli latwo obliczyc ze teraz mam 22 lata i 7 miesiecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 i 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja ja ja
prawie 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 25 lat i właśnie zaczęłam z Harmonetem. Jak tak czytam wasze wypowiedzi, to zaraz wpadnę w kompleksy, że tak późno zaczęłam. Faktycznie żałuję, że nie wcześniej, bo oszczędziłoby mi to wielu stresów związanych ze strzelającymi gumkami i innymi niespodziankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
prawie 18 lat mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-tera
17 i mam o to troche zalu do chlopaka i mojej ginekolog ale cos poradzic, zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey dziewczyny
19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz wzielam przez 1 miesiac dianke jak mialam 16 lat. I teraz majac 19 zamierzam troche dluzej ja brac. Juz zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 18 jak zaczelam brac tabletki anty a teraz mam 21.. na poczatku byly Diane, pozniej przez krotki czas Mercilon i teraz Microgynon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwI 20
Miałam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×