Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frettka

Fisio Diur

Polecane posty

Gość malutka_1981
czesc a ja pije od 4 grudnia i nie dostalam okresu a czekam juz 5 dzien ;( nie wiem moze to przez stres ogolnie jem mniej na razie czuje sie ciezko bo czekam na okres. ale buie mam mniej opuchnieta bardziej oczy. w smaku jest potworne ale moze to dlatego ze pije w pol litrze 10 ml a nie w litrze. a jak to stosujecie?? stosujecie przez 4 dni 20 ml na litr a potem zmniejszalyscie??? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LarwaMariola
Piję 2 dzień :) zobaczymy. Moja Mama wypiła 2 butelki- po pierwszej schudła z 74,5 na 66, a po drugiej- 66->62 kg. Nie jadła po 18 (zresztą nigdy nie je), diety nie trzymała, więc coś musiało to zaskutkować :P Zobaczymy jak będzie u mnie. Czuję się ciężko, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phalaenopsis
własie kupiłam fisia no i sama nie wiem czy to moja psychika czy co ale czuje się jakoś słabo i pare minut po wypiciu robi mi sie niedobrze i jestem bardzo zmęczona cały dzień; niby to ziołowe więc może nie ma się co martwić ale czy któraś z was tez miała takie odczucia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiza
Cze!! :) Dopiero dzisiaj to cudo kupiłam ... po miesiącu napisze czy mi pomogło :PP Smak tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
Napiszcie, ktore osiagnely wyniki pijac fisio. Ja tez sie do tego przymierzam. To moja ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ochydne włanie kupilam i wypiłam pierwszy litr.ochyda bleeee ale jak ma pomóc... to wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrruuuuuuddddzzz
mam pytanko... a ktos wie jak dlugo można go pic?? konczy mi sie butelka i nie wiem czy moge juz zakupic druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
Witam. Skoro wypilas juz jedna butelke, to powinnas miec jakies wyniki. Napisz cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRRUUUUUDDDZZZ
SUPER DZIALA ... BRAK WZDEC... schudlam 7 kilo.. tylko spada cisnienie spac sie chce.. czy ktos mi powie czy mogie kupic druga butke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julina
jestem na ty arszeniku dzisiaj 2 dzień rano miałam małe wory pod oczami ale już przeszły ,moze dlatego że biorę tabletki od nadciśnienia zobaczymy co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julina
jestem na tym naszym arszeniku dzisiaj 2 dzień rano miałam małe wory pod oczami ale już przeszły ,moze dlatego że biorę tabletki od nadciśnienia zobaczymy co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
Ja tez biore tabletki na nadcisnienie. Dzisiaj zakupilam fisio. Od jutra startuje. A czujesz laknienie przy piciu tego swinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julina
nie czuję laknienia ale tarczyca daje mi znać o sobie bo mam chorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
Julina, a co z nadcisnieniem. Odczuwasz z tego tytulu jakies skutki uboczne. Ja bralam jeszcze polopiryne na rozrzedzenie krwi, ale jak dzisiaj zaczelam pic to swinstwo to przestalam. Oj to naprawde swinstwo. Zobaczymy jak na mnie bedzie dzialalo. Czytalam, ze mozna max. pic to 3 miesiace i musi byc przerwa. jEZELI CI TO NIE PRZESZKADZA TO DZIEL SIE SWOIMI EFEKTAMI ZAROWNO ZDROWotnymi jak i efektami gubienia kilogramow. Moze ktos jeszcze sie przylaczy. Mysle, ze na pewno bedzie milej i sympatyczniej w wiekszej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julina
Witaj Bozko30 miło mi będzie wymieniać się z Tobą relacjami , przechodziłam rozne diety odchudzające i nawet głodowki a nawet niebezpieczne tabletki dla zdrowia i "0" mniej kg i pani w aptece poradziła mi pić tą lurę i piję i ciekawa jestem jaki rezultat to przyniesie, ale dziś jest 3 dzień i czuję się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj piąty dzień na fisio. chyba do smaku sie przyzwyczaiłam. hm ale dziewczyny wy juz w 5 dni na 10 ml przechodzicie czy dalej 20ml ciągniecie? Czuc to ja sie dobrtze czuje tylko mi niedobrze i kompletnie nie mam ochoty na nic nawet na ulubioną czekoladę hehe.ale na efekty poczekam jeszcze trochę pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
Witajcie. Dzisiaj jestem po pierwszym dniu picie tego swinstwa. Czuje jednak glod ale walcze ze soba. 20 ml bede stosowala chyba przez 10 dni. Ograniczam jedzenie. Marcelina po ilu dniach nie czulas juz glodu. Jak sie odzywiacie pijac fisio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dwóch dni8ach, ale ja dodatkowo łykam therm line II olimpu. I to nawet dobrze działa. do smaku się przyzwyczaiłam juz nie mam wstrętu na samą myśl o wypiciu tego świństwa. rozważam kupienie inneov cellulit bo słyszałam że dobre i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
A stosujesz jaks diete. Ja tez faktycznie przyzwyczailam sie do tego smaku. Jednak czuje laknienie. Musze walczyc ze sobą. Sytaram sie nie jesc weglowodanow. Myśle o braniu dodatkowo BIO-CLA. Od środy zapisalam sie na masaże. Nie wiem tylko czy dwa razy w tygodniu, bo jeden kosztuje 50 zł. Marcelina a slyszalas, ze ten fisio komus pomogl. A co z Julina. Jak jej idzie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm tylko tu na forum...a t5ak w zasadzie to właśnie z forum wiem o fisio i postanowiłam spr.óbować. mnie do jedzenia nie ciągnie w ogóle . spróbuj Thermline olimpu dobre jest i wcale nie chce się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julina
jestem już 6 dzień na tym świństwie faktycznie dziewczyny do wszystkiego sie można przyzwyczaić w zasadzie nic się nie dzieje ale ciągle mi się chce jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
Skluchajcie sukces. Dzuisiaj nie chcialo mi sie jesc. Do poludnia prawie nic nie jadlam. Po poludniu rowniez nie wiele. Moze zadziala. Klopoty mam jednak z przemiana materii. Marcelinka nie moge kupic tych tablete, bo przeczytalam, ze podwyzszaja cisnienie, a ja niestety biore tabletki na obnizenie. Jakie macie dorobki. Ja narazie 100 gr. na plusie. Haha ale mi odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja dziś byłam głodna... na banany i makaron i zjadłam sobie i mam wyrzuty sumienia.. Julina... głód jest tylko w mózgu i obsesyjnie o nim myślisz. ja jak jestem głodna to jem kawałej jabłka lub banana i pije wopde z fisio hehe i jak za 20 min jestem głodna to jem a le zazwyczaj nie jestem juz... bozka30 eh ja to mam tak niskie ze u mnie 100/60 to jest wysokie. najwyzsze miałam w ciąży 110/70 i tak sie przeraziłam bo norma moja to 90\\50 ze do lekarza pobiegłam a doktor - no wreszcie normalne ciśnienie he a ja bidulka ze za wysokie.... no wiec ja musze kaweczki itp by funkcjonowac w miare poprawnie w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julina
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny któe chcą coś ze zobą zrobić a nawet jak nam się nieudaje to też jesteśmy "wielkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
Witajcie. Jestem 5 dzien na tym swinstwie. Juz coraz bardziej sie do tego przekonuje. Stosuje diete bezweglowodanowa z malymi grzeszkami. Jutro ide na masaz odchudzajacy. Place 50 zł. za 1,5 godz. Nie wiem czy to drogo czy tanio. Jakims mechanicznym sprzetem. Narazie chyba nic nie schudlam. Nie wiem po jakim okresie spada waga. Chce dolaczyb BIO SLIm. Znacie to. Marcelinka zazdroszcze Ci takiego cisnienia, bo wtedy mozesz wszystko lykac. Julina co stosujesz oprocz fisio. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja tez zdecydowałam się na zabiegi w kapsule hihi vacustep.pojutrze ide opowiem jakie wrazenia.mam ochote na masaz i maske czekoladowa na ciało.... jesc mi sie nie chce...ogladam swoje zdjecia sprzed cazy...eh czy to ja byłam???????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka30
{ije ten fisio i zadnej zmiany w organizmie. W sumie to nie wiem co ona ma mi dac. Bylam wczoraj na masazu. O rany ale mnie brzuch boli. Kupilam karnet na 5 razy. Zobaczymy. Marcelina ile masz juz mniej kg. Pochwal sie. Ja narazie stoje w miejscu. Napisz jakie zmiany odczuwasz po piciu tego swinstewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×