Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frettka

Fisio Diur

Polecane posty

Gość beatriska-33
Wiatm widzę ze nastepny specyfik odchudzajacy, ale czy napewno? mnie tak naprawde zalezy na pozbyciu sie opuchlizny i to w miare bezpiecznym, cos Wam o sobie opowiem walcze z waga od paru ładnych lat przez te wszystkie psełdo specyfiki zmarnowałam sobie zdrowie i to na powaznie mysle ze rozwaliła mi orgaznizm lida, boje sie brac wszelkich nowosci typowo odchudzajacych dosżłam do wniosku ze nie wszystkie kobiety maja być laski :) moj mąż kocha mnie taka jaka jestem :), ale moj problem to opuchlizna zatrzymywanie sie wody rano budze sie z wywinietymi ustami a z pracy wracam na nogach jak kołki, bardzo prosze powiedzcie czy ten środek pomaga zwalczyc opuchliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florencja11
Wypróbowałam go już prawie 2 lata temu kiedy było to prawdziwą nowością. I co mogę powiedzieć... Nie schudłam, bo nie miałam z czego, piłam aby pozbyć się toksyn. Gdy opowiedziałam o tym mojej przyjaciółce,która jest laborantką wyśmiała mnie ;-) I miała rację :-)! Drogie dziewczyny, czy wiecie dlaczego to działa?? Bo zmusza nas do regularnego picia dużej ilości wody dziennie. Teraz, szczególnie na wiosnę i jesień, wypijam 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej dziennie (najlepsza jest Jurajska lub Staropolanka ze względu na proporcje minerałów), czuję się świetnie i oszczędzam (bo to wydatek ok 58zł). A co z tymi które chcą pozbyć się kilku kilogramów? Taką kurację "na wodzie" wypróbowała moja przyjaciółka i jest zadowolona, efekty widać! A międzi piciem wody proponuję przegryźć jabłko :-) Takie jest moje zdanie i moich znajomych. Oczywiście można wypróbować wszystkiego, tylko pomyślmy ile wydajemy pieniędzy na te "cuda", a recepna na zdrowie i piękny wygląd jest o wiele prostsza i tańsza ;) Pozdrawiam ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyssa
A ja jestem zadowolona:) Piłam to już kiedyś (3 butelki pod rząd a później przerwa) i teraz wróciłam. Fisio nie ma tak na prawdę na celu odchudzania, ale raczej pozbycia isę toksyn. U mnie działa rewelacyjnie i rezultat widzę już po 3 tygodniach, przede wszystkim duuużo mniej widoczny cellulit i opuchlizna np. na nogach! NIe do końca mogę zgodzić się z moją przedmówczynią, która pisze, że to pomoaga, bo zmusza nas do picia dużych ilości wody. Ja normalnie, zawsze piję 2 litry wody dziennie i mimo to mam problemy z cellulitem i takie tam a kiedy piję fisio widzę różnicę, więc chyba nie jest to to samo co zwykła woda! Ja na początku nie mogłam znieść tego smaku, było mi niedobrze itp, ale później przeszło, a teraz piję już 4 butelkę i znowu chcę zrobić kurację, bo zbliża się lato a ja wiem, że dzięki temu pozbedę cię w dużej mierze cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juva
właśnie dziś kupiłam i zaczynam pić, z tego co wiem to nie jest środek na odchudzanie tylko na oczyszczenie organizmu więc nie spodziewałabym się po nim dużej utraty wagi, ale na pewno czystszego środka no i jak ktoś pisał o opuchliżnie nóg to powinna ustąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vosa
Właśnie zamawiam. Kończę METHODDRAINE DETOX (bez efektów). Mnie nie chodzi o schudnięcie, ale o pozbycie się bólu piersi. Odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne, budzę się nawet w nocy z powodu tego bólu. Nic nie działa. Może FISIO DIUR pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja właśnie wczoraj kupiłam Fisio. Kiedyś już raz piłam coś podobnego, i świetnie się po tym czułam ( zaczęłam brać pigułki antykoncepcyjne i czułam się spuchnięta jak balon... lekarka mi poleciła przeprowadzić taki detox, i faktycznie pomogło). Teraz nie dość, że muszę zrzucić parę kilo, to jeszcze z moją skórą dzieją się dramatyczne rzeczy. Mam trądzik taki, jak 4 lata temu, kiedy hormony mi buzowały. Nawet solarium już nie pomaga... :P Pozdrawiam Marianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilangel
hey! Mam pytanie. Chce zastosowc Fisio aby uregulowac sobie przemiane materii , bo juz probowalam tylu rzeczy a efektow nie widac. Czy fisio paomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie oczyścic
ODśWIEżAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vosa
Evilangel, mnie pomogło. Piłam przez dwa tygodnie, nie piję od miesiąca i jak na razie mój organizm nie zatrzymuje wody w takich ilościach. Zdecydowanie poprawiła się u mnie przemiana materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam dzisiaj wypilam pół litra smakuje jak kompot sliwkowy nie mam zupelnie apetytu ale kreci mi sie w glowie i jest mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna komedia przecież
nie warto nie pomaga nasza paczka 8 dziewczyn piła zadnej nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piłam pór roku plus dieta
mz nie pomaga zbytnio oczywiście pisze o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vosa
Ja pije przez cały dzień. Piję, bo mam problemy z gromadzeniem wody w organiźmie. Mnie baaardzo pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYLETA
JA TEZ DOPIERO CO KUPIŁAM TEN PRODUKT PUIJE DOPIERO 3 DZIEŃ WIEC O EFEKTACH NIE MOGE NIC POWIEDZIEĆ MAM NADZIEJE ZE ZADZIAŁA MAM DO ZRZUCENIA PARE KILO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetazielarz specjalista
Widze że szukacie pomocy więc jej wam udziele doskonale znam preparat, o który pytacie poniważ go sprzedaje w sklepie, w którym pracuję i do tego sama go stosowałam. Uważam że jest to świetny produkt dla osób chcących się odchudzić pnieważ dogłębnie oczyszcza on organizm, dodatkowo wypłukuje nadmiar wody z organizmu i co najważniejsze jest bogaty w pierwistki wypłukiwane przez preparaty moczopędne więc nie grozi po nim brak magnezu czy potasu. Działa również świetnie na celulit zwłaszcza w połączenie zpianką wyszcuplającą Fisio Line. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta
A JA BRAŁAM PRZEZ 20 DNI I NIC WAGA NIE DRGNEŁA TERAZ PRZEZUCAM SIE NA ADIPEX . W PONIEDZIAŁEK ZAMÓWIŁAM WIEC DZIS LUB JUTRO POWINNAM DOSTAĆ ZOBACZYMYU CZY TO COŚ DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patitka
wkazda tylko gada glupoty na kazdego dziala inaczej!!!! a on ma ocyszczac a nie odchodzac ale jak sie oczyszczaja jelita yo i sie chudnie wiec nie wiem co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videlka
Ja używam go od 3 miesięcy i moge go jak najbardziej polecić. Może nie tyle na odchudzanie, bo w tym względzie działał tylko (w małym stopniu) przy pierwszej buteleczce w moim przypadku,ale na poprawę cery. Sprawia, że jest gładka i bez jakichkolwiek wyprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulku
na allegro można taniej kupić. teraz szukałam i najtaniej jest za 42zł + wysyłka 7zł, czyli 49, ale jeśli ktoś ma możliwość kupić taniej w aptece to ma fajnie. allegro polecam tym, którzy muszą zapłacić za fisio diur, powyżej 50zł. też zamierzam wypróbować ;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HONTAS
JA DOPIERO ZACZELAM ALE JA DO TEGO JEM 3 RAZY DZIENNIE I CO 4 GODZINY POWINO POMUC.NIE PODJADAM TO JEST NAJGORSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -MISIA
WITAM. JA U MNIE W TYCHACH KUPIŁAM W APTECE ZA 34 ZŁ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna1985
ja pije to od poniedzialku ( 19.05.2008) kupilam za 48 zl z promocji! niby jest na miesiąc ale ja bede robic kuracje intensywna, czyli przez 10 dni 20 ml w 1 litrze :) zobaczymy czy cos sie zmieni :) prócz tego biorę jeszcze Therm Line II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziamizia
Podbijam, i jak efekty? Czekam na dostawę Fisio (zapłaciłam 34 zł w www.aptekawsieci.pl) i zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssia
Ja stosowalam fisio diur przez miesiac i schudlam 4 kg ale ograniczylam jedzenie no i oczywiscie slodycze(zero ziemniakow,slodyczy,bialego pieczywa,fast foodow,coca-coli!!Teraz mialam miesiac przerwy i wrocilam ,chce schudnac jeszcze 5 kg...Moja mama tez pila ale nic nie schudla poniewaz nie ograniczyla jedzenia.Trzeba sie jednak poswiecic i ograniczyc posilki inaczej nie ma efektu ;)Przez ten miesiac przerwy troche podjadalam ziemniakow do obiadu i slodyczy ale nic nie przytylam,przez caly czas utrzymywalam ta sama wage.Przynajmniej nie ma efektu jojo po fisio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapik
jestem bardzo zadowolona.nie stosuje nic dodatkowego, jem niby wszystko tak jak wcześniej a efekt zadawalajacy. po tygodniu mam mniej o 2,5 kg. Pozdrawiam smakoszy fisio Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspedytka
Dla tych co za drogo : znalazłam ten produkt 500 ml za 69.90zl więc chyba najtaniej pod hasłem : fisiodiur mega butla 500 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwaa
ja kupiłam to za 40 zł w aptece i ...nic...szkoda moich pieniedzy i mojego czasu....to jest niedobre...po wypiciu tego bralo mnie na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star66
Hello;) Ja kupiłam Fisia wczoraj i zamierzam go stosować od niedziele. Dzisiaj jeszcze mała wyprawa na grzyby potem kolacja, grzyby i wino;) więc nie wiem jak by sie to komponowało. A tak poważnie postaram się co tydzień pisać o efektach fisia;)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×