Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frettka

Fisio Diur

Polecane posty

Gość zabusia moniusia
hej:) mam zamiar sobie kupic to cudo natury a własciwie facham sie miedzy tym a MEthodDrain Detox. niewime ktore bedzie lepiej działało Fisio jest tanszy ale czy lepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabusia moniusia
kupilam fisia:) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabusia moniusia
skończyłam 1 butelke dla mnie bomba 4kg mniej i 4 cm w pasie w ciagu21 dni całkiem niezle kupuje jeszcze jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4leafclover
"zabusia moniusia"- stosowałaś jakąś diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allliiisss
Czy wie ktoś co jest lepsze ten fisio diur czy drenafast?Bo babka w aptece mi powiedziała że oba preparaty między sobą niczym się nie różnią. No i kupiłam ten fisio diur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabusia moniusia
odp "4leafclover " w sumie jedyne co to niejem chleba, porawy pieczone zamiast smażonych. Strasznie mi się chce warzyw i owoców jak to pijem:):) alkoholu nie pijam a słodycze hmm w styd sie przyznać ale ich sie wyrzec niemoge ;p;p ale tylko z czekoladowych rzeczy no i sporty są też uprawiane.. fisio sam w sobie niewiem czy odchudza.. ja sie czułam lżej na żołądku miałam wrazenie ze pomaga mojejmu zmulonemu metabolizmowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziska23
a jak go stosujecie?któraś pisała że napoczątek 20 ml na litr wody?bo w ulotce jest że 10 ml na litr!ja dzis kupiłam wiec zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA55
Drenafast jest skuteczniejszy piłam fisio a potem przeszłam na drenafast stosuje się tak samo ale szybciej widziałam efekty (szczególnie jeśli chodzi o płaski brzuch) poza tym w aptece ktoś głupio palnął że te preparaty się nie różnią bo skład obu tych preparatów jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżiska23
różnią sie chyba też ceną za fisio zapłaciłam 30 zł a drenafast na allegro kosztuje 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sewa
Piję fisio od 5 dni. Fakt, że to krótko ale naprawdę widzę efekty. Otóż od ok. roku walczyłam z dużą opuchlizna pod prawym okiem. Nie pomagały wizyty o okulisty ani żadne leki. Dzisiaj rano wstaję - oczko piękne. Choćby dla takiego efektu warto! A jeśli chodzi o smak - nie jest tragicznie. Dla mnie fisio smakuje jak nieposłodzony wigilijny kompt z suszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA55
Drenafast jest tanszy za Fisio zapłaciłam 69 zl a za Drenafast 45zł kupiłam 2 opakowania i dostałam do tego bardzo fajny termoplecak tutaj www.prostoznatury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olica_Olica
Witam, to ja się przyłączam - kupiłam dziś i własnie zaczynam pić, smak jak dla mnie ok ale jestem fanka śliwek suszonych więc pewnie dlatego. Słyszałam o fisio wiele dobrego, zwłaszcza jeśli chodzi o zmniejszenie cellulitu a o to przede wszystkim mi chodzi. Mam nadzieję że u mnie też efekt będzie zadowalający, generalnie mam problem z przyjmowaniem płynów - bardzo mało piję a co za tym idzie przemiane materii mam do kitu, fisio przede wszystkim zmusi mnie do picia więc nastawiam się optymistycznie i licze na efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletkaaaa
Dziewczynki mam takie wrażenie, że odkąd pije fisiodiur jestem jakaś taka słabsza, ospała... Czy któraś z Was zauważyła może takie dolegliwości??? Wszystkie preparaty odwadniające w efekcie prowadzą do spadku ciśnienia krwi! I właśnie nie wiem czy to moje zmęczenie bierze się z przesilenia wiosenno-zimowego czy może wraz z utratą wody uciekają duże ilości elektrolitów??? Niby zawarte w preparcie jony magnezu, potasu i chlorków mają nie dopuszczac to strat elektrolitów, ale jakoś tak dziwnie się czuje!!! Czekam na Wasze wypowiedzi w tej kwestii! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śiwa
no jestem ciekawa czy będzie działał pije to CUDO 4 dzień i jak narazie nic ale to chyba za krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska333
ja zaczynam od jutra Method Drain. aż sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeaway90
zastanawiam sie czy ktos moze wie, czy mozna fisio stosowac razem z lineą? zaczelam pic fisio dzis... musze schudnac bo nie moge na siebie patrzec mam dola jak stad do chin i tyle. dlatego kupilam fisio i chce tez brac linee ale nie wiem czy najpierw miesiac przemeczyc sie z fisio i dopiero ja lykac czy mozna od razu. pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
witam ja trzeci dzien piję fisio. Nie jest źle, tylko smak zielonej herbaty w niczym jej nie przypomina, ale pomijajac to mam nadzieje ze dobrze zadziała, tazn. tak jak jest napisane na opakowaniu. Co do stosowania fisio i Linea to myslę, że nie ma przeciwskazań, w końcu fisio i linea maja różne składy, a ten piewszy to jest preparat oczyszczający organizm a linea pomaga odchudzić. No ale do tego potrzeba jakiejśc zdrowej diety i ruchu, chociaż 30 minut dziennie spacer, albo rower. Ja jestem przy fisio na razie ale nie jem słodyczy i po godzinie 18 już nic. Czekam na efekty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
witam, juz od tygodnia piję fisio i mam mniej 1 kilogram. Bardzo duzo nie chodze do toalety, zadnych wyprysków tez nie ma ale spodnie za to lużniejsze w pasie. zobaczymy co dalej bedzie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z DE
Witam Dwa lata temu urodzilam trzecia coreczke i zaczely sie moje problemy z nadwaga ,tymbardziej tak mi sie wydawalo. Brak talii , napuchnieta twarz .Nie wazylam bardzo duzo ale jak dla mnie to bardzo duzoooo , z pierwsza corka 10 lat temu wazylam tyle gdy szlam do porodu z druga corka rowniez wazylam tyle samo co po porodzie z trzecim dzieckiem.To bylo dla mnie niezrozumiale co sie ze mna dzieje. Nie objadalam sie , prowadze firme i mialam mnostwo ruchu , nie wspomne o tych wszystakich czynnosciach ktore wykonywalam w domu. Czulam sie gruba , spuchnieta .....zauwazylam ze mam wiecej wody w organizmie niz tluszczu .Poszlam do apteki i pani poradzila mi Fisio Diur .Uzywalam Fisio Diur jakis rok temu i bardzo mi pomagal. Moja waga zmniejszyla sie o jakies 7 kg. Zmniejszyla sie waga ,ubylo cm w biodrach i talii.Musialam niestety przerwac kuracje poniewaz czulam sie slabo , leciala mi krew z nosa .Nie moglam pozwolic sobie na takie samopoczucie wiec przerwalam kuracje. Dzis po roku zaczelam znow stosowac Fisia poniewaz znow chcialabym zrzucic kolejne kg (od roku nie przytylam wiec nie ma efektow jojo). i usunac toksyny. Polecam rowniez sok z Alloesu z miazszem i zielona herbatke z miodem . Uwazam ze fisio diur bardzo pomaga choc nie wiem czy do konca jest zdrowy !!! Efekt uboczny to zbyt czesta wizyta w toalecie - STRASZNE !!! Polecam i pozdrawiam z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachuraja
Ello dziewczyny ja pije Fisio Diur juz 2 tydzien i jak narazie 3 kilo mnie oczywiscie do tego 20 minutowe cwiczenia w smaku jest dobre i ten brzuszek coraz lepszy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
Witajcie, ja tez stosowałam fisio. Jestem juz po calej kuracji i ubylo mi 3 kilo, nawet panie w pracy to zauwazyly. Po wakacjach znow sprobuje moze jeszcze cos uleci polecam, ale jak sie zle przy tym czujecie to odstawcie, bo ze zdrowiem nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullaa
Witajcie piję fisio od 2 tygodni, obecnie jem trzy dobre posiłki zaczynajac od sniadania, ale pomiędzy nimi nie chce mi sie jesc. Nie wiem niestety jakie sa skutki picia tego preparatu i spozywania alkoholu(impreza), bo ostatnio tak miałam i potem na drugi dzień tez piłam fisio...a miałam rewolucje w żołądku. Mam chyba jakies zaburzenia jelitowe, ale nie wiem czy po tej sliwce czy co?, czesem wzdęty brzuszek i różnorodnośc w wypróżnianiu. Napiszcie czy macie, miałyście podobnie objawy , na pewno mnie to trochę uspokoi. Ogólnie spoko, nie chce mi sie jesc, ale pilnuje żeby jadac regularnie, nie mam ochoty na słodkie, schudłam 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariel
Ja pije to ze trzy dni , przyzwyczaiłam sie do tego dziwnego smaku, czuje sie dobrze ale mam chyba efekt uboczny często chodze robić siku i po wyjsciu z toalety znowu wydaje mi sie ze nadal chce mi sie siku!! czy ktoś tak miał???? jak tak dalej bedzie to chyba to odstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveu
Ja sobie pije fisia 4 dzień. Nie dobry w smaku, ale już pomału sie przyzwyczajam. Nie zauwazyłam jeszcze efektów ale wszytsko przedemną. Dodatkowo łykam Thermo Speed i mało jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunki
witam, ja piłam fisia nie tak dawno i tez miałam na początku efekt ciągłego chodzenia siusiu ale to wynika z czyszczenia organizmu i jest ok, potem nieco mniej ale i tak więcej niż bez jego picia.Smak jest zupełnie przeciętny, jak dla mnie normalny jak kompot z suszonych śliwek:)hymm czy schudłam???raczej nie choć brzuszek zrobił mi się plaski no ale jest rewelacja fakt ze zniknął cellulitis i to w ponad 50%,a nie mogłam się go pozbyć od dawna i to różnymi sposobami.Tak wiec dla mnie jest super i niebawem znów zrobię sobie kuracje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2713
Witam Was serdecznie Właśnie kupiłam sobie fisio i zaczynam!! Moja koleżanka sobie kupiła i widziałam efekty! Napiszę później o swoich efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja jakies 4 lata temu stosowalam ten preparat fisio diour i przez poltora miesiaca schudlam ok 6 kg a efekt byl taki ze spodnie mi spadywaly z pupy--i tylko sie ograniczalam w jedzeniu! takze zdecydowanie POLECAM :)teraz stosuje diete proteinową i przez miesiac schudlam 9 kg bez tego ale mam zamiar sobie kupic i dołaczyc do tej diety :) :) :) pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×