Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina. k

Studiuje dietetyke - odpowiem na wszystkie pytania.

Polecane posty

Gość Barbara Markowska
Asja----------------> Dlatego właśnie tak wazne jest stopniowe przechodzenie na dietę. Pisze to już kolejny raz na tym topicu..trzeba stopniowo orgaznizm przyzwyczajać do zmian. A następnie dawać mu tyle energii ile może spalić i pozwolić mu sięgnąć do zapasów. Ciasteczkowa-------------> ja wiem co należy robić ze skórą, natomiast moja uwaga tyczyła się jednej z Pań, która "zażywa tabletkę i po sprawie". Jesli chodzi o słodycze to niestety problem tkwi w psychice a na to ja nic nie pomogę. Wiem tylko, że każdy człowiek powinien sam o sobie decydować i nie pozwolić, żeby rzadziło nim jedzenie..bo w przeciwnym razie stajemy się niewolnikami swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asja
Ale przechodząc na diete rządzi nami jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimić
PANI BARBARO!!!!! POSZUKUJE POMOCY .. OGLADAM TV I INNE .. ALE NIESTETY WSZYSTKIE MOJE PRÓBY LEGŁY W GRUZACH . W TEJ CHWILI WAŻE 125 KG WZROST . MUSZE COS ZE SOBA ZROBIC .. PRZECZYTAŁAM OSTATNIO O PRODUKCIE THERMAL PRO ....... PROSZĘ O OPINIE .. wiem że pewnie Pani zaneguje ten proszek .. ale ja w tej chwili nie moge zapanowac nad sobą dodam że biore lek bisopromark na podwyższone tętno.. i cisnienie emocjonalne jak lekarz mówi . po wypiciu kawy jakos mną telepie. podaję to aby poznac opinię Pani czy ja mogę uzywac ten produkt. . brrrrrrrr chyba się zastrzele .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa
Mój problem-odziedziczyłam figurę po mojej babci : -167 cm wzrostu -mały biust 85 cm :( -brak wcięcia w talii - jak stoję z boku to mam płaski brzuch,ale mało jędrny - 67 cm -91 cm w biodrach Narzeczony namówił mnie na uprawianie w domowym zaciszu aerobiku - ćwiczę regularnie, 5 razy w tygodniu ok 30-40 min, by ujędrnić posladki, pozbyć się cellulitu oraz by "spłaszczyć" brzuch. Zmniejszyłam porcje posiłków o połowę,z bioder zleciało mi 3 cm,ale...leci mi powoli biust :(:(:(:( Co by się stało, gdybym zaczęła jeść więcej białka??Co z biustem-powiększył by się??Co z biodrami?? I w jakich jest produktach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asja
biust maleje przy każdej diecie - w końcu jest to w dużej ilości tkanka tłuszczowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieice co do do pani Markowskiej ..szlak mnie trafia jak słysze grubasie rusz sie...cholera jasna otyłosć to choroba i ma w wiekszości podłoze psychiczne ...doprowadza do maniakalnego myslenia o jedzeniu...jestem otyła samej trudno mi sie z tym sobie pomóc ale wiem ze jestem chora ...nie odchudzam sie zmieniłam całkowicie swoje zycie...i inaczej spojrzałam na jedzenie ..to pomaga...chudne ..nie licze kg.ale wiem ze panuje nad swoim zyciem ..ale szlak mnie trafia jak czytam klub kwadrabsowych grubasów..czyli wszystkich nazwijmy ..nie klub AA tylko klub ap..czli pijaków..nie narkomanów tylko CPUNÓW...to choroba .jedynie zmiana nastawienia bo jesli ktoś sie odchudza i mysli wciaz o jedzeniu chudnie..schudnie...powraca do swojej wagi...to efekt jojo ...wiem ze dieta 1000 kal.i to co prop[aguje ten program jest dobre i super..ale LUDZIE WIECEJ TOLERANCJI..uczycie nasze dzieci .,.ze jak widza kogos na ulicy krzycza GRUBA GRUBA ,,,,niech mi ktos odpowie czy to tolerancyje?..ja nie nawidze tego słowa...wiem ze ludzi trzeba zmobilizować ale słowa grubasie rusz sie sa naprawde ponizej wszelkiej godnosci człowieka...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asja
Wydaje mi się,ze za mało jest mowy o tym,ze np. niektóre leki powodują wzrost wagi, niektóre choroby powodują tycie... Jest powszechnie uważane,ze grubas jest grubasem, bo nie ma silnej woli żeby schudnąć, bo jest ociężały i za sportem nie przepada - panuje przekonanie,ze dieta jest lekarstwem na wszystko - a prawda jest taka, że nie jest. Czy ktoś spotkał sie z dietetykiem, który poradził pacjentowi, żeby zanim przejdzie na diete, poszedł np. do psychologa, bo problem być moze jest ukryty gdzie indziej niż w za dużej dawce kalorii w stosunku do za małej dawki ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asja
przede wszystkim każdy przypadek jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamelko Hmmm - to masz odwrotnie niż ja ;-) Nie wiem, co Ci doradzic, bo sama sobie z moim łakomstewkiem nie radzę niestety. I już nie wierzę w to, że uda się mi pomóc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamlas
to co poradził mi dziisaj facet od kulturystyki. spalanie tłuszczun . poczytajcie . w dodtatku podobno po tym nie ma sie kompletnie ochoty na słodkie. . ale trzeba ćwiczyc żeby były efekty. Cutting Edge: - spala tkankę tłuszczową - usprawnia funkcjonowanie wątroby - obniża poziom cholesterolu - poprawia funkcjonowanie układu sercowo - naczyniowego - zapobiega powstawaniu miażdżycy naczyń krwionośnych - reguluje poziom hormonów odpowiedzialnych za powstawanie nadwagi - likwiduje niedobór pewnych składników odżywczych, które mogą wystąpić podczas stosowania niskokalorycznej diety redukującej nadwagę ide to jutro kupic . posszperacie za tym na stronach internetowych. .. dla mnie to juz chyba ostatnia deska ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga____-
od 7 rano do 17,20 nie jesc i niech ktos mi powie ,ze to nie jest katowanie organizmu... przeciez to totalna glupota...powinno sie jesc zalecane jest 5 posilkow dziennie..ludzie wy juz naprawde oglupieliscie... a pozniej sie czyta ze ktos zmarl z glodu bo tak sie odchudzal... gratuluje i to jeszcze pisze pani Markowska koszmar !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
mam pytanko chce schudnac waze 44 kg przy wzroscie 156 cm...moje odchudzanie polega na takim planie dnia rano odrazu po przebudzeniu czyli okolo 7 jem mleko z musli fitness okolo 2 jem obiad zupe i drugie danie po czym wypijam czerwona herbate o godz 7 jem kolacje i znowu pije czerwona herbate czyli 2 kromki chleba i dodatek cwicze okolo 30 min(w tym hula hop) dziennie wieczorem chcialabym sie spytac co jeszcze takiego robic aby schudnac jakies rady by mi byly potrzebne...pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaa
ilonia a ile chcesz schudnąc,bo ja mam dokładnie takie same wymiary co do cm i kg hahah:)fajnie:):).Ja bym chciała tak wazyc 40kg no i pewnie niektórym osobą nie bedzie sie to podobało:P:P,ale najwazniejsze,zebysmy sie dobrze czuły we własnym ciele:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusia011
Czy ktoś zna lub skorzystał z sanatorium odchudzającego dla młodzieży otyłej w Ciechocinku? Jeśli ktoś skorzystał i naprawdę mu to pomogło to proszę o dokładny adres. Odpowiedzi proszę kierować na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja mam pytanie , chodzi o to jak przytyc ? probuje od kilku lat ... w tym problem ze ja zjem mała kromeczke i juz jestem najedzona ..doradzcie mi cos, moze sa jakies dobre leki pobudzajace łaknienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmerci
1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak wyjść z tej diety bez ekeftu jo - jo?? Ile kalorii zjadac?? NA jaka diete powinno sie po tej przejsc ? Z gory dziekuje :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszczyk
Witam! Mam pewnien problem. Mam 175 cm waze 69kg i mam 18lat. Sa wakacje, ja nie zmienialam diety a mimo wszystko przytylam. wiem ze zawsze dzieje sie tak w wakacje w moim organizmie. ale w ostatnim kresie przytylam duzo bo 6 kg. Co moge zrobic zeby moja waga byla nizsza? Malo co dziala. Mysle teraz o duzej utracie wagi na zawsze. Chce schudnac do 60 kg i potem ewentualnie popracowac nad odzyskaniem tkanki miesniowej.Ile kalorii powinnam spozywac? Bylabym wdzieczna za odpowiedz. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICanBePerfect
witajcie ja też mam pytanie od początku wakacji byłam na 500 kalorii i ostatnio 7 dni głodówki zeszło mi 9 kg z czego już 2 wróciły co mam teraz jeść żeby nie przytyć? dodam że chce jeszcze schudnąć 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka0918
Hej. Mam taką prośbe chciałabym schudnąc 10 kg,a nie mam pojęcia jak to zrobić?? Poradź mi coś-prosze. Mam 3kg nadwagi już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina. k, szkoda że sie nie zarejestrowałaś ;) mogłabym dyskretnie wysłać to zapytanie na maila.. na le cóż, niech mnie tu zjedzą ;) chciałabym przytyć i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000kcal
Mam pytanie do pani dietetyk, czy ta dieta 1000 kcal jest zła?? pOwoduje efekt jojo? Bo ja na takiej właśnie jestem i boję się, ze jak ja skoncze to zaraz mi to wszystko wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
czy jest jakas bezpieczna+skuteczna dieta w czasie laktacji? potrzebuje zrzucic 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
A ja mam pytanie...jak zrzucic z biustu??? dość mam już tych wypchanych worów! Jestem na diecie, w sumie figura oky, tylko te bufonyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
dodam, że balsam ujędrniający stosuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia3638
mam pytanie lecze sie na nadcisnienie tetnicze chociaz mam 140-150 na 90-95 i na nerwice jestes przy tuszy waze 125 Kg jestem tez po operacij przepukliny pepkowej 2 miesiace .Chce schudnac . Znajoma poleciła mi lek meridia lub Zelixa czy mogę stosowac te tabletki. Lub Pomózcie jakies inne ale Dobre . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela41
Moja koleżanka brała merydie ,miała obrzękniete nogi ręce i kołatania serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela41
mam pytanie kiedy i o której godzinie jest program schudnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
mam pytanie do Pani MArkowskiej jak to sie dzieje ze pomimo iz ten program jest emitowany od kilku dobrych lat Pani prowadzaca jest coraz grubsza ? Skoro zalecacie diete 1000 kcal zastosujcie ja wobec siebie bo to co widac na ekranie nie zacheca do wysilku ! pozdrawiam tych co wola sport od diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×