Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesknie

Tesknie za Toba ale ty o tym nie wiesz i nigdy się nie dowiesz

Polecane posty

Gość oj nie mozna
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na półce leża 4 książki do przeczytania, ale jak tu się zabrać za książki, kiedy on w każdej chwili może pojawić się na neci... Chyba trochę się poniżamy, przynajmniej takie odnoszę często wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie mozna
ja też tak czuję :( Ale staram sie uciekać przed tym. Teraz tez wyłaczam komputer i biore sie zaraz za cos bardziej pożytecznego, a Tobie kiko życzę dizo usmiechu i tego żebys szybko sie od tego uwolniła :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie mozna
PA PA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem mężatką i miałam nie
Ja jestem mężatką i miałam niedawno okazje wyjechać za granice miałam tam prace i poznałm przystojnego obcokrajowca i co?.... wieczory... wspólne i całusne! Kiedy wróciłam to tak jakbym zabrała coś sobie samej mtesknie za nim a w domu jak zawsze spokój. On nie ma ze mna kontaktu i nigdy juz sie nie dowie jak bardzo za nim tesknie.... jak pomysle ze przez te male chwile bylam z nim to lezki mi sie kreca tak bardzo bym chciala wrocic do tamtego czasu.... ale nie moge bo tutaj mam rodzinke i jestem podarta na wszystkie strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zacznijcie żyć
dla siebie!Czy sądziecie,że oni też tak tęsknią? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem mężatką i miałam nie
tesknia za nami tak jak my za nimi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdad
łatow powiedziec zyj dla siebie.... jesli odechciewa sie wszystkiego myslac tylko o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem mężatką i miałam nie
zyjemy dla siebie oczywiście! alwe czasem spotykasz kogoś dla kogo chcesz żyć małą chwilke tylko dla niego!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ale naprawdę nie
warto! żyjcie dla siebie albo ...........swoich partnerów! Bo wiem,że niektóre z Was ich mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brujita
wie o dziecku, nie ma zony, oboje jestesmy sami, tzn teraz dochodza mnie sluchy, ze on ma kogos, tzn pociesza sie w ramionach wielu kobiet...chcial wrocic, ale moja chora duma mi nie pozwolila na zgode na to...jestem nienormalna, a teraz cierpie, bo mam wrazenie ze on odpuscil, a oczy od patrzenia w tel i msna tez mnie bola :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zladziewczyna
Mam kochającego faceta, chodzący ideał. Ślub w planach. A ja nie mogę przestać myśleć o innym... Wiem, że nie pasujemy do siebie, nie byłoby mi z nim dobrze. Więc trzymam się obecnego partnera, choć tęsknię za dotykiem tamtego, z którym nigdy nie będę. Czuję się przez to podle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalto
Ty, Kochanie, tez nie wiesz , jak ja bardzo TESKNIE za TOBA, jest mi zle, czekam na Ciebie TU ( wiesz Kochanie GDZIE) mam nadzieje, ze to TY wyjedziesz po mnie a nie Noel.Zajaczku , zycie TU bez Ciebie jest nudne i smierdzacxe jak w C.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
tesknie//🌼 Witaj!Za kim to tak tesknisz?Ja bardzo tesknilam kiedys za pewnym chlopakiem...Kiedys z nim bylam 2 lata prawie i rozstalam sie z nim,bo zawinil sporo,ale ale...bylismy oboje bardzo mlodzi.On jest starszy odemnie o 5 lat.Rozstalismy sie,cierpial i wycjechal do Hiszpanii.Byl tam ponad rok.A nie widzielismy sie 14 miesiecy.Po pewnym czasie zaczelam tesknic i uswiadomilam sobie,ze bardzo Go kocham:(Nie mialam z nim kontaktu i o tym,ze jest tak daleko dowiedzialm sie w kwietniu tego roku od jego mamy.Bylo mi bardzo przykro i zle.Pewnego pieknego dnia zadzwonil do mnie i coz...stalo sie:)Wrocil po pewnym czasie i spotkalismy sie:)Bylam taka szczesliwa,ze myslalam,ze ze szczescia zemdleje:D I teraz jestesmy razem i jets pieknie i cudownie:) Dlaczego wiec i Wy nie mozecie byc razem?Pozdrawiam👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
zladziewczyna//🌼Witaj!Skoro tak czujesz to dlaczego nie mozecie byc razem i dlaczego planujesz slub z "idealem"??Przykro mi sie zrobilo kiedy to przeczytalam:( Pozdrawiam Cie bardzo cieplutko:)Zastanow sie nad tym powaznie co mozesz z robic!Mozesz zmarnowac sobie cale zycie:( Trzymaj sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zladziewczyna
nimfa009 z tamtym spotykaliśmy się jakiś czas... bardzo się na nim zawiodłam... mój obecny partner jest czuły, dobry kochający, wręcz idealny. dlatego tak mi głupio, że myślę o tamtym. ale nie umiem przestać myśleć. jest to ktoś kto mnie pociąga, jest tajemniczy, nieosiągalny, kuszący. ale boję się, że spaliłabym się przy nim jak ćma w ogniu świecy. życie to nie bajka, trzeba myśleć o przyszłości, a mój partner zapowiada się na dobrego męża i ojca. a tamten... krótkie szaleństwo, ale jest zbyt nieodpowiedzialny, nie nadaje sie na stały związek. więc tęsknię... jak wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zladziewczyna -> mam to samo! PLanujemy z partnerem ślub w przyszłym roku, jesteśmy ze sobą 7 lat. A z tamtym go zdradzałam przez ponad 2 lata. NIe mogę z NIm być a wiem że byłoby to spełnienie moich marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zła
dlaczego nie możesz byc z tamtym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tesknie
Jak sie zabralas za zonatego faceta to czego sie spodziewalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna i tak
dziewczyny opamietajcie sie z tymi zdradami!!!!!!!!!!!nie boicie sie ze kiedys Wasi partnerzy przypadkiem odkryja wasze sekretne związki????? jakbyscie sie Wy czuły gdyby Wasi faceci Was zdradzali dlatego ze one sa bardziej pociagające szalone niż Wy? chyba beznadziejnie zastanówicie sie jak bardzo ranicie i siebie i ich nawet jesli teraz o tym nie wiedzą a jak dowiedza sie o zdradach po slubie? to nie lepiej zerwać z nimi? i pozwolic im znaleśc dziewczyny które będa bardziej wierne od Was????!!!!!!jestescie jakies dwulicowe słabe psychicznie!!!!!ze pozwalacie by działy sie takie rzeczy Wspólczuje Waszym przyszłym mezom bo wy na zony sie nie nadajecie przykro mi to pisac ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiko
chcesz brac slub z jednym a myslisz o drugim? zastanów sie jaka jestes samolubna!!!!!ciekawe jak długo bedziesz wierna przyszłemu mezowi albo jeszcze lepsze pytanie kiedy go zostawisz po slubie bo spotkasz swój ideał? lepiej go zostaw w spokoju bo bardziej krzywdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka jaka
skąd ja to znam...byłam tak bezdennie głupia że go zostawiłam i pozwoliłam mu myśleć że jest z nim coś nie tak podczas gdy to ja nie wiedziałam czego chce i nie lubiłam siebie...a on był okay a ja GŁUPIA GŁUPIA GŁUPIA dałam mu odejść, i nie walczyłam i za nim tęsknie ale on nie dowie się przecież...jakże to tak? jakby to wyglądało?...nie odzywamy sie przeciez juz ponad rok...zero kontaktu, jakby nigdy nie istniał...to właśnie znaczy że nie ma już nic i nie będzie juz nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka29sl
tesknie za toba..brak mi Ciebie jak powietrza.Moje zycie bez ciebie jest szare i beznadziejne.Zyje wspomnieniami o Tobie.. Jak tak dalej bedzie to zwariuje... Kocham Cie M.......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
do autorki: a na ch.j mi taka tęsknota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
do tesknie --------> moja sytuacja jest bardzo podobna, mam 30 lat przez prawie rok spotykałam sie z zonatym mężczyzna. On jednak zdecydowal sie wrocic do zony. Teraz chodze do psychoterapeuty, bo inaczej bym zwariowala, tak bardzo kocham i tesknie. Moze pokorespondujemy troche poprzez maile i razem sie powspieramy ? Odezwij sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
zladziewczyna//🌼Szczerze to wspolczuje Ci :(Niechciala bym znalezc sie w podobnej sytacji.Skoro twierdzisz,ze byl by nie odpowiedzialny to sprobuj pokochac tego ,z ktorym teraz jestes.Chocby za jego opiekunczosc i cieplote:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniaca mezatka
Ja tez dziewczyny usycham z tesknoty za facetem i tez on o tym nie wie .Poznmalismy sie kilka miesiecy temu ,spotykalismy sie sporadycznie ,ale miedzy nami iskrzylo. On jest kawalerem a ja mezatka z dziecmi .On juz kiedys mial przygode z dzieciata mezatka ,ktora jednak ze wzgledu na dzieci postanowila wrocic do meza.Bardzo to przezyl .Od niedawna zaczelismy uprawiac sex no i wlasnie od tego czasu cos sie zmienilo.wYDAJE MI SIE ,ZEZACZELO MU ZALEZEC,ZRESZTA MOWIL TO MIEDZY WIERSZAMI ,ALE WYSTRASZYL SIE TEGO .jUZ RAZ SIE SPARZYL I NIE CHCE POWTORKI.TERAZ UCIEKA OD TEGO UCZUCIA KIEDYS NIBY ZARTEM POWIEDZIALAM ZE JEST MI Z NIM TAK DOBRZE ZE TESKNIE ITD POWIEDZIAL ,ZE TO CO JEST MIEDZY NAMI TO PIEKNA BAJKA JEDNAK ZE SMUTNYM ZAKONCZENIEM.wIEM O TYM NIE MOGLABYM ODEJSC OD MEZA KTOREGO ZRESZTA NIE KOCHAM ,ALE SZANUJE GO BO JEST DOBRYM CZLOWIEKIEM.WIELE RAZEM PRZEZYLISMY I WIEM ,ZE MNIE KOCHA.POWIEDZCIE ,ZE JESTEM EGOISTKA ,ZE CHCE ZA DUZO .MAM DOBREGO MEZA I CHCE JESZCZE ZAKOCHANEGO WE MNIE KOCHANKA .ALE JA PO PROSTU ZAKOCHALAM SIE NAJGORSZE JEST JEDNAK TO ZE NAPISALAM TEMU MOJEMU KOCHANKOWI PONIEWAZ UNIOSLAM SIE HONOREM NA TE JEGO SLOWA O BAJCE-ZE TAK NAPRAWDE TO POZA TYM ZE GO LUBIE I ZE JEST MI Z NIM DOBRZE W LOZKU TO NIC DO NIEGO NIE CZUJE .A TO NIEPRAWDA!!!KOCHAM GO I JAK TERAZ PRZESTAL SIE ODZYWAC TO SZALEJE Z TESKNOTY ,ALE ON NIGY SIE O TYM NIE DOWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
Boze dziewczyny nie wiedzialam, ze bedzie az tak wielki odzew - to pocieszajace... JA dzisiaj czuje sie jeszcze gorzej... Dzis bardzo potrzebuje przyjaciela, ktorym byl takze... Potrzebuje wyplakac sie na jego ramieniu - tak samo jak kiedys, uslyszec slowa pocieszenia i tego, ze wszystko sie jakos ulozy... Wiem, ze to banalne ale bardzo dzis tego potrzebuje... Stracilam przyjaciela, uczucie - kogos bardzo mi bliskiego tylko dlatego, ze tak bedzie lepiej... on zrozumie z czasem, ze moja decyzja byla sluszna.. a moze juz zrozumial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
On przybylo nas, przybylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×