Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesknie

Tesknie za Toba ale ty o tym nie wiesz i nigdy się nie dowiesz

Polecane posty

Gość tesknie
witaj aaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
do tesknie ---------------> napisz do mnie na maila (kasiaasia75@wp.pl) opowiem Ci o moich doświadczeniach (mam to samo co Ty). Mam terapeute, ale potrzebuje takiej anonimowej przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałyście dobrze co
robicie, pchając się w romans z żonatym! Facet się zabawił i wrócił do żony! A wy głupie tęsknicie! Otrząśnijcie się w końcu i poszukajcie WOLNYCH facetów! Zacznijcie żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
do poprzedniczki... A czemu uogolniasz??? Skad wiesz, ze wszystkie mamy mezow, i skad wiesz, ze wszystkie mialysmy romanse??? Czytaj dokladnie wypowiedzi prosze aby unikac takich osadow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
Kasiu jesli masz jakies metody od terapeuty jak zapomniec to napisz je prosze na forum.. moze komus (moze mi) one pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tesknie
jestes panienką i nie przespalas z facetem za ktorym tęsknisz ? Jakos trudno w to uwierzyc ze sie zaangazowalas nie wiedzac jaki facet jest lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
do tesknie ------------------> nie chce sie wypowiadac na forum, bo nie chce byc narazona na ataki "strazniczek wiernosci" itp, to nie pomaga w terapii, ale chetnie popisze z Tobą drogą mailowa. No chyba ze czegos sie obawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
hmm nie bede wchodzic w dyskusje z osobami, ktore mnie oceniaja nawet nie znajac!!!!!!!!!! Jednak dla Twojej wiadomosci nie wszystkie kobiety od razu ida do lozka... istnieja tez inne mozliwosci aby cos poczuc do kogos i zaangazowac sie!!! sex to dopelnienie milosci a nie sama milosc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtuli
dopelnienie czy niedopelnienie milosci z zonatym facetem - to i tak sie z jednym kojarzy - Q. A to ze wyrywasz faceta z domu bo TY sie zaangazowalas i masz w d ... jego rodzine to jest w porzadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
no tak wyrywam go z domu... dobre sobie... jak bym wyrywala to chyba nie dalabym sobie spokoju z nim... nie odsunelabym sie tracac przy tym przyjazn i nie zrobilabym wszystkiego aby przestal o mnie myslec... no tak ale jestem zla... w porzadku wiecej komentarzy tlumaczac sie nie bedzie... kazdy moze myslec co chce.. jednak ludzie zastanowcie sie czasem, ze nie powinno sie oceniac ludzi, sytuacji nie poznajac ich dobrze... Zreszta i tak nic was nie przekona wiec myslcie co chcecie a osoby, ktore teksnia zapraszam to wyrazania swoich uczuc a nie opinii negatywnych, ktore doluja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
Kasiu napisalam ci krotkiego mailika mam nadzieje, ze odebralas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpicie na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtuli
z tego co wczesniej pisalas to on cie odsunal bo wrocil do zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
cos ci sie pomyslilo... czytaj uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
do tesknie --------> wyslalam juz odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
narazie nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123450987
a najgorsze są panienki- nauczycielki (niewazne w jakim wieku) wyrywajace cudzych mężów, wsydźcie się, gdzie wasz honor ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
i znowu sie pogarsza :( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
Kasiu nie wiem czy faktycznie wyslalas jakiegos maila... ale niestety nic do mnie nie doszlo wiec juz chyba nie dojdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
jakies negatywne uczucia tu wyczuwam... sporo sie tu zmienilo od wczoraj, ubylo dzielacych sie podobnymi odczuciami, a przybylo oceniajacych i wyciagajacych pochopne wnioski... jakos zawiodlam sie...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
nie tylko ty aaaaaaaaaa ja tez zle sie poczulam - gorzej... ale nauczylam sie, ze nie warto zwracac uwagi na tych co tak szybko oceniaja po kilku slowach napisanych na forum... coz moze kiedys zycie ich czegos nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
wyslalam, ale moze cos po drodze zginelo, sprobuje napisac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
ech przykro mi, ze sie gdzies zapodzialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
juz wyslalam 2 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
oki zobaczymy czy dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pelda
Peld!!!! Dlaczego jej nie widziałeś..... dlaczego jej nie szukasz....... ????????????????????????????????????????? Tak łatwo się godzisz mówiąc...."tak widać musiało być"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
daj znac jak dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
nic nie ma a inne dochodza :( moze sprobuj z innego maila - bo to bardzo dziwne ;/ inne dochodza po 1 min ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasia
dziwne, bo wyslam z tego konta przed chwila do kolezanki i ona po 1 min juz mi napisala odpowiedz. Ale sprobuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×