Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andżelina Dżoli

Mąż mnie rzucił dla młodszej i głupszej!

Polecane posty

Gość Andżelina Dżoli

Siedzę sama i płaczę, czasami dzwonię do niego i mówię "wróć", ale on wtedy odkłada słuchawkę. Wiem, że mnie zdradza, i się nawet z tym nie kryje. To straszne! Tyle mu dałam, opiekowałam się nim kiedy był w potrzebie. Widziałam ich kiedyś na miescie w ogórdkach piwnych. Jest możne z 5 lat młodza ode mnie, jakaś studentka. Co za upokorzenie. Co robić aby do mnie wrócić? Omamiła go całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskanebeska
bywa i tak kochana:( nie martw się, taka z Ciebie dupa, że długo sama nie będziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczyże jest głupi
Wiec nie przejmuj sie. Walczmy z draniami, dupkami, palantami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mera
widocznie nie był głupsza tylko mądrzejsza skoro Cie dla niej zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
pozucone zony/kobiety zawsze najezdzają na te do których odszedl facet...spójrzcie prawdzie w oczy...gdybyscie mialy wszystko to by nie odszedł...najlepiej wine zwalic na kogos innego nie szukająć jej w sobie...a to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mera
jagoo popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem...
DO JAGOO, glupia jestes dziewczyno. jak sie pobierali tyo nie widzial jaka jest?. w każdym zwiazku kiedys przychodzi szara codziennosc i madry jest ten kto potrafi to zaakceptowac i probowac cos zmienic a nie szukac dupy na boku. Wiem, ze zdupa na boku wygodniej, bo zonie to juz nie jest tak łatwo zaimponować jak zna jego wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
no cóz oto przykład ze najlepszą obroną jest atak...wole byc glupia niz chamska...a tak na marginesie dziekuje za podsumowanie mojego intelektu na podstawie mojej wypowiedzi...jak nie ma innego sposobu na dowalenie komus to najlepiej obrazic prawda??ech...naprawde przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo-pewnie też masz żonatego
i dzieciatego faceta prawda? przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaa
do Jagoo! Co to znaczy miec wszystko, żeby nie odszedł? Dla kazdego...to wszystko....jest chyba inne, a nie ma ideałów na tym świecie zarówno po stronie mężczyzn jak i kobiet. Czy Ty masz to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
nie, niemam...ale widze ze tu nie mozna miec swojego zdania!!!od razu jest sie głupią...odrobina tolerancji...wiecie co to takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaa
ale to Ty oceniasz jednoanacznie kobiety, od których mąż odszedł......jagoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelina Dżoli
Przestańcie się kłócić!!!!!!!!! Faceci by byli razem w tej sytuacji, a to my zawsze się kłócimy! Nic dziwnego, że faceci są górą w związakch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
ja ich nie oceniam...mowie tylko ze jak któras zostaje zostawiona to od razu jej rywalka jest glupsza, brzydsza, grubsza od kobiety pozuconej...lubimy zwalac wine na kogos innego, to tez zaznaczylam, a chyba nie tedy droga co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogo jak najbardziej możesz mieć swoje zdanie, nawet jeśli większość się z tobą nie zgadza. Ja też nie za bardzo. Co do odejścia z inną, to zawsze uważałam, że nie można człowieka trzymac przy sobie siłą jeśli on nie chce. Trochę ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mrowka
Posłuchaj kochana zdradzona dziewczyno. Żyj według własnych norm, z poczuciem własnej wartości, ładnie się ubierz, pomaluj, wyjdź do ludzi, poznaj kogoś. Ten facet na Ciebie nie zasługuje. To przykre, ale czas ułożyć sobie życie bez niego. Najważniejsze to nie dać się poniżać. A on poniża Cię samym odkładaniem słuchawki, nie mówiąc o zdradach. Nie zasługujesz na poniżanie. Jesteś silna, mądra, kochana i piękna. Dasz sobie radę. I pamiętaj: co Cię nie zabije, to Cię wzmocni!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu jest głupszy???????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I brzydszej? Olej go, sam przyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie by laski nie były to zostanie z mądrzejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie woli mladsza i glu[sza niz rodzine ale to nie twoj [rpblem jak sadze tylko jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie ma na imię Karolina? Moja koleżanka Karolina związała się z żonatym i teraz on zostawił żonę i dziecko dla niej. a ja jestem wolny eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2005r a ci odpisuja ulomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×