Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 75 D

Blagam - jak zmniejszyc piersi??

Polecane posty

Gość 75 D

Nie cierpie swoich piersi, sa ogromne, nie moge biegac, ubierac polowy ciuchow, bo sie nie dopinaja w biuscie, czuje sie przez te piersi gruba... Bardzo chcialabym je zmniejszyc. Na czym polega taki kosmetyczny zabieg i ile kosztuje - orientujecie sie? Gdzie go wykonuja? Bardzo prosze o jakies namiary i informacje. I plis, nie piszcie, ze powinnam sie cieszyc, ze mam taki biust albo ze najwazniejsze to akceptowac siebie, bo ja naprawde marze o malym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna i tak
a moze jak troche schudniesz to piersi się zmniejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes sama
heh.. tez mam taki problem ,i tez 75D :( nieprawda ze jak sie schudnie to piersi zmaleją ja jestem szczupla a piersi sa duze:( wiem tylko tyle ze takie operacje robi sie na chirurgi plastycznej i nie mozna jej zrobic na kase chorych. A ponoc taka operacja jest kosztowna :( niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sposob.W Quelle (wysylkowo) sprzedaja staniki dla obfitych piersi - minimisery.Nawet ladne i w przyzwoitych cenach.Ale jeszcze sobie nie kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak
no nieźle a ja słyszałam ze po operacji zmniejszenia biustu jest rużo blizn a tu prosze:-) nie jest tak źle kobietki cieszcie sie ze Wasz biust nie jest tak ogromniasty!!!1 bo ja mam tylko miseczkę a:-( ale nie mysle o operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddd
dziewczyno opamietaj sie! inne robia sobie operacje zeby miec taki biust! placa duzo pieniadze i narazaja sie na bol!! ciesz sie z tego co masz!! a co do ubran to da sie cos znalesc tylko trzeba poszukac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddd
ja tez mam 75d. tez mialam kompleksy ale mi przeszlo wolalabys miec misieczke aa i wygladac jak mala dziewczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddd
pozatym zabieg zmniejszenia piersi wiaze sie z tym ze nie bedziesz mogla w przyszlosci karmic dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 E
tez mam problem ogromnego biustu i biegania i td wszystkiego co wymienilas :( piszcie dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu staram się siebie i swoje piersi polubic .....moje kolezanki mowią, że chciałyby mieć takie piersi jak moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 D
Dzieki za zdjecia, to wcale zle nie wyglada. ;) Prosilam, zeby nie bylo opinii w stylu "opamietaj sie", ale widac takie zdarzaja sie zawsze. ;) A wiecie jak taki zabieg wyglada cenowo? Moze macie adresy jakichs sprawdzonych klinik gsdzie sie wykonuje operacje zmniejszania piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam rozmiar 75D. Jeszcze do niedawna bardzo mi to przeszkadzało i miałam na tym punkcie straszne kompleksy. Ale teraz już troszkę inaczej na to patrze. Mam 26 lat i widzę jak facetów kręcą takie właśnie piersi. Już wiele razy szłyszałam, że wiele by dali żeby ich żony czy dziewczyny miały właśnie takie piersi. Zresztą mój narzeczony jest nimi zachwycony i prawie w każdym momencie mi o tym przypomina. Pogodziłam się więc z tym i nawet teraz się chyba ciesze że są właśnie takie a nie inne. Moim zdaniem naprawdę nie masz się czym martwić, nie wiem ile masz lat, być może Twoje wyobrażenie na ten temat zmieni się z wiekiem. Nie podejmuj żadnej decyzji pochopnie, potem może być już za późno. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 D
Mam 23 lata i piersi zawsze mialam duze, ale jak bralam przez pewnie okres tabletki antykoncepcyjne, to biust jeszcze mi urosl i nawet jak odstawilam, nie wrocil do dawnego rozmiaru. Ostatnio w sklepie z bielizna pani spojrzala na mnie i powiedziala: "to na pewno nie D, to E". gdybym miala wybor, to przysiegam, ze wolalabym A, niz D. prosze, podajcie jakies namiary na kliniki gdzie sie takie operacje wykonuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja panna...
... ma 80D i uwielbiam je=D Ale skoro chcesz zmniejszyć to wiem, że jest jakiś żel "wypalający" tkankę tłuszczową. Drogi, ale ponoć wspaniałe rezultaty. Moja chciała sobie zrobić tą żelową kurację, ale jej zabroniłem. Jeśli biuścik jest jędrny to nie jest źle... Pozdroxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta.gd24
witam dziewczyny:)naprawde nie wiem czemu macie taki problem.wielu mezczyzn by oddalo wszystko za to by zobaczyc takie piersi.to naprawde skarbz waszej strony.wiec usmiech i piersi do gory.ja bym chetnie pozanl taka kobietke z duzym biustem.opzdrawiam i zapraszam do konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...też sie zgadzam z poprzednikiem...wiele bym dał by móc sie zająć takimi skarbami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzae
moj biust to 75 F.... czasem ciesze sie, ze mam je zdrowe, ale z zakupami problem ogromny... poza tym pielegnacja takiego biustu to tez klopot; skora przeciez ma co trzymac, a nie bywa zbyt eleastyczna, wiec i biust nie za jedrny... moze nawet w ogole malo jedrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuś
a jak to zrobiłyście że macie takie biusty ? pomóżcie mi >-: ja mam 24 latka i 73 pod a w biuście 76 !!!!!!! katastrofe przeżywam poradźcie coś prosze i czekam >-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuś
nigdzie na żadnym forum niechcą mi pomóc nikt nie wie jak przytyć i co robić by piersi urosły prosze pomóżcie bo sie załamie >-: ODEZWIJCIE SIE PROSZE WAS !!!!!!!!!! >-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuś
MOŻE JAKIEŚ POKARMY BAWARKA ĆWICZENIA ? POWIEDZCIE DORADŹCIE PROSZE NAWET LEKARZ NIE UMIE MI POMÓC >-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuś
nikt mi nie pomoże całe życie bede wyglądała jak decha to straszne !!!!!!!!!!!!!! przepraszam że weszłam na ten topik >-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł men...
ciekawy temat... ja też mam ten sam problem tylw że ja nawet tovhe większy... no bo mam rozmiar 75D i mam 14 lat:/ moje koleżanki to zawsze "jaa ale ci fajnie itp" no ale wiecie ja ide przez korytarz w szkole to każdy facet , przepraszam chłopiec, mi sie na biust patrzywrrrr no a o zmniejszeniu to mowy nie ma (już widze jak moja mama się zgadza ... jasne:/) i do tego każdy nowo poznany człowiek daje mi min 17 lat... sie wyżaliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurela
Wiecie babki co od podstawowki mialam kompleks duzych piersi dzis mam 24 lata piersi sa nadal duze bo u mnie w rodzinie wszystkie dziewczyny tak bog obdarzyl i dopiero wtedy sie z tego wyleczylam gdy poszlam z siostra na zakupy bo bardzo schudla po ciazy nie mogla sobie bluzki kupic gdyz piersi z rozmiaru d zmniejszyly sie do a byla normalnie zalamana i jak tak na nia patrzalam to pomyslalam sobie ze lepiej juz miec czym oddychac niz byc plaska jak deska rada dla 75D musisz pokochac swoje cucuszki takimi jakie sa bo operacje nie zawsze sie udaja mozesz sie przeciez oszpecic na cale zycie i bedziesz tego zalowac pozdrawiam wszystkie kobitki ktore maja obsesje na punkcie swoich piersi glowa do gory i piers zawsza przodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia84
Ja też mam duży biust, do tego jestem chuda. Rozmiar stanika mam 75 D, waże 50 kilo przy wzroście 167. Jak byłam młodsza miałam komplekty, teraz czasem się tylko wkurzam, jak ktos coś o "nich" mówi. Cieżko mi dobierać bluzki, ale przyzwyczaiłam się mój facet je kocha, wiec i ja staram się je pokochać. Co do operacji plastycznych, ja czytałam, że kasa chorych może coś tam zrefundować, jeśli piersi duże przeszkadzają, lub mogą doprowadzić do jakiegoś "upośledzenia" czy coś podobnego, np skrzywienie kręgosłupa- powazne, ale myślę że chodzi tutaj o naprawdę duży biust, który obciąża baaardzo kręgosłup, krzyż. Zawsze tez mówiłam, że zrobię sobie operację plastyczną, ale widziałam jak to wygląda w TV, przeraziłam się. Może zdecyduje się dopiero po urodzeniu dziecka, jeśli nie uda mi się coś z nimi zrobić naturalną metodą, kiedy po ciąży będą brzyydko wyglądać- ale nie jestem pewna. Ważne jest dla nas "biuściastych" by dobierać odpowiednio biustonosze. Nie możemy nosić zwykłych z bazarku, trzeba już zainwestować nawet w jeden, dwa ale porządny, takie biustonosze odpowiednio układają i zbierają piersi, a nawet pomniejszają. Pokochajcie swoje piersi, ja się staram, ktoś nas z takimi stworzył i właśnie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDD
duze D witam ja tez chce miec mniejsze !!! czy sa jakies sposoby na zmniejszenie? kremy ? uzywalam juz rozmych i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!ja mam rozmiar 75F. nie jestem zachwycona ale co zrobić...mój chłopak jest zadowolony.więc ja tez się staram:) problem z doborem bluzek ogromny!z zakupem stanika żeby był ładny:)tak samo!za ostatni biustonosz co prawda ładny zapłaciłam 150 zł. koszmar.kupuję w ciągu roku zazwyczj tylko 2 staniki:czarny i biały, zresztą kolorowych i tak nie ma w tym rozmiarze.chłopak chciałby mi nieraz zrobić prezent ale odpada.rozmiar rozmiarowi nie równy:(tak więc cała masa problemów.ale mimo to nie zdecydowałabum sie na zmniejszenie operacyjne...chyba.trzeba sie przyzwyczaić!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×