Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek2127

Najbardziej romantyczne utwory

Polecane posty

Gość beciia
Long & Junior - Tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nath
If tomorrow never comes - Ronan Keating I love you till the end Father figure - George Michael Eric Clapton - Tears in heaven More than words - Extreme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviusia
ahh najlepszy romantyczny kawałek to zdecydowanie: BRYAN ADAMS - EVERYTHING I DO...(i do it for you) i jeszcze Percy Sledge - When a man loves a woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo lolo
sick puppies - all the same alesha dixon - breathe slow creed - higher oraz with arms wide open Jordan Sparks feat. Chris Brown - No Air posłuchajcie a nie pożałujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina.;d
Hmm . Jestem fanką takiej muzy . Z mojej kolekcji domowej ;d. polecam : Kocham - Bartelone Mogliśmy być- Dj Decibel & Peter Kocham cie- Sławek Uniatowski (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastasq
PAVLOV S DOG ,JULIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaleniec16
przez dłuższy czas zbierałem romantyczne piosenki. mam ich całkiem sporo, ale to jeszcze nie wszystkie. polecę te najlepsze (moim zdaniem) Lauren Christie - The color of the night Disturbed - Darkness Lifehouse - Everything Lifehouse - Good enough Lifehouse - You and me Evanescence - My immortal Evanescence - Anywhere Within Temptation - Forgiven Within Temptation - Somewhere Within Temptation - All I need Black Majesty - Six ribbons George Michael - Careless Whisper Celine Dion - Becuse you loved me Celine Dion - My heart will go on Jennifer Rush - The power of love Richard Marx - Right here waiting Brian Adama - Everything I do Brian Adams - Heaven Brian Adams - Have you ever loved a woman Brian Adams - Please forgive me Bon Jovi - Always Whitney Houston & Enrique Iglesias - Could I have this kiss forever Whitney Houston - I will always love you Roxette - It must have been love Roxette - Listen to your heart Dream Evil - Forevermore Avril Lavigne - I will be The Rasmus - Not like the other girls 3 Doors Down - Here without you Aerosmith - I don't wanna miss a thing Andrea Bocelli & Sarah Brightman - Time to say goodbye Berlin - Take my breath away Sum 41 - Best of me Sum 41 - Pieces Sum 41 - With me (odrobinę mocniejsze) Bonnie Tyler & Kareen Antonn - Si demain Garbage - The world is not enough Gotthard - Everything I want Guns n' Roses - This I love Guns n' Roses - Don't cry Laura Pausini - It's not goodbye Lionel Richie - Hello Patrick Swayze - She's like the wind Breaking Benjamin - Saturate Save Ferris - Let me in Stratovarius - Before the winter Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty Ira - Nie daj mi odejść Perfect - Kochaj mnie Kancelarya - Zabiorę cię Pectus - To co chciałbym ci dać Solaris - I już zawsze tak będzie Mafia - Imię deszczu Mariah Carey - I wanna know what love is Mariah Carey - Without you Rammstein - Amour Na razie tyle. cała masa utworów została już uwieczniona na tym forum, a znlazły się tu tylko dlatego. że są nie do pominięcia. to i tak długa lista, więc jest się z czym bawić, ale nie skończyłem jej jeszcze. więc to na razie tylko część. wkrótce coś znowu dodam Reamon - Star Phil Collins - True colors Michael Jackson - Heal the world Michael Jackson - I never heard Michael Jackson - You are not alone Urszula - Anioł wie Cascada - Truly madly deeply Cascada - Another you Mandy Moore - Only hope Mandy Moore - Cry Piasek - Chodź przytul przebacz Reo Speedwagon - Keep on loving you Christina Aguillera - Genie in the bottle Sting - Shape of my haert Britney Spears - Everything

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1803
Scorpions - Still loving you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower_a7x_mcr_patd.
GEORGE MICHAEL "Careless Whisper" Avenged Sevenfold- "Warmness on the soul" < moja ukochana piosenka> Michael Bolton "When a man loves a woman" Guns'N'Roses- "Don't cry" Scorpions- "Still loving you" Lady Pank- "Zawsze tam gdzie ty" Perfect-"Kołysanka dla nieznajomej" Umberto Tozzi- "Ti amo" Patric Swayze- "She's like the wind" Kylie Minogue & Nick Cave - "Where The Wild Roses Grow" Carlos Santana "Europe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japsio
Polecam "Porady na zdrady" Popowskiego i Koniecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc bASIA
tOO MUCH LOVE WILL KILL YOU - MATEUSZ ZIÓŁKO W MAM TALENT. CIARKI PRZECHODZA PO PLECACH. POLECAM, JEST NA WRZUCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Night1982
Jeśli ktoś z Was nie zna tego utworku, to proszę, o to on: http://w177.wrzuta.pl/audio/9DzbzyAsJsT/the_gift Dla mnie jest to najpiękniejsza melodia na całym świecie, łzy same do oczu napływają ;-) Przypominają mi się czasy spędzone z moją przyjaciółką .... Pozdrowienia dla niej, ona wie, że o niej mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiamar3-294
lucie silvas-what you"re made of-piosenka o złamanej miłosci. Ale wersja bez antonio... płakałam przy niej nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poleczka ;]
Masters-Za twój uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
szukam piosenki,nie znam tytułu ani autorki.wiem tylko,że często była na poczatku jednej z telenowel,głos podobny do glorii estefan,dość skoczna,wpadajaca w ucho.aha,szczegół kiedyś jak było ,,na wspólnej,,i dykiel ogladała tv,to ona właśnie leciała.z tego wniosek,że telenowela była puszczana w tvn-e.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
szukam piosenki,nie znam tytułu ani autorki.wiem tylko,że często była na poczatku jednej z telenowel,głos podobny do glorii estefan,dość skoczna,wpadajaca w ucho.aha,szczegół kiedyś jak było ,,na wspólnej,,i dykiel ogladała tv,to ona właśnie leciała.z tego wniosek,że telenowela była puszczana w tvn-e.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejti :)
polecam enrigue iglesisias (nie jestem bezbledna ale wiadomo o kogo chodzi :) "addicted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratedr
rihanna-roussian roulette, stupid in love leona lewis-happy beyonce-disappear,listen kelly clarkson-already gone counting crows-colorblind coldplay-the scientist craig armstrong-this love ft.elizabeth fraser :) dido-here with me, white flag hey-bylabym myslovitz-chcialbym umrzec z milosci, my sinead o'connor-nothing compares to u łzy-oczy szeroko zamkniete, gdybyś byl varius manx-ruchome piaski xavier naidoo- und wenn ein lied alicia keys-like you'll never see me again dżem-list do m jimmy eat world-hear you me nelly furtado-all good things sarah connor-skin on skin des'ree-kissing you james blunt-goodbye my lover plain white t's-hey there delilah atomic kitten-whole again seal-love's divine karolina kozak-razem zestarzejmy się i wiele wiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biana
Aerosmith - I Don't Want To Miss A Thing -> nice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devills
I'd Rather Be With You - Joshua Radin posluchajcie sobie i napiszcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskandar
Jestem twarda jak Roman Bratny, 10 kilo nadwagi w mięśniach (których mi zresztą niektórzy koledzy zazdroszczą), ale niżej wymienione piosenki wprowadzają mnie w nastrój "rozklejenia": "Podmoskiewskie Wieczory", "Tiomnaja Nocz" (zwłaszcza w wykonaniu Aloszy Awdiejewa bądź Chóru Aleksandrowa), "To make you feel my love" w wykonaniu Jeremy'ego Ironsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina315
Bryan Adams - I do it for you kocham to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aerosmith- I don't wanna miss a thing, Guns N Roses-Knocking on the heavens door, Dżem-Sen o Victorii, Aventura-Noche de sexo, Pezet-W moim swiecie , i Niewazne, Pih-Intymnie. to tak z grubsza, piekne piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×