Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

No tak.......do slodkiej to nikt nie chce napisac :o ale czemu sie tu w koncu dziwisc........kto chcialby pisac do idiotki 😭 No......nie udawajcie ze jestescie Wszyscy tak zapracowani......zaczynam sie o Was nartwic czy aby nie popadliscie w pracoholizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się właśnie wykopałem z papierów :-D jestem zwarty i gotowy słodka ale nie gadam z tobą za wczorajszą akcję z dreammem 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się słodka nie pytaj nawet 😠 a jak nie pamiętasz to sobie przeczytaj w tył o bracie to wiem że lovelas i nie mozna mu ufać, ale żeby TY ? Złamałaś mi serce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac przeczytales to co chciales przeczytac ;) No coz.....powiem tak.........ja tez jestem obrazona, jak wzywałam pomocy Ty z pewnoscia podrytwales inne a mnie zostawiles sama biedna na pastwe losu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że wiesz o tym, że jestem pamiętliwy ? :-0 😠 jak ja ciebie po lesie szukałem, bo polazła, to nie pamięta 😡 ja nikogo nie bajeruję - tylko ciebie. Innym otwarcie proponuję sex ;-) a ja idiota myślałem że ty inna jesteś 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w co ? nie całuj mnie tymi ustami, którymi całowałaś dreamma po kaczorku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty to niby za co obrażona ? Baby, jak zwykle kota ogonem cholera [bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo wsciekly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka :) kochanie juz jestem wrocilem z pracy :) gdzie jestes rybko moja ?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dzisiaj moj misiaczek tez bedzie wieczorem tygryskiem ?? ;) miaaaaaaaauuu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream no co ty ? ty zawsze tak sie ladnie wypowidales na temat slodkiej i ze ona taka super och ach ;) faktycznie jest taka :classic_cool: my tylko spimy ze soba i nie bierz tego do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech róbcie co chcecie ja spadam do domu - do fryzjera idę obetnę się na łyso na znak żałoby ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :( slodka ty moze dzisiaj bedziesz ? jak nikogo nie ma to ja ide rozrabiac :) braciszku ale w nocy prosze mnie nie straszyc swoja łysa pala :( bo sie boje i mam pozniej leki , mozesz dac mo caluska w czolko na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam stronga i dębowe mocne .....mocno zmrozone ...a nie lubie pic sama ...może obudze mojego pana do towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor 🌼 czy ja moge na chwilke ? cos czuje ze tu browar jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×